این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فهرست قیمت فروش عمده پارچه ضد آب وینیل درجه یک تهران

آنچه در این مقاله می خوانید:

تاریخچه ساخت و تولید پارچه ضد آب وینیلفروش عمده پارچه ضد آب وینیل درجهخرید عمده پارچه ضد آب وینیل با کیفیت صادراتیفهرست قیمت پارچه ضد آب وینیل تهران
فهرست قیمت فروش عمده پارچه ضد آب وینیل درجه یک تهران

فروش عمده پارچه ضد آب وینیل، از طرف تولید کننده به این معنی است که شما با اطمینان خاطر کالای ایرانی با کیفیت صادراتی، درجه یک و با دوام را در تهران یا بازار روز دیگر شهرها مانند تبریز، مشهد، شیراز، اصفهان و کرج دریافت می کنید. فهرست قیمت خرید انواع بهترین محصول را از ما به روز دریافت کنید.

تاریخچه ساخت و تولید پارچه ضد آب وینیل

در سال 1872، یوژن باومن، یک شیمی دان آلمانی، پلی وینیل کلراید (PVC) را ساخت. اگرچه سال 1913 توسط فردریش کلات؛ پلی وینیل کلراید (PVC) ثبت اختراع شد. کلات با استفاده از نور خورشید روش جدیدی برای پلیمریزاسیون وینیل ایجاد کرد.

حتی پس از پیشرفت ها زیاد در ساخت، وینیل تا سال 1926 بی فایده و بی مصرف تلقی می شد. تا اینکه محققی به نام والدو سمون، در تلاش بود تا چسب یا چسباننده ای برای اتصال لاستیک و فولاد ایجاد کند. اما در عوض، وی پلی وینیل کلرید پلاستیکی شده، را اختراع کرد. چیزی شبیه مفهوم اصلی باومن اما با کمی تفاوت از آن.

محبوبیت وینیل در طول جنگ جهانی دوم هنگامی که لاستیک کمیاب بود، شروع به رشد کرد. خاصیت ضد آب بودن، باعث شد از آن در روکش و حفاظت از سیم ها در کشتی های نیروی دریایی استفاده شود. در نهایت این روش به کاربردهای تجاری منتقل می شود.

امروزه 60٪ وینیل توسط صنعت ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد. بعد از آن صنایع حمل و نقل، منسوجات و بسته بندی در رده های بعدی قرار دارند. لذا میزان خرید و مصرف آن در شهرهای بزرگی مانند تهران، مشهد، اصفهان، شیراز،  تبریز و کرج بیشتر خواهد بود.

فروش عمده پارچه ضد آب وینیل درجه

فهرست قیمت فروش عمده پارچه ضد آب وینیل درجه یک تهران
فهرست قیمت فروش عمده پارچه ضد آب وینیل درجه یک تهران

 

پارچه ضد آب وینیل در برابر خورشید محافظت از ابزار و وسایل را به خوبی انجام می دهد. کمرنگ شدن رنگ روی پارچه های فضای باز آزار دهنده است. این قضیه می تواند احساس بدی به انسان بدهد که پول خود را هدر داده است. به قولی پول خود را در بازار فروش دور ریخته است.

با سفارش خرید پارچه ضد آب وینیل دریایی، رنگ ها هم بر روی پارچه و هم در جایی که به عنوان محافظ عمل می کنند، عمر طولانی پیدا می کنند. زیرا مواد مورد استفاده در برابر UV اشعه ماورای بنفش مانند عامل محافظ عمل می کنند. اشعه خورشید رنگدانه ها را کمرنگ یا تغییر نمی دهد. این باعث می شود خرید و هزینه آن برای شما کاهش یابد.

آفتاب از دو جنبه می تواند به پارچه شما آسیب برساند؛ از طریق گرما باعث بالا رفتن درجه حرارت می شود پارچه ضد آب وینیل دریایی در روزهای گرم تابستان، مانند یک مانع حرارتی عالی عمل می کند. در اکثر مناطق ایران و شهرهای بزرگی مثل تهران، اصفهان و شیراز آفتاب در بیشتر ایام سال هوا آفتابی است.

خرید عمده پارچه ضد آب وینیل با کیفیت صادراتی

فهرست قیمت فروش عمده پارچه ضد آب وینیل درجه یک تهران
فهرست قیمت فروش عمده پارچه ضد آب وینیل درجه یک تهران

 

شما با خرید پارچه ضد آب وینیل پارچه ایی خریداری کرده اید که در برابر همه شرایط آب و هوایی مانند باران، برف یا آفتاب درخشان مناسب است و عملکرد خوبی از خود نشان می دهد. حتی با قرار گرفتن مداوم در معرض رطوبت و آب، پارچه ضد آب وینیل دریایی شما از کپک زدگی یا قارچ زدگی حفظ می شود.

پارچه ضد آب وینیل درجه یک و با کیفیت صادراتی به آسانی و راحتی تمیز و پاک می شود. در مقایسه با سایر پارچه ها، تمیز کردن پارچه ضد آب وینیل دریایی آسان ترین روش است. از آنجا که به اندازه پارچه های دیگر جاذب آب و رطوبت نیست، بیشتر لکه ها را براحتی می توان با صابون شست.

فهرست قیمت پارچه ضد آب وینیل تهران

طول عمر پارچه ضد آب وینیل بی نظیر است. در صورت نصب و نگهداری صحیح، می تواند از ده تا بیست سال عمر کند. اگرچه به اندازه چرم مقاوم نیست، اما می تواند برای چندین سال در برابر فرورفتگی و خراش مقاومت کند.

برای سفارش خرید بدون واسطه و دریافت فهرست فروش عمده یا لیست فروش عمده مستقیم با مرکز و واحد فروش و تولید ما در تماس باشید. در صورت نیاز به هر نوع مشاوره برای سفارش خرید عمده، واحد و مرکز فروش ما آمادگی پاسخگویی به شماست.

وقتی می خواهید کف قدیمی  قایق خود را با مواد جدید جایگزین کنید، چیزی با دوام و مقرون به صرفه و ارزان قیمت تر از پارچه ضد آب وینیل دریایی نخواید یافت.

با تماس مستقیم و بی واسطه شما می توانید با سفارش خرید عمده از تولید کننده ایرانی کالای خود را در تهران و دیگر شهر بزرگ مانند شیراز، اصفهان، تبریز، مشهد و کرج تحویل بگیرید.

 

جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید