این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت مرغوب ترین پارچه بنر خام تبلیغاتی ضخیم

آنچه در این مقاله می خوانید:

قیمت فروش مرغوب ترین پارچه بنر خام تبلیغاتی در بازار ایرانواحد اندازه گیری پارچه بنر خام مرغوبواحد اندازگیری دینیر چیست؟دنییر پارچه بنر خام چگونه اندازه گیری می شودچرا این واحد اندازگیری مهم است؟قیمت مرغوب ترین پارچه بنر خام تبلیغاتی
قیمت مرغوب ترین پارچه بنر خام تبلیغاتی ضخیم

برای خرید مرغوب پارچه بنر خام تبلیغاتی به چه مواردی بایستی توجه کرد؟ قیمت خرید و فروش بهترین و با کیفیت ترین بنرخام نسبتی با ضخیم، نازک، سبک بودن آن دارد؟ تفاوت نرخ و قیمت تولید ایرانی با چینی و کره ایی در چیست؟

قیمت فروش مرغوب ترین پارچه بنر خام تبلیغاتی در بازار ایران

قیمت فروش پارچه بنر خام تبلیغاتی باکیفیت در اصفهان چقدر است؟ آیا نرخ فروش پارچه بنر خام با کیفیت بالا در کرج با کرمانشاه، یا در بازار تهران متفاوت است؟ یا نرخ فروش و قیمت پارچه بنر خام سبک تولید شده در ایران با بنر چینی یا بنر کره ایی که توسط وارد کننده به کشور وارد می شود متفاوت است؟

قیمت، نرخ و هزینه چاپ بر روی پارچه بنر خام نازک ایرانی در شهر های مختلف چگونه خواهد شد؟ یا وجود کارخانه ساخت و تولید پارچه بنر خام  بر روی کیفیت وقیمت بازار اپر خواهد گذاشت؟

با وجود واحد، مرکز و مجموعه ساخت و تولید انواع پارچه بنر خام با کیفیت در داخل کشور، این انتظار وجود دارد که قیمت خرید فروش آن در بازار ایران متعادل شود. و تخاتی بین شهرهای مختلف تفاوت خاصی نداشته باشد.

واحد اندازه گیری پارچه بنر خام مرغوب

آیا به دنبال خرید پارچه بنر خام مرغوب با کیفیت جدید هستید. آیا از واحد اندازگیری  دنییر Denier اطلاع داشته اید؟ احتمالا می دانیم که همه پارچه بنر ها ممکن است باکیفیت و مرغوب نباشند و یا برای هر کاربرد، کارکرد، عملکرد کارایی ها یکسان از خود نشان ندهند.

آیا می دانید اگر دنییر خیلی پایین باشد، در برخی مواقع  پارچه بنر خام شما می تواند پاره شود و یا آسیب ببیند؟ دنییر  Denier چیست و مقدار مناسب برای یک پارچه بنر تبلیغاتی چیست؟

واحد اندازگیری دینیر چیست؟

دنییر ئاحد اندازه گیری است که در دنیای پارچه استفاده می شود. یک دنییر برابر است با یک گرم وزن برای 9000 متر طول پارچه. اگرچه این برای افرادی که اصطلاحات را نمی فهمند ممکن است منطقی نباشد، اما به سادگی برای اندازه گیری ضخامت یک فیبر استفاده می شود و در انتخاب پارچه بنر خام با کیفیت و مرغوب مهم است.

پارچه بنر خام با اندازه گیری دنییر کوچکتر به طور معمول نازک تر است و حتی ممکن است شما بتوانید آن طرف پارچه بنر خام را ببینید. پارچه هایی که دنییر بالایی دارند، سنگین تر هستند اما در بسیاری از موارد از دوام بیشتری نیز برخوردار هستند.

اگر به پارچه های مختلف نگاه می کنید ، ممکن است تعدادی را مشاهده کنید که به دنبال آن حرف کوچک d وجود دارد. به عنوان مثال ، 80d.  این به شما می گوییدکه دنییر 80 پارچه است. این رایج ترین شکل برای پیدا کردن دنییر یک پارچه است.

همچنین ممکن است دنییر را 60*60بنویسید که همان d60   است. هنگامی که یک نخ به داخل دستگاه می رود، آن را به عنوان تاب و کوک متقاطع را به عنوان پر می کنند – این همان چیزی است که 60*60 را ایجاد می کند. منظور آنها از همان اندازه گیری دقیق است اما فقط متفاوت نوشته شده است.

قیمت مرغوب ترین پارچه بنر خام تبلیغاتی ضخیم
قیمت مرغوب ترین پارچه بنر خام تبلیغاتی ضخیم

دنییر پارچه بنر خام چگونه اندازه گیری می شود

دنییر به روشی ساده اندازه گیری می شود. اگر پارچه 9000 متر طول داشته باشد، عدد اندازه گیری برابر با وزن تک رشته ها در این پارچه است. اگرچه این ممکن است پیچیده به نظر برسد، اما این یک اندازه گیری استاندارد است که سالها کار کرده است. وزن نیز به گرم محاسبه می شود.

هنگامی که دنییر برای پارچه تعیین شد، به طور معمول می توان از آن برای پارچه مشابه نیز استفاده کرد. دنییر توسط یک تار پارچه تعیین می شود.، به این معنی که هر نوع پارچه دارای دنییر متفاوت خواهد بود. پارچه های ضخیم تر، مانند موادی که برای کوله پشتی استفاده می شود، اگر دنییر آن به هزار نرسد حتما به راحتی می تواند به چند صد برسد.

پارچه های نازک تر، مانند موهای انسان، می توانند به اندازه بیست دنیر باشند. برای اینکه دیدگاه بهتری از دنییر برخی از پارچه های مختلف داشته باشید، اجازه دهید برخی از اندازه گیری ها را با شما نشان دهیم. یک پرچم نایلونی به طور معمول دنییر 200 دارد. در حالی که ابریشم مندارای دنییر 1 است، حتی گاهی اوقات کمتر از 1 است.

چرا این واحد اندازگیری مهم است؟

گرچه به نظر می رسد دنییر یک پارچه بنر خام مهم نیست، اما در واقع باید نقش زیادی در تصمیم گیری شما داشته باشد. اگر قصد دارید پارچه بنر خام خود را در فضای باز قرار دهید، باید پارچه ای انتخاب کنید که دنییر آن بالا باشد، حداقل 100 یا بیشتر.

این دنییر بالا به ماندگاری بیشتر پارچه بنر خام شما کمک می کند. دوام بیشتر از یک پارچه بنر خام نازک طبعا زمان بودن در شرایط بد جوی را زیاد می کند. نکته ای که باید در نظر گرفت این است که پارچه بنر خام سنگین و ضخیم تر نیز خواهد بود، بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که به راحتی در جایی که دوست دارید آویزان شود.

پارچه خام ضخیم تر قادر به مقاومت بیشتر در برابر شرایط آب و هوایی هستند. بنابراین پارچه بنر خام تبلیغاتی شما باید مدت زیادی دوام داشته باشد. اکثر چادرها و سایبان با پارچه با دنییر حداقل 100 ساخته شده است. حتی ممکن است بتوانید بنر خام تبلیغاتی با دنییر 1000 را پیدا کنید.

اگر می خواهید پارچه بنر خام تبلیغاتی خود را در فضای داخلی آویزان کنید و به چیزی سبک نیاز دارید. ممکن است بخواهید پارچه ای را انتخاب کنید که کمتر از 100 دنییر باشد. این پارچه بنر خام تبلیغاتی ممکن است قیمت و نرخ و هزینه ارزان تر هم باشند. اما دوام چندانی نخواهند داشت و حتی ممکن است کیفیت پایین تری نیز داشته باشند.

برخی از افراد یک پارچه بنر خام مش مرغوب را ترجیح می دهند. اگر به دنبال یک پارچه بنر خام تبلیغاتی مش هستید، قطعاً پارچه بنر خام شما دنییر کمتری خواهد داشت. به طور کلی، انتخاب یک پارچه بنر خام تبلیغاتی مرغوب با دنییر بالاتر تصمیم عاقلانه تری خواهد بود. حتی اگر فقط در فضای داخلی استفاده شود.

قیمت مرغوب ترین پارچه بنر خام تبلیغاتی ضخیم
قیمت مرغوب ترین پارچه بنر خام تبلیغاتی ضخیم

دنییر بالاتر پارچه بنر خام تبلیغاتی شما را با دوام تر و ضخیم تر می کند. که کیفیت و مرغوب ترین شدن آن کمک می کند. یک وینیل بنر هم دارای دنییر بالایی است.

قیمت مرغوب ترین پارچه بنر خام تبلیغاتی

با دانستن واحد دنییر می توانیم متوجه بشویم که داشتن دنییر بالا تر تا حدی برای پارچه بنر خام تبلیغاتی ما مهم است. کمتر از آن ممکن است منجر به هزینه وخرید دوباره پارچه بنر خام تبلغاتی شما بشود. بالاتتر از حدی هم علاوه بر سنگینی، بالا بردن بی مورد هزینه و قیمت خرید خواهد شد. Denier اندازه گیری ساده وزن برای یک تار پارچه است. این اندازه گیری به دلایل مختلفی از جمله وزن، دوام پارچه و موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.  شایدگزینه بهتر برای خرید پارچه بنر خام تبلیغاتی مرغوب و با کیفیت همیشه پارچه ای با دنییر بالاتر باشد. مگر اینکه به دنبال پارچه بنر خام تبلیغاتی مرغوب سبک وزن باشید.

 

جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید