این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

واحد تولید پارچه بنر باکیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید:

نکات مهم برای چاپ بنر پارچه ای1. استفاده از رنگ2. متن و قلم ها3. تصاویر و گرافیک ها4. هویت نشان تجاری شما5. نوع مخاطبان خود را به یاد داشته باشید6. بنر شما کجا استفاده می شود7. دیگر موارد بازاریابی مرتبط8. موقعیت آرم شما9. اطلاعات تماس شما10. از راست به چپ و از بالا به پایین فکر کنیدفروشنده بهترین پارچه بنر باکیفیت
واحد تولید پارچه بنر باکیفیت

فروشنده بهترین پارچه بنر باکیفیت کسی است که نکات مهم برای چاپ بر روی پارچه شما را بداند و به شما گوشزد نماید. مرکز و واحد تولید ما برای عرضه، پخش، توزیع و فروش انواع پارچه بنر با کیفیت ویژگی ها و خصوصیات هر یک از کالا ها برای استفاده و کاربرد آن را در نظر می گیرد.

نکات مهم برای چاپ بنر پارچه ای

10 نکته ای که هنگام طراحی پارچه باید به خاطر بسپارید. ما در مورد اهمیت صرف وقت و برنامه ریزی برای طراحی و برای کلیه مطالب بازاریابی و تبلیغاتی شما اهمیت قائل هستیم. امروز ما قصد داریم نگاهی به نکات مهم برای چاپ بنر پارچه ای بیاندازیم. در اینجا به 10 مورد که هنگام شروع طراحی پارچه بنر می بایست به یاد داشته باشید، را بررسی خواهیم کرد.

1. استفاده از رنگ

رنگ اغلب می تواند یک روش عالی برای ساخت بنر شما باشد و آن را از بقیه پارچه بنر های متمایز کند. با استفاده از رنگ مناسب برای پارچه بنر خود شما کمک شایانی می کنید تا پارچه بنر شما با کیفیت به نظر بیایید و چشم ها را به سوی خود جلب کند اما زیاده روی نکنید.

بسیاری از رنگ ها اغلب می توانند مخاطب شما را گیج کنند زیرا کارهای زیادی برای تمرکز چشم وجود دارد. همچنین در نظر گرفتن رنگهایی مناسب برای کسب کار شما بسیار مهم است. برای راهنمایی در مورد انتخاب رنگ هنگام طراحی پارچه بنر تبلیغاتی خود، به راهنمای روانشناسی رنگ نیاز است.

2. متن و قلم ها

تصمیم گیری در مورد رنگی که با مخاطبان شما را جلب می کند مهم است. اما اطمینان از خواندن محتوای روی پارچه بنر شما هم اهمیت خاص خود را دارد.حتماً از قلمهایی استفاده کنید که به راحتی از نزدیک و از راه دور خوانده می شوند. متن را به حداقل برسانید و سعی کنید متن خود را حداکثر به 2 نوع قلم محدود کنید.

3. تصاویر و گرافیک ها

واحد تولید پارچه بنر باکیفیت
واحد تولید پارچه بنر باکیفیت

یک عکس گاهی هزار کلمه را بیان می کند. و وقتی صحبت از طراحی بر روی پارچه بنر باکیفیت می شود، استفاده از گرافیک یا تصویر واقعاً می تواند به انتقال پیام شما کمک کند. اگر محصول یا خدمات خود را تبلیغ می کنید، برای کمک به فروش از تصاویر با کیفیت استفاده کنید.

هنگام استفاده از تصاویر، نکته مهمی که باید به خاطر بسپارید کیفیت است! اطمینان حاصل کنید که هر تصویری که استفاده شده دارای کیفیت بالا، تصویربرداری با کیفیت بالا برای چاپ است.

4. هویت نشان تجاری شما

مانند همه نیازهای بازاریابی، یادآوری هویت نام تجاری خود مهم است. این شامل رنگهای شرکتی، قلم ها و هرگونه الزامات استاندارد چاپ شرکتی شماست.

5. نوع مخاطبان خود را به یاد داشته باشید

هنگام طراحی بر روی پارچه بنر باکیفیت، مهم است که مخاطبان خود را در نظر بگیرید. چگونه می خواهید آن ها را با طراحی بر روی پارچه بنر باکیفیت خود درگیر کند؟ هنگامی که می توانید علاقه مخاطبان خود را جلب کنید که نقش تصاویر و رنگ ها را بخاطر بسپارید و از آن بجا استفاده کنید.

جذب یک افراد قبلی و قدیمی تر در مقابل یک جمعیت جوانتر و یا مخاطب زن، اغلب نیاز به تحقیق در مورد رنگ ها، قلم ها و حتی کلمات دارد که به خوبی بتوانند آن ها جذب و یا وفادار نگه دارند.

6. بنر شما کجا استفاده می شود

همچنین مهم است که هنگام تصمیم گیری در مورد طراحی و طرح بر روی پارچه بنر باکیفیت، از جایگاه تبلیغاتی آن نیز آگاه باشید. اگر قرار است از یک پارچه بنر با کیفیت بنر خود در یک کنفرانس یا نمایشگاه استفاده کنید، مهم است که تمام اطلاعات اصلی خود را در بالای پایه بنر قرار دهید. این به این دلیل است که میزها یا جعبه ها ممکن است در جلوی جایگاه شما قرار گیرد.

7. دیگر موارد بازاریابی مرتبط

خواه در حال طراحی یک پایه بنر pop up یا یک پایه بنر pull up باشید. احتمالاً از سایر مواد چاپی بازاریابی در کنار آن استفاده خواهید کرد. مهم است که این مواد چاپی (اعم از اعلامیه ، پوستر یا بروشور) متناسب با طرح جایگاه تبلیغاتی شما باشد و بالعکس.

8. موقعیت آرم شما

واحد تولید پارچه بنر باکیفیت
واحد تولید پارچه بنر باکیفیت

آرم شما اغلب یکی از قابل تشخیص ترین جنبه های تجارت شما است و مهم است که آن را به سمت بالای پایه خود قرار دهید تا به راحتی دیده شود و به وضوح قابل مشاهده باشد. همچنین به یاد داشته باشید که مهمترین پیام را روی پایه خود در سطح چشم داشته باشید. بنابراین مخاطبان مورد نظر شما به سرعت و به راحتی آن را می بینند.

9. اطلاعات تماس شما

مهم است که اطمینان حاصل کنید که اطلاعات تماس شما در پارچه بنر درج شده است. اطمینان حاصل کنید که این موارد قابل مشاهده هستند. بنابراین اگر در یک کنفرانس نمایشگاه دارید و پایه پارچه بنر شما پشت میز است، مطمئن شوید که اطلاعات تماس شما به وضوح قابل مشاهده است.

سعی کنید اینها را نزدیک به بالا قرار دهید. اگر بنر خود را در حالت ایستاده قرار دهید و چیزی در مقابل آن نباشد، جزئیات تماس شما ممکن است به بهترین شکل در پایین قرار گیرد.

نیازی نیست که تمام مشخصات تماس خود را وارد کنید، فقط آن مواردی را که مشتریان به راحتی به خاطر می سپارند – اغلب آدرس وب سایت یا شماره تلفن کافی است. به شما این امکان را می دهد تا بازدید کنندگان اطلاعات بیشتری کسب کنند.

10. از راست به چپ و از بالا به پایین فکر کنید

سرانجام، به یاد داشته باشید که هنگام طراحی پایه پارچه بنر باکیفیت، از راست به چپ و از بالا به پایین فکر کنید. ما با خواندن و مصرف اطلاعات از طریق صفحه یا چاپ (مانند روزنامه ، بیلبورد ، بروشور) از راست به چپ و بالا به پایین آشنا هستیم. اگر رویکردی حداقلی به متن را در پیش می گیرید، مهم نگه داشتن همه چیز در جای خود است.

اما اگر از عناوین اصلی استفاده می کنید و برخی از ویژگی ها / خدمات اصلی را لیست می کنید، مطمئن شوید که این اطلاعات روی پایه پارچه بنر راست به چپ طراحی شود.

فروشنده بهترین پارچه بنر باکیفیت

با دانستن نکات مهم برای چاپ و طراحی بر روی پارچه بنر با کیفیت شما نیاز دارید که در ابتدا تولید پارچه باکیفیت را داشته باشید.

مرکز و مجموعه تولید کننده بهترین نوع پارچه بنر ایرانی می تواند بستر مناسبی را برای شما بوجود آورد تا طراحی ها و رنگ ها به بهترین شکل ممکن خود را نشان دهد.

به عنوان فروشنده عمده و انبوه انواع پارچه بنر باکیفیت شما می توانید انواع پارچه بنر ها را سفارش دهید و جنس و کالایی تولید واحد ایرانی و با کیفیت و استاندار بالا را دریافت نمایید.

واحد تولید پارچه بنر باکیفیت ما در کنار سایر واحد تولید انواع پارچه ضد آب و دیگر پارچه های کوتینگ آمادگی دریافت و تولید عمده و بالا را دارد.

جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید