این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز تولید پارچه بنر خام درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید:

طرز تهیه پارچه بنر خام درجه یکپارچه بنر به عنوان یک تابلو و نمایشگر داخلی یا نشان یک رویداد زیباتولید پارچه بنر خام نیاز بازار روز ایرانفرایند چاپ تولید پارچه بنرویژگی های پارچه بنر خام درجه یک ماکیفیتچند منظورهتفاوت عمده بین پارچه بنر و پارچه وینیل چیست؟آیا بنرهای پارچه ای و پارچه ای یکسان هستند؟آیا می توانم سفارش برای تولید خاص از پارچه بنر بدهم؟چاپ رنگ تصعید چیست؟آیا امکان تولید پارچه بنر با ابعاد درخواستی وجود دارد؟چگونه باید پارچه بنر خود را آویزان کنم؟آیا می توان پارچه بنر را در فضای باز استفاده کرد؟آیا انواع دیگر بنربا استفاده از پارچه ای دیگر وجود دارد؟دستورالعمل ها و مراقبت ها پارچه بنرقیمت روز پارچه بنر خام درجه یک
مرکز تولید پارچه بنر خام درجه یک

برای ساخت و تولید پارچه بنر خام درجه یک از چه موادی استفاده می کنید؟ از چه روش های ساختی استفاده می کنید؟ مواد تولید پارچه بنر خام درجه یک چیست؟ برای تولید پارچه بنر خام  چه مدت زمانی لارم است و قیمت پارچه بنر خام چقدر است؟

طرز تهیه پارچه بنر خام درجه یک

برای تولید پارچه بنر خام درجه یک می توان از انواع پارچه ها، ساتن، پلی استر، نایلون، ارگانزا، پنبه، کنف و وینیل ها استفاده کرد. ما با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و استاندارد های بالا و با کیفیت منحصر بفرد اقدام به تولید پارچه بنر حام درجه یک می کنیم. مواد و پارچه مورد استفاده داری کیفیت تایید شده جهانی است.

پارچه بنر به عنوان یک تابلو و نمایشگر داخلی یا نشان یک رویداد زیبا

چرا تولید پارچه بنر و کیفیت آن مهم است؟ گاهی ما ممکن است به دنبال یک سری روش های پیچیده برای به حداکثر رساندن فروش و سود خود از فروشگاه یا مغازه خرده فروشی یا عمده فروشی یا، عمومی برای کسب و کار خود باشیم. با سفارش یک بنر پارچه ای، سفارشی و مناسب شما می توانید بهترین استفاده را برای معرفی و جذب مشتری بکار گیرید.

تولید پارچه بنر خام نیاز بازار روز ایران

یک آگاهی و تبیلغ خوب با استفاده از پارچه بنر مناسب می تواند یکی از بهترین گزینه های باشد. در این نوع آگهی دادن و تبلیغات مسلما در وهله اول انتخاب پارچه بنر خام با کیفیت و قیمت مناسب اولین گام است.

سپس با استفاده از رنگ و متد های خاص می توان از این پارچه بنر خام درجه یک معرفی در سطح بالا را انتظار داشت. این نوع تبلیغ روشی زیبا و شیک را برای برند شما، و جایگاه مناسب تری به شما خواهد داد.

فرایند چاپ تولید پارچه بنر

در فرایند چاپ روی پارچه بنر گاهی از تصعید رنگ استفاده می شود. که منجر به ایجاد طیف رنگی کاملاً مناسب و پر جنب و جوش می شود.  بدین ترتیب می توان چاپ های با کیفیت عکس را در پارچه بنر درجه یک شاهد بود. می توان بر روی این پارچه بنر خام درجه یک کار منحصر به فرد به دست آورد.

گزینه های زیادی برای طراحی روی پارچه بنر خام درجه یک وجود دارد. با داشتن و انتحاب پارچه بنر مناسب بستر برای ارائه کاری با کیفیت بالا فراهم می شود. سجاف و ماسوره های روی بنر و وضعیت آن نیز بر کیفیت اثر خواهد گذاشت.

البته بسیاری در حال حاضر امکان طراحی آنلاین را برای داشتن بازار بهتر پیشنهاد می دهند. اینگونه شما نیز تبدیل به یکی از طراحان خوب و کار بلد خواهید شد.

ما در قسمت خود تهیه و ارائه تولید پارچه بنر خام درجه یک را تضمین می کنیم. کاری با کیفیت را به شما عرضه می کنیم. محصول نهایی تولید ما قابل رقابت به بهترین ها در بازار است.

ویژگی های پارچه بنر خام درجه یک ما

  • کیفیت

    امکان چاپ استفاده از تصعید رنگ بر روی پارچه بنر خام درجه یک، حالتی پر جنب و جوش با مانداری طولانی را به شما ارائه می دهد،

  • چند منظوره

    شما می توانید از آن برای محیط های بیرونی یا داخلی استفاده کنید،

سوالات متداول در مورد تولید پارچه بنر خام درجه یک و روند چاپ ممکن است سوال شما باشد و یا سوالات دیگر. با ما در تماس باشید و پرسش های خود را از ما بخواهید و در فرو مشاوره و خرید قرار دهید. در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت خواهید کرد.

 

تفاوت عمده بین پارچه بنر و پارچه وینیل چیست؟

مرکز تولید پارچه بنر خام درجه یک
مرکز تولید پارچه بنر خام درجه یک

 

مواد استفاده شده در تولید پارچه بنر در دستگاه و تولیدی ما بسیار ظریف تر از بقیه پارچه ها در بازار است. اما در درجه اول بهتر است از پارچه بنر مادر محیط داخلی استفاده شود. پارچه بنر محصول تقویت شده است که می تواند در مقابل پاره شدن، مقاومت بیشتر کرده و مدت زمان بیشتری دوام آورده و فرضا آویزان شود. در هر حال نباید از نظر دور داشت که این محصول یک پارچه است و قرار نیست مقاومت بی پایان داشته باشد.

آیا بنرهای پارچه ای و پارچه ای یکسان هستند؟

پارچه بنر خام درجه یک ما نوعی پارچه است. مهم است که بدانید چه چیزی دریافت می کنید، و ما سعی می کنیم با نشان دادن اینکه مواد چیستند و چه احساسی در شما بوجود می آورند، تا حد امکان خاص باشیم تا در هنگام دریافت پارچه بنرخام درجه یک، هیچ چیز تعجب آور وجود نداشته باشد.

آیا می توانم سفارش برای تولید خاص از پارچه بنر بدهم؟

بله این امکان وجود دارد شما هر نوع پارچه بنر را به ما به صورت عمده و کلی در تیراژ بالا سفارش دهید و بر مبنای خواست شما نوع خاصی از بنر در چرخه تولید قرار گیرد.

چاپ رنگ تصعید چیست؟

چاپ سفارشی ما با استفاده از یک فرآیند تصعید رنگ خاص انجام می شود که به جای چاپ مستقیم روی مواد، مواد را با جوهر اشباع می کند. روش چاپ ویژه بنر بر پارچه تولیدی ما ضمن مقاومت در برابر خراش و محو شدن، عمر محصول را افزایش می دهد.

آیا امکان تولید پارچه بنر با ابعاد درخواستی وجود دارد؟

بله امکان سفارشی سازی با توجه به وجود پارچه های موجود در بازار یا تهیه پارچه ار طرف شما وجود دارد. تیراژ و میزان تولید بالا کار را راحت تر خواهد کرد.

چگونه باید پارچه بنر خود را آویزان کنم؟

مرکز تولید پارچه بنر خام درجه یک
مرکز تولید پارچه بنر خام درجه یک

بیشتر پارچه بنر آویز پارچه ای با استفاده از گرومت یا تیرک دار آویزان می شوند. بسیاری از پارچه بنرهای تبلیغاتی ای از این دو روش استفاده می کنند. در هرحال پیشنهاد نمی کنیم پارچه بنر خود را آویز کنید و آن را سوراخ نمایید، زیرا این باعث کاهش مقاومت کلی مواد می شود.

آیا می توان پارچه بنر را در فضای باز استفاده کرد؟

می توانید از این موارد در فضای باز استفاده کنید، اما پیشنهاد نمی کنیم این موارد را در هوای های خیلی بد و  سخت قرار دهید زیرا باعث کاهش عمر پارچه بنر می شود. پارچه بنر تولید ما در برابر خراش مقاوم است، اما در برابر پارگی همانند دیگر انواع پارچه ها مقاوم بی نهایت ندارد. در صورت استفاده دقیق و استفاده در محیط داخلی، این محصولات می توانند سالها دوام داشته باشند.

آیا انواع دیگر بنربا استفاده از پارچه ای دیگر وجود دارد؟

بله استفاده از پارچه پلی استر،پارچه بوم نقاشی و دیگر پارچه ها هم وجود دارد. ما افتخار می کنیم که می توانیم با تولید محصولات و خدمات خاص مشتریان خود را خوشحال راضی نگهداریم. ما با قیمت و کیفیت عالی تولید در حد بالا به شما ارائه می دهیم.

تولید عمده و بالا در الویت ماست. سفارش های بزرگ یا درخواست های خاص ممکن است نیاز به مقدماتی و توافق فیمابین داشته باشد.

دستورالعمل ها و مراقبت ها پارچه بنر

برای حفظ رنگ های در پارچه بنر تولید ما، توصیه نمی کنیم این محصول را شستشو دهید. با این حال، در صورت لزوم می توانید پارچه را با استفاده از مقدار کمی مواد شوینده ملایم مخلوط با آب سرد بشویید، اما توجه داشته باشید که این امر باعث تیره شدن رنگ جوهر و تغییر ظاهر این ماده می شود. در محوطه داخلی خشک نصب کنید و فقط در صورت لزوم بشویید.

قیمت روز پارچه بنر خام درجه یک

برای دریافت قیمت روز پارچه بنر درجه یک با ما در تماس باشید تا بر مبنای میزان و زمان تحویل قیمت مناسب و به روز را در اختیار شما قرار دهیم. گزینه های انتخابی شما در تعیین قیمت مورد توافق فیمابین تاثیر دارد.

لازم به ذکر است از آنجا که شما به طور مستقیم با تولید کنند در تماس هستید صرفا برا خرید عمده و در تیراز مناسب تماس بگیرید.

Call Now Buttonتماس بگیرید