این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرجع خرید پارچه ضد آب ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید:

نحوه تولید پارچه ضد آب ایرانیارائه پارچه ضد آب تولید داخلدستورالعمل مراقبت از پارچه ضد آب ایرانیچاپ بر روی پارچه ضد آب ایرانیارائه دهنده پارچه ضد آب ایرانی، بافت های سطحارائه پارچه ضد آب برای چاپ با جزئیاتطریقه استفاده پارچه ضد آب ایرانیبررسی خرید پارچه ضد آب ایرانی سوالات متداول ارائه و خرید پارچه ضد آب ایرانیتفاوت پارچه های ضد آبآیا این نوع پارچه ایرانی ضد آب برای لباس مناسب است؟
مرجع خرید پارچه ضد آب ایرانی

به جرات می توانیم بگوئیم که می توانیم به عنوان مرکز، مرجع، عرضه، توریع، فروش و خرید پارچه ضد آب ایرانی باشیم. با ساخت پارچه ضد آب تولید ایران قادر به ارائه آن به بازار داخلی و حتی صادرات هستیم.

نحوه تولید پارچه ضد آب ایرانی

پارچه ضد آب ایرانی در خانواده پارچه های مقاوم در برابر آب قرار می گیرد. پ پارچه ضد آب ایرانی ما می تواند بسیار سبک وزن باشد. گرچه این سبکی به معنای  عدم استحکام نیست و اتفاقا بسیار هم سفت و سخت است.

کاربرد پارچه ضد آب ایرانی ما برای ساخت و تولید سایبان های چتر هم می توان استفاده کرد.  اما این انعطاف پذیری به انواع مختلف پروژه ها کمک می کند. پارچه ضد آب ایرانی یک ماده چند پایه ای کاملاً بافته شده است که جامد است اما کاملاً مات نیست.

در پارچه ضد آب سبک ما مقداری خاصیت کشسانی وجود دارد که به برخی از آن ها اجازه می دهد تا حدی کش بیایند.

ارائه پارچه ضد آب تولید داخل

پارچه ضد آب ایرانی دارای خصوصیات زیر است:

 • حداکثر عرض: 159 سانتی متر، وزن: 2.06 اونس
 • سبک وزن 2.06 اونس ، پارچه ضد آب با روکش PU
 • ایده آل برای استفاده در چترها
 • بسیار بادوام
 • عرض رول 162 سانتی متر

دستورالعمل مراقبت از پارچه ضد آب ایرانی

برای نگهداری بهتر پارچه ضد آب ایرانی بهتر است نکات زیر به مشتریان ارائه شود. برای شستشو و تمیز کردن پارچه ضد آب ایرانی به نکات زیر توجه شود.

 • خیسانده نشود.
 • با بخار شستشو داده نشود.
 • برای گرفتن اب اضافی چلانده نشود.
 • این پارچه را باید با دمای 30 درجه سانتیگراد بشویید.
 • دمای متوسط برای خشک کردن لازم است.
 • برای خشک شدن پهن شود.
 • مجاز بودن برای استفاده از اتو برای آن.
 • نباید از خشک کن استفاده کنید.
 مرجع خرید پارچه ضد آب ایرانی
مرجع خرید پارچه ضد آب ایرانی

برای نگهداری از این پارچه ضد آب ایرانی دستورالعمل مراقبت خیلی خاصی و ویژه ایی وجود ندارد، و به چند مورد خاص محدود می شود.

چاپ بر روی پارچه ضد آب ایرانی

ما بسیار خوشحالیم به عنوان مرجع پارچه ضد آب ایرانی، با تهیه ساخت و تولید این پارچه ها نیاز کشور را بتوانیم در حد خود مرتفع کنیم.

پارچه ضد آب ایرانی در خانواده پارچه های ضد آب قرار می گیرد. مرکز تولید ما آمادگی دارد تا به سفارش شما به صورت عمده پارچه با کیفیت و استاندارد های جهانی تولید عرضه و پخش کند.

ما از سفارش انواع پارچه به خصوص انواع پارچه ضد آب ایرانی استقبال می کنیم.

ارائه دهنده پارچه ضد آب ایرانی، بافت های سطح

 مرجع خرید پارچه ضد آب ایرانی
مرجع خرید پارچه ضد آب ایرانی

تفاوت آشکاری بین پشت و جلو این نوع پارچه ضد آب ایرانی وجود دارد. بافت جلوی آن یکنواخت و صاف است، در حالی که قسمت پشت آن کمی لاستیکی و ارتجاعی تر است. و یک حس ارتجاعی و لاستیکی به انسان دست می دهد.

از آنجا که ارائه پارچه ضد اب ایرانی غالباً برای ساخت لباس استفاده می شود، حس خوبی به نسبت به آن به انسان دست می دهد. و یک حس و لمس خنک در آن وحود دارد. پوشش ضد آب حالتی سفت به پارچه می دهد و به آن اجازه می دهد تا کاملاً ساختاریافته شده مناسبی بیابد و شکل خود را پس از کار بر روی آن حفظ کند.

ارائه پارچه ضد آب برای چاپ با جزئیات

 مرجع خرید پارچه ضد آب ایرانی
مرجع خرید پارچه ضد آب ایرانی

با رنگ زمینه سفید و تمیز بر روی پارچه، که همراه با شدت رنگ تولید شده در چاپ می شود، براقیت پارچه ضد آب، را باعث شده و جزئیات را بهتر و با جزئیات نمایش می دهد. پرینت روی آن بسیار تیز و دقیق و تمیر می شود.

طریقه استفاده پارچه ضد آب ایرانی

 

 مرجع خرید پارچه ضد آب ایرانی
مرجع خرید پارچه ضد آب ایرانی

از آنجا که این پارچه محکم، سبک و مقاوم در برابر آب است، پارچه ضد آب ایرانی را برای استفاده در لباس های سبک مانند پارچه های بادی و بادگیر و کاربردهایی مانند چتر ایده آل می کند.

همچنی به عنوان آسترهای ضد آب نیز بسیار مناسب است. اما برای لباس های ورزشی بسیار نیست زیرا پارچه ای است که قابلیت تنفس بالایی ندارد.

بررسی خرید پارچه ضد آب ایرانی

شما می توانید به صورت عمده اندازه سفارشی خود را به ما ارائه نمایید. بدین ترتیب کارکرد و کاربرد بهتری را بر مبنای سفارش خود می توانید ارائه نمایید.

فرآیند سفارش آسان، و کیفیت تولید بالا و در حد رقابت با انواع وارداتی است.باعث خوشحالی ما هم خواهد بود که بتوانیم در زمینه عرضه، توزیع، پخش و ارائه پارچه ضد آب ایرانی گامی برداریم.

رنگ ها و چاپ با کیفیت عالی، حمل و نقل فوق العاده سریع و مطمئن در اختیار شما قرار می گیرد.

سعی ما این است که تولید همراه با خدمات مناسب، چاپ واضح و روشن در اختیار مشتریان قرا دهد. طبق سفارش زمان سفارش تا تحویل در بهترین حالت خواهد بود.  کیفیت عالی، خدمات مشتری مدار را همراه تولید و ارائه پارچه ضد آب ایرانی در اختیار شما قرار می دهیم.

 سوالات متداول ارائه و خرید پارچه ضد آب ایرانی

آیا این بهترین ماده برای چترها است؟

ما چند نوع پارچه ضدآب داریم اما این سازگارترین نوع آن با قاب چتر است، زیرا در عین سبک بودن کمی هم قابلیت کشیده شدن دارد تا کاملاً در ساختار چارچوب چتر قرار گیرد.

تفاوت پارچه های ضد آب

برخی پارچه های ضد آب ضخیم و سنگین است و حالت کششی ندارد، در حالی که این نوع پارچه ضد آب ایرانی تقریباً نصف وزن بقیه را دارد و کمی ریز بافت است، که باعث می شود سطح آن بافت کمتری داشته باشد.

آیا این نوع پارچه ایرانی ضد آب برای لباس مناسب است؟

ممکن است از گزینه های دیگر ضد آب سبک ترین باشد، با این حال، این پارچه ضد آب قابل تنفس نیست، بنابراین اگر به دنبال استفاده در لباس هستید، بهتر است بدنبال پارچه ضدآب ایرانی قابل تنفس باشید.

با خرید، سفارش عمده یه تولید کننده ایرانی، قیمت مناسب، کیفیت برتر و تضمین تداوم تولید را خواهید داشت.
جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید