این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نماینده فروش بی واسطه پارچه ضد آب قابل تنفس مرغوب مناسب چادر مسافرتی

آنچه در این مقاله می خوانید:

پارچه ضد آب قابل تنفس مرغوب مناسب چادر مسافرتیفروش پارچه ضد آب مصنوعی قابل تنفس گور تکسنماینده فروش بی واسطه پارچه ضد آب قابل تنفس با کیفیت
نماینده فروش بی واسطه پارچه ضد آب قابل تنفس مرغوب مناسب چادر مسافرتی

فروش بی واسطه پارچه ضد آب مرغوب برای چادر مسافرتی خانوادگی، مناسب تولید کنندگان عمده است. برای خرید بی واسطه بهترین انواع پارچه مرغوب، بادوام و با کیفیت صادراتی با مرکز تولیدی ایرانی بطور مستقیم تماس بگیرید. پخش، عرضه و توزیع به بازار فروش داخلی و خارجی برای صادرات با قیمت ارزان ارائه خواهد شد.

پارچه ضد آب قابل تنفس مرغوب مناسب چادر مسافرتی

پارچه کوبن یکی دیگر از انواع پارچه ضد آب برای تولید، ساخت و دوخت انواع چادر  است. این پارچه ای غیربافته با کارایی بالا و مقاومت عالی در برابر نور ماورا بنفش است. این نوع پارچه ضد آب در واقع سبک ترین و محکم ترین ماده برای استفاده در مواد پارچه ضد آب برای کاربرد و استفاده در فضای باز، آزاد و بیرونی است.

این نوع پارچه ضد آب تقریباً نصف وزن پارچه ضد آب سیلیکون نایلون SilNylon است. این پارچه ضد آب مورد استفاده در چادر داری کشش نیست، و رنگ شفاف دارد. با توجه نوع مواد بکار رفته در چنین پارچه ضد آب قیمت آن بسیار گران خواهد شد. این پارچه ارزان قیمت در بازار فروش عمده برای تولید چادر مسافرتی نیست. شما از این نوع پارچه ضد آب قابل تنفس در بازار فروش عمده چادر مسافرتی و خانوادگی برای کمپ و اردو نخواهید دید.

فروش پارچه ضد آب مصنوعی قابل تنفس گور تکس

 

همه چیز در مورد این پارچه ضد آب مرغوب، بادوام و با کیفیت شناخته شده است. پارچه ضد آب گورتکس نماینده تنها پارچه ضد آب مصنوعی قابل تنفس برای تولید، ساخت و دوخت چادر کمپ و اردو است. این نوع پارچه ضد آب مصنوعی قابل تنفس عمدتا در چادر های 4 فصلی مورد استفاده قرار می گیرد. بیشتر توسط افراد حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

این  نوع از پارچه ضد آب و قابل تنفس نماینده ایی در بازار فروش در رده چادر مسافرتی خانوادگی ندارد. همانطور که حدس می زنید، چنین چادر های تولید، ساخت و دوخته شده با پارچه ضد آب مصنوعی قابل تنفس از نظر قیمت در بازار روز فروش آن بسیار گران قیمت خواهند شد.

نکته مهم در همه انواع چادر ها، آب بندی درز چادر مسافرتی خانوادگی است. بدون توجه به اینکه پارچه چادر ضد آب هست یا نه، اگر درزها مهر و موم نشده باشند، چادر ضد آب ندارید.

نماینده فروش بی واسطه پارچه ضد آب قابل تنفس با کیفیت

شما برای خرید چادر مسافرتی خانوادگی چقدر انتظار دارید ضد آب باشند؟ پارچه های ضد آب عرضه و ارائه شده در این سایت و نماینده فروش بی واسطه پارچه ضد آب، دارای درجه ضد آب به طور معمول در محدوده 600 – 3000 میلی متر هستند.

با سفارش خرید به نماینده فروش ما بطور مستقیم، شما پارچه ضد آب قابل تنفس مرغوب، بادوام، درجه یک و با کیفیت صادراتی را دریافت خواهید کرد. انواع بهترین پارچه ضد آب قابل تنفس توسط تولید کننده ایرانی، با قیمت مناسب بی واسطه به بازار فروش عمده عرضه، توزیع، پخش و ارائه می شود.

برای درک بهتر معنی آن باید بدانید که یک پارچه ضد آب مورد استفاده در چتر معمولی حدود 400 میلی متر است. عددی که در پارچه ضد آب کف چادر مسافرتی نیاز دارید بیشتر از سقف چادر خواهدبود.

فرضا اگر برای چادر مسافرتی خانوادگی از پارچه ضد آب دارای درجه 3000 میلی متر برای کف استفاده می کنید، که بسیار چشمگیر است، برای پارچه ضد آب برای سقف آن 1500 میلی متر خواهد شد.

 

Call Now Buttonتماس بگیرید