این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نماینده عرضه عمده پارچه ضد آب ارزان قیمت پلی استر سایبان کرج

آنچه در این مقاله می خوانید:

چکار کنیم پارچه ضد آب زیر آفتاب رنگ نبازد؟عرضه عمده پارچه ضد آب پلی استر سایباننماینده فروش مستقیم پارچه پلی استر ارزان قیمتدستورالعمل های تمیز کردن پارچه ضد اب پلی استر سایبان
نماینده عرضه عمده پارچه ضد آب ارزان قیمت پلی استر سایبان کرج

نماینده عرضه عمده پارچه ضد آب پلی استر برای دوخت و ساخت بهترین انواع سایبان، کاور و روکش در کشور آمادگی دارد تا در بازار پخش شهرهای بزرگ ایران مانند کرج، اصفهان، شیراز، مشهد تبریز و تهران محصولات تولید ارزان قیمت خود را عرضه و توزیع نماید. تولید مستقیم و بی واسطه با کیفیت صادراتی و درجه یک.

چکار کنیم پارچه ضد آب زیر آفتاب رنگ نبازد؟

محو شدن رنگ پارچه ضد آب پلی استر، ناشی از قرار گرفتن مستقیم در معرض نور خورشید، می تواند باعث شود یک اتاق زیبا در فضای باز یا پاسیو در یک مدت زمان کوتاه تبدیل به مکانی قدیمی و ناخوشایند تبدیل شوند. در ذهن به مکانی کهنه و متعلق به گذشت تصور شود. درک اینکه چه نوع پارچه ای را برای این منطقه خاص از خانه خود خریداری کنید، مهم است.

باید بدانید که بهترین نوع پارچه برای مبلمان پاسیو فضای باز یا بالش برای این محیط بیرونی چیست. کدام نوع بهتر است؟ چه نوع پارچه ضد آب را از بازار فروش خرید کنیم؟ پارچه ایی که در طول فرایند تولید با رنگ آمیخته شده اند و یا  بعدا به آن رنگ ضد آفتاب زده شده باشد.

عرضه عمده پارچه ضد آب پلی استر سایبان

برای خرید جدیدترین پارچه ضد اب پلی استر برای سایبان به کجا مراجعه کنیم؟ از بازار آنلاین و اینترنتی، یا فروشگاه های مجازی، یا بازار سنتی در شهرهای بزرگ مانند کرج، تهران، شیراز، مشهد، اصفهان و تبریز؟ آیا می توان پارچه با کیفیت صادراتی، بادوام درجه یک و ارزان قیمت را در بازار فروش آن در کرج و تهران مستقیم، خریداری کرد؟ پارچه ایی که رنگ آن هم خفظ شود و در زیر باران و آفتاب رنگ نبازد؟

دو نوع پارچه بدین منظور در بازار روز عرضه موجود است. الیاف اکریلیک و پلی استر با محلول رنگ پارچه های ایده آل برای مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش و برابر نور خورشید هستند. این پارچه ها با استفاده از الیافی تولید می شوند که طی یک فرآیند خاص رنگدانه رنگی در طول تولید الیاف به ساختار الیاف تزریق می شود.

الیاف به صورت کاموا پیچ خورده و سپس در پارچه بافته می شود. رنگ بدین ترتیب با پارچه عجین می شود. یعنی عمر آن به اندازه ماندگاری و عمر خود پارچه خواهد شد. بدن ترتیب در معرض اشعه ماورا بنفش خورشید رنگ ها محو نمی شود. بنابراین، این پارچه ها به طور ایده آل برای استفاده در مبلمان فضای باز مناسب هستند.

نماینده فروش مستقیم پارچه پلی استر ارزان قیمت

 

اما در مورد پارچه هایی که بعدا رنگ روی آن چاپ می شود بایستی به نکاتی اشاره کرد. پارچه های چاپی در فضای باز نیز برای استفاده در فضای بیرونی در بازار به فروش می رسد. این پارچه ها در مرحله ساخت با روکش محافظ اشعه ماورای بنفش UV کوتینگ می شوند.که در برابر محو شدن از نور مستقیم خورشید به پارچه مقاومت در برابر پرتو های فرا بنفش UVمی دهد.

با این حال، این نوع روش به معنای همیشگی و ماندگار بودن رنگ بر روی پارچه نیست و ممکن است در نهایت اثرات اشعه های شدید خورشید را نشان دهند. گرچه این پارچه ها قیمت ارزان تر نسبت به پارچه های محلول رنگ دارند.

چگونه یک خریدار می تواند تفاوت این دو پارچه در فضای باز تشخیص دهد؟ تشخیص تفاوت بسیار آسان است. از آنجا که رنگ در یک پارچه محلول رنگ شده در الیاف است، شدت آن در دو طرف پارچه به یک اندازه خواهد بود.

در یک پارچه چاپ شده در فضای باز، رنگ روی کالاهای خاکستری که معمولاً سفید رنگ هستند چاپ می شود. بنابراین، شدت رنگ فقط در سمت راست پارچه واضح خواهد بود و رنگ بسیار کمی از سمت عقب نشان داده می شود.

با سفارش خرید آنلاین  مستقیم به نماینده فروش مستقیم پارچه ضد آب پلی استر درجه یک، در واقع شما از تولید کننده عمده کالای خود را خریداری می کنید. شما علاوه بر تضمین کیفیت کالا، با قیمت مناسب از ارزان از ما بی واسطه خرید می کنید.

خرید این نوع پارچه از نماینده فروش مستقیم ما برای یک فرد با بودجه مناسب بسیار خوب عمل می کنند.

دستورالعمل های تمیز کردن پارچه ضد اب پلی استر سایبان

برای تمیز کردن پارچه ضد اب پلی استر مورد استفاده در سایبان می توان صرفا یا تکان دادن برخی از گرد و خبار یا آلودگی ها را تمیز کرد. گاهی لازم است از یک وسیله برس مانند برای تمیز کردن استفاده نمود.

برای شستشو از آب سرد و ولرم مخلوط شده با صابون استفاده کنید. آن را به آرامی روی پارچه بمالد تا کاملاً خیس بخورد. خیلی خوب آن را بشویید و اجازه دهید تا در هوا خشک شود. قبل از خشک شد خودتان اقدام به خشک کردن نکنید.

 

جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید