این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش عمده جدید ترین پارچه ضد آب ژاکت بادگیر

آنچه در این مقاله می خوانید:

بهترین پارچه ضد آب ژاکت بادگیر برای شما چیست؟مواد اولیه در ساخت ژاکت بادگیرنایلون جدید ترین پارچه ضد آب ژاکت بادگیرمرکز پخش عمده پارچه ضد آب پلی استرپخش عمده پارچه ضدآب تریکو ژاکت بادگیر
مرکز پخش عمده جدید ترین پارچه ضد آب ژاکت بادگیر

مشتریان همیشه بدنبال جدید ترین برند، مارک پوشاک و لباس ها هستند. پارچه ضد آب ژاکت و بادگیر تولید شده در کشور با کیفیت بالا و قیمت مناسب در بازار فروش بدون واسطه و مستقیم عرضه می شود. مرکز پخش عمده ما آماده اراسال و ارائه به کل کشور و حتی صادرات آن است.

بهترین پارچه ضد آب ژاکت بادگیر برای شما چیست؟

برای پاسخ به این پرسش، ابتدا باید در نظر داشته باشید که چه نوع پارچه ایی، در کجا، چه زمانی، تحت چه شرایطی و چگونه عمل می کند. از نوع فعالیت و مکان گرفته تا فصل، زمان روز و طول سفر، برای انتخاب بهترین پارچه ضد آب ژاکت و یا بادگیر مهم است.

مواد اولیه در ساخت ژاکت بادگیر

در اصل، مدرن و جدید ترین کت های مدیون به لطف DuPont، شرکتی که پشت نایلون، پلی استر و الاستین (با نام تجاری spandex) وجود دارد، باشیم. پارچه های مصنوعی سبک و بادوام، نایلون و پلی استر به طور طبیعی آبگریز هستند (یعنی آبگریز و دافع و  دفع کننده آب).

این جدید ترین پارچه ضد آب، مقاوم در برابر چین و چروک، مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش، ضد کپک و قارچ زدگی، مقاوم در برابر کشش، مقاوم در برابر انقباض هستند. به طور کلی مراقبت و نگهداری از این نوع جدید پارچه ضد آب راحت و آسان است.

نایلون جدید ترین پارچه ضد آب ژاکت بادگیر

مرکز پخش عمده جدید ترین پارچه ضد آب ژاکت بادگیر
مرکز پخش عمده جدید ترین پارچه ضد آب ژاکت بادگیر

نایلون (با نام مستعار پلی آمید) در سال 1935 اختراع شد. در واقع اولین الیاف مصنوعی در جهان، و پلیمر اصلی مورد استفاده در ساخت ژاکت، کاپشن و بادگیر بود. پارچه ضد آب یا مقاوم در بابر نفوذ آب نایلون نرم تر، قویتر و گرانتر از پلی استر است.

به دلیل استحکام و دوام پارچه ضد آب نایلون بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. طناب های ایجاد شده با استفاده از نایلون به اندازه کافی محکم هستندکه حتی قادر باشند یک خودرو را بکشند.

نایلون فیبر اصلی بیشتر تجهیزات کوهنوردی از جمله طناب های کوهنوردی است. زیرا کشش قابل توجهی دارد و می تواند با اطمینان از وزن بدن شما در هنگام سقوط های بزرگ پشتیبانی کند. با توجه به سنتزی بودن آن از انواع جدید پارچه های ضد اب برای تولید ژاکت، بادگیر و کاپشن است.

یکی از محاسن و مزایای پارچه ضد آب نایلون این است که گرد و غبار و خاک در روی خود نگه نمی دارد و با سادگی تمیز می شود. از مضرات و معایب پارچه ضد آب نایلون برای ساخت، تولید و دوخت انواع لباس این است که سر و صدا ایجاد می کند و با سرعت کمتری خشک می شود.

مرکز پخش عمده پارچه ضد آب پلی استر

پلی استر در سال 1941 اختراع شد. به طور معمول در برابر سایش مقاوم تر است. سریع تر خشک می شود.  رطوبت را بهتر از بین می برد. راحت تر می توان آن را رنگ کرد. تولید عمده پارچه ضد آب پلی استر نسبت به تولید عمده پارچه ضد آب نایلون ارزان قیمت تر است. لذا مرکز پخش عمده ما برای هر کدام، با توجه به سفارش تولید جدید انجام می دهد.

ژاکت، کاپشن، بادگیر تولید شده از پارچه ضد آب پلی استر معمولاً از پارچه ضد آب نایلون خنک تر است.  هر دو الیاف در برابر اشعه ماورا بنفش مقاوم هستند. اما مقاومت پارچه ضد آب پلی استر بیشتر است. پارچه ضد آب پلی استر قادر است در برابر قرار گرفتن در معرض آفتاب مدت طولانی بیشتر از نایلون بدون خراب شدن مقاومت کند.

پخش عمده پارچه ضدآب تریکو ژاکت بادگیر

پخش عمده پارچه تریکو برای تولید کننده ژاکت و بادگیر از نیاز های دوخت و تولید آن است. پارچه تریکو اغلب به عنوان ماده آستر استفاده می شود. پارچه تریکو می تواند از هر نوع الیاف طبیعی یا مصنوعی ساخته شود.

پاچه تریکو به طور معمول از پلی استر گرفته می شود. بسیار نرم و قابلیت تنفس بیشتری از پلی استر و نایلون دارد. کت های تولید شده از تریکو معمولاً سنگین، گرم و در دفع عرق خوب عمل می کنند.

با این حال، پارچه تریکو در مقایسه با نمونه های نایلونی و پلی استری مقاومت کمتری در برابر نفوذ آب و باد دارند. این امر باعث می شود که در  تولید و پخش لباس های ورزشی که شرایط آب و هوایی شدید نیست ترجیح داده شوند.

Call Now Buttonتماس بگیرید