این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش پارچه ضدآب عمده اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید:

خصوصیات مهم پارچه ضدآب عمدهعرضه منسوجات قابل تنفس ضد آب و بیومتیمیکخصوصیات مهم و اصلی منسوجات و پارچه ضد آب و قابل تنفسعرضه پارچه ضد آب و دافع آب با دوامچرا پارچه ضد آب قابل تنفس به پوشش دافع آب بادوام نیاز دارند؟تکنیک استفاده از پوشش دافع آب بادوامانواع پوشش دافع آب بادوامفلوئوروشیمیایی (لوروکربن)مواد دافع آب بر پایه سیلیکونتعمیر و نگهداری و حفاظت از پوشش دافع آب بادواممرکز پخش پارچه ضد آب عمده اصفهان
مرکز پخش پارچه ضدآب عمده اصفهان

خصوصیات و ویژگی های مهم پارچه ضدآب عمده و عرضه مستقیم آن شما را از قیمت مناسب و ارزان آن مطمئن می کند. تماس با مرکز پخش، توزیع و فروش پارچه ضد آب اصفهان و در بازار شهرهای بزرگ و خرید بدون واسطه و از تولید کننده اطمینان و اعتماد مشتریان شما را برای ارسال و فروش عمده و مدوام فراهم می کند.

خصوصیات مهم پارچه ضدآب عمده

پارچه ضدآب عمده دارای برخی خصوصیات هستند که در اینحا به برخی از آن ها اشاره می شود. یکی از این خصوصیات برای پارچه ضد آب ساختار دو جزئی است. که ترکیب از غشاها و پوشش های ریز متخلخل و آب دوست است.

غشاهای آب دوست با یک لایه نازک آب دوستانه پوشانده می شوند تا ضدآب بودن را افزایش داده و منافذ سطح را آب بندی کنند. بنابراین احتمال آلودگی لایه میکرو متخلخل توسط ذرات گرد و غبار، مواد شوینده، سموم دفع آفات و غیره کاهش می یابد.

ترکیب پلی (اکسید اتیلن) ​​بر روی یک ساختار ریز متخلخل برای ارتقاء مقاومت در برابر آب در پوشش های ریز متخلخل استفاده می شود.

عرضه منسوجات قابل تنفس ضد آب و بیومتیمیک

یکی از انواع پارچه ضدآب عمده پارچه ضد آب بیومتیمیک است. این نوع پارچه ضد آب با الهام از طبیعت طراحی شده اند تا ساختار و عملکرد مواد و فرایندهای طبیعی را تقلید کنند. ظهور بسیاری از اکتشافات و اختراعات ناشی از مشاهده و تقلید از فرایندها و مکانیسم های طبیعی است.

تولید کنندگان پارچه های بیومتریک اغلب از زیست شناسی الهام می گیرند و سعی می کنند کاربردهای عملی پیدا کنند و یا محصولات بیرونی را در زمینه منسوجات با عملکرد بالا و کاربردی تولید کنند.

یک پارچه ضدآب عمده قابل تنفس با واکنش وابسته به دما؛ عایق تطبیقی ​​تقلید از پنگوئن ها در شرایط سرمای شدید است.

پارچه های دفع کننده آب بر اساس ابر آبگریزی یا واکنش برگ نیلوفر آبی به آب (دانه های آن بالا می رود و می غلتد ، سطح برگ را در طی مراحل تمیز می کند) فقط قسمت کوچکی از تمام پروژه های بیومیمتیک مربوط به منسوجات با عملکرد بالا و عملکردی است.

خصوصیات مهم و اصلی منسوجات و پارچه ضد آب و قابل تنفس

اصل اصلی نحوه عملکرد منسوجات قابل تنفس ضد آب (صرف نظر از ساخت پارچه) به سطح رطوبت نسبی بستگی دارد. اگر در داخل لباس مرطوب تر از خارج باشد، رطوبت می خواهد به سمت خارج حرکت کند تا تعادل برقرار شود و عکس آن – اگر مرطوب تر باشد در محیط محیط نسبت به لباس خارجی ، رطوبت می خواهد به سمت داخل حرکت کند.

مرکز پخش پارچه ضدآب عمده اصفهان
مرکز پخش پارچه ضدآب عمده اصفهان

بنابراین، صورت و طرف خارجی پارچه ژاکت برای عبور رطوبت بسیار مهم است. به این معنی که مواد دافع آب با دوام، باید رویه و لایه خارجی پارچه را خشک تر از ضلع داخلی نگه دارد تا از رطوبت داخلی فرار کند.

عرضه پارچه ضد آب و دافع آب با دوام

روی لایه خارجی پارچه انواع مختلفی از مواد را می توان عرضه قرار داد که باعث دفع موثر در برابر آب، روغن و گرد وغبار می شود. دافع آب با دوام پوششی است که قادر به دفع آب است. این ماده برای انتقال آبگریزی به یک پارچه و یا به سادگی برای مقاوم سازی در برابر آب بدون تأثیر منفی بر قابلیت تنفس عرضه و استفاده می شود.

چرا پارچه ضد آب قابل تنفس به پوشش دافع آب بادوام نیاز دارند؟

عرضه پوشش دافع آب بادوام که بر روی پارچه ضد آب استفاده می شود قادر است به جای اینکه روی پارچه پخش شود و آن را خیس کند قطره هایی روی سطح را به راحتی قطره قطره کند. این مانع از اشباع شدن باران و برف در قسمت بیرونی لباس می شود و قابلیت تنفس پارچه را حفظ می کند.

تکنیک استفاده از پوشش دافع آب بادوام

محبوب ترین تکنیک ها دو روش است. اولین مورد استفاده از پوشش دافع آب بادوام این است که قطرهای روی منافذ پارچه را کاهش می دهد. تکنیک دیگر پوشاندن سطح با یک لایه اضافی از یک ماده غیر متخلخل یا ریز متخلخل است که می تواند حتی کوچکترین قطرات آب را نیز در خود نگه دارد.

روش های مختلفی برای استفاده از اتمام آبگریز وجود دارد. این کار با استفاده از اسپری، واکس، غلتک و همچنین با استفاده از بالشتک انجام می شود.

انواع پوشش دافع آب بادوام

فلوئوروشیمیایی (لوروکربن)

از دهه 1960 از فلوئوروشیمیایی (لوروکربن) استفاده می شود. این ماده باعث دفع موثر در برابر آب و مواد پایه روغن می شود و قابلیت تمیز کردن آسان (حذف آسان خاک و گرد و خاک) را تضمین می کند. ایده استفاده از فلوئورکربن ایجاد یک مانع شیمیایی در برابر نفوذ آب است.

چنین مواد بادوام بوده و معمولاً بدون مشكل و شستشو بدون مشكل کارکرد خود را ادامه می دهند. اما ممكن است اتوكشیدن یا خشك كردن پس از تمیز كردن لازم باشد.

به خاطر داشته باشید که قبل از استفاده از چنین پوشش دافع آب بادوام، پارچه باید تمیز باشد (آلودگی ها و روغن ها را بشویید) و از مواد باقیمانده مانند شوینده ها و امولسیون کننده ها پاک شود. مواد شیمیایی مبتنی بر فلوئوروشیمیایی به دلیل اثربخشی و ماندگاری، معمولاً در لباس ضد آب یا لباسهای پوششی استفاده می شود.

مرکز پخش پارچه ضدآب عمده اصفهان
مرکز پخش پارچه ضدآب عمده اصفهان

مواد دافع آب بر پایه سیلیکون

از ترکیبات سیلیکونی به دلیل قابلیت دفع آب در صنعت پوشاک بعنوان پوشش آبگریز استفاده می شود. پردازش آنها نسبتاً ارزان، موثر و آسان است.پارچه ضد آب مبتنی بر سیلیکون می تواند قابلیت دفع آب پارچه را بدون ایجاد اختلال در نفوذپذیری آن افزایش دهد.

آنها همچنین پارگی و مقاومت در برابر سایش منسوجات را بهبود می بخشند. جمع شدگی را کاهش می دهند و پارچه ها را نرم تر می کنند. از سیلیکون ها اغلب به دلیل مواد دفع کننده آب فلوئورکربن استفاده می شود زیرا از نظر محیطی مطلوب ترند.

با این حال، ترکیبات سیلیکون به اندازه فلوروکربن ها کارآمد نیستند و به اندازه آنها با دوام نیستند و پارچه ها با این پوشش ضد آب روغن و خاک دفع نمی کنند.

تعمیر و نگهداری و حفاظت از پوشش دافع آب بادوام

مواد دافع آب راه حل های دائمی نیستند. بنابراین نگهداری و بازیابی منظم پوشش ضد آب از اهمیت بسیاری برخوردار است و نباید از آن غافل شد. مراقب باشید و همیشه دستورالعمل ها را دنبال کنید تا از تأثیر منفی سایر خواص مطلوب پارچه جلوگیری کنید.

مرکز پخش پارچه ضد آب عمده اصفهان

با عرضه مستقیم پارچه ضدآب عمده اعتماد و اطمینان مشتریان بیتشر جلب می شود. مرکز پخش و توزیع و ارسال پارچه ضد آب عمده در اصفهان، مشهد، تهران و دیگر شهرها با ارتباط مستقیم با مرکز و واحد تولید کننده به اعتماد کامل دو طرفه برای تدوام خرید و فروش دست می یابند.

عرضه، توزیع و پخش خرید و فروش پارچه ضد آب اصفهان عمده بازار بلند مدت برای هم طرف خریدار و عمده فروش و هم تولید کننده و فروشنده ایجاد می کند. بدین ترتیب و با سفارش پارچه ضدآب عمده می تواند در گام بعدی نسبت به افزایش فروش و یافتن مشتریان جدید و بالا بردن سفارش هر خرید اقدام کرد.

جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید