این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش پارچه ضدآب مشهد بدون واسطه

آنچه در این مقاله می خوانید:

کارایی پارچه ضد آب در چادر مسافرتیضد آب قابل تنفسخرید مستقیم پارچه ضد آب مشهدفروش پارچه ضدآب مشهداندازگیری قابلیت تنفسخرید فروش مستقیم بدون واسطه پارچه ضد آب مشهد
فروش پارچه ضدآب مشهد بدون واسطه

فروش پارچه ضدآب مشهد بدون واسطه از تولید کننده برای خریداران عمده مزایا زیادی خواهد داشت. خرید انواع پارچه ضدآب مانند چادر مسافرتی به طور مستقیم و عرضه، توزیع آن در بازارداخلی و خارجی برای صادرات کارایی و محاسن بالایی برای تولیدکننده و عمده فروش خواهد داشت. مشتریان بازار پخش پارچه ضد آب مشهد هم داخلی هستند و هم از کشورهای همسایه و مجاور و عرب.

کارایی پارچه ضد آب در چادر مسافرتی

دو عملکرد و کارایی اصلی مستقیم برای مواد و پارچه ضد آب قابل تنفس مانند چادر مسافرتی وجود دارد. ضدآب بودن، و قابلیت تنفس. به ماده اولی که فرضا در چادر مسافرتی بکار برده می شود و کارایی دارد ماده نفوذ ناپذیر در برابر آب گفته می شود.

در حالی که اصطلاح دوم به توانایی پارچه ضد آب مانند پارچه ضد آب برای پارچه های مسافرتی برای عبور بخار آب از درون به بیرون آن اشاره دارد. از آنجا که ضد آب بودن و تنفس به نظر می رسد ایده های متقابل و متفاوتی باشند.  مفهوم پارچه ضد آب قابل تنفس حاکی از مصالحه بین ضدآب بودن و قابلیت تنفس است.

ضد آب قابل تنفس

تعادل دقیق به عوامل مختلفی مانند استفاده و کارایی نهایی از پارچه، خصوصیات پارچه مانند جذب رطوبت و ساختار پارچه از جمله تراکم و ضخامت آن بستگی دارد. مواد ضد آب در پارچه ضد آب مانند پارچه چادر مسافرتی و یا  لباس می توانند محافظت کامل از عناصر را داشته باشند.

درزها، زیپ ها، اتصالات و جیب های آن نیز بایستی ضد آب باشند. تعداد روزنه هایی که از طریق آن آب می تواند مستقیم نفوذ کند نیز باید حداقل باشد. این کارایی تضمین می کند حتی چادر مسافرتی یا هر پارچه ضد آب اگر در معرض باد و باران یا برف قرار گیرد، آن پارچه یا لباس ضد آب شما را خشک نگه می دارد.

ضد آب بودن پارچه هایی مانند پارچه چادر مسافرتی بدون تنفس اغلب به معنای محافظت از خارج و مرطوب شدن از داخل است. زیرا بخار آب نمی تواند از آن خارج شود. به طور معمول، قابلیت تنفس یا نفوذ پذیری مستقیم بخار آب باعث کارایی بهبود شرایط آب و هوایی و دمایی و  حرارتی می شود.

فروش پارچه ضدآب مشهد بدون واسطه
فروش پارچه ضدآب مشهد بدون واسطه

خرید مستقیم پارچه ضد آب مشهد

مشهورترین روش مستقیم برای اندازه گیری کارایی ضدآب بودن پارچه اعمال فشار هیدرواستاتیک در میلی متر است. تولیدکنندگان پارچه ضد آب از اعداد مختلف برای برچسب زدن پارچه “ضد آب” استفاده می کنند.  بنابراین گاهی اوقات تشخیص اینکه ماده ای واقعا ضد آب است یا نه بسیار دشوار است.

اگر ستون آب حداقل 5000 میلیمتر باشد، پارچه معمولاً ضد آب در نظر گرفته می شود، اگرچه به گفته برخی از تولید کنندگان حداقل سطح می تواند تا 1000 میلی متر باشد.

برای خرید پارچه ضد آب مشهد یا در شهرهای دیگر مانند تهران، تبریز، اصفهان و … بهتر است از این اعداد آگاهی داشته باشیم. جدول زیر به ما کمک می کنید تا در خرید مستقیم و بدون واسطه کارایی بیشتر داشته و موقق تر عمل کنیم.

 

جدول 1 درجه بندی ضد آب بودن پارچه

درجه ضد آب بودن میزان مقاومت ایجاد شده کارایی
0-50000 بدون مقاومت تا کمی مقاوم به رطوبت در مقابل باران کم، برف خشک، بدون فشار
6000-10000 ضد باران، و ضد آب تحت فشار کم باران کم، برف متوسط، فشار کم
11000-15000 ضد باران و ضد آب در فشار زیاد باران متوسط، برف متوسط، فشار کم
16000-20000 ضد باران و ضد آب تخت فشار بالا باران سنگین، برف مرطوب، مقداری فشار
بیشتر از 20000 ضد باران و ضد آب تخت فشار خیلی بالا باران سنگین، برف مرطوب، فشار بالا

فروش پارچه ضدآب مشهد

بسیاری از مردم ممکن است تعجب کنند که منظور از تنفس پارچه  چیست؟ اگرچه این اصطلاح غالباً مستقیم و بدون واسطه با کارایی نفوذ پذیری هوا و تهویه ارتباط دارد، اما هیچ ارتباطی با این دو ندارد. در عوض، این توانایی به پارچه اجازه می دهد بخار و رطوبت از آن عبور و به بیرون برود.

به طور خلاصه ، قابلیت تنفس = نفوذپذیری بخار آب. پارچه ضد آب باید اجازه دهد تا عرق از درون پوست، لباس یا فرضا پارچه ضد آب چادر مسافرتی به بیرون منتقل شود تا راحتی استفاده از آن ها ممکن شود. به این ترتیب از جمع شدن رطوبت در داخل لباس یا پارچه ضد آب یا چادر مسافرتی شما جلوگیری می شود.

این یک کارایی و نیاز مهم و مستقیم برای حفظ درجه حرارت و راحتی قابل قبول در سطوح مختلف فشار و شرایط آب و هوایی است. برای خرید و فروش پارچه مشهد یا دیگر شهرها بزرگ و یا کوچک بهتر است به این مورد از کارایی هم توجه خاص شود.

اندازگیری قابلیت تنفس

روش های مختلفی برای اندازه گیری مستقیم قابلیت تنفس پارچه ضد آب وجود دارد. یکی از آنها اندازه گیری انتقال رطوبت است. میزان انتقال بخار رطوب (MVTR (moisture vapor transmission rate)  مقدار نشان دهنده سرعت عبور رطوبت از یک متر مربع پارچه در 24 ساعت است.  این مقدار در گرم در مترمربع در روز اندازه گیری می شود.

فروش پارچه ضدآب مشهد بدون واسطه
فروش پارچه ضدآب مشهد بدون واسطه

درست مانند رتبه بندی ضدآب بودن، اکثر تولیدکنندگان روش ها و آزمایش های مختلفی را برای تعیین قابلیت تنفس پارچه اعمال می کنند. البته خوب بهتر است نسبت به این کارایی فقط آنچه را که تولیدکنندگان مستقیم درباره رتبه بندی محصولات خود گفته اند را دربست نپذیرفت.

هدف اصلی تولید کنندگان افزایش و ترغیب توزیع، پخش، عرضه و فروش بیشتر است. بنابراین یک دلیل جدی ممکن است برای ارائه رتبه بندی محصولات خود تا حدی غیر واقعی باشد.

 

جدول 2 رتبه بندی تنفس پارچه

رتبه بندی(گرم/مترمربع/در روز سطح قابل تنفس فعالیت های مناسب
تا 5000 کم ماهیگیری
5000-10000 متوسط پیاده روی، گردشگری
10000-15000 متوسط-بالا پیاده روی طولانی، طبیعت گردی
بالای 20000 بالا دو، کوهنوردی

خرید فروش مستقیم بدون واسطه پارچه ضد آب مشهد

یکی از مزایا و محاسن خرید، فروش بدون واسطه پارچه ضد آب قیمت مناسب و رقابتی است. خرید فروش مستقیم بدون واسطه پارچه ضدآب مشهد و شهرهای دیگر کشور، از تولید کننده آن علاوه بر قیمت هزینه های دیگر را نیز کم خواهد نمود. علاوه بر آن بازار مناسب مطمئن و بلند مدت را در پیش روی شما قرار می دهد.

مشهد از آنجا که شهری زیاراتی سیاحتی است و هم از درون کشور و هم کشورهای دیگر زائر و بازدید کننده دارد بازار خوبی می توان برای همه باشد. خرید بدون واسطه مشتریان می تواند در قالب سوغاتی هم مطرح باشد با توجه قیمت ارزان پارچه ضدآب مشهد را به کانون و مرکز خرید فروش  انواع پارچه می تواند بدل نماید.

جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید