این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش پارچه بنر ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید:

ویژگی های پارچه بنر ایرانیقیمت روز پارچه بنر ایرانی به صورت عمدهعرضه کننده پارچه بنر ایرانیعوامل موثر و روش های چاپ بر روی پارچه بنر خامچاپ سیلک اسکرینتصعید رنگحلال چاپ
فروش پارچه بنر ایرانی

آیا می دانید پارچه بنر از چه نوع پارچه ایی ساخته و تولید می شود؟ آیا تفاوتی بین قیمت پارچه بنر ایرانی با قیمت پارچه بنر کره ایی یا چینی وجود دارد؟ تولید پارچه بنر ایرانی با کیفیت فروش و خرید آن را در بازار ایران فراهم نموده است. پارچه بنر ایرانی دارای ویژگی ها و خصوصیاتی است که آن را از دیگر انواع خارجی خود متمایز و رقابت پذیر می کند

ویژگی های پارچه بنر ایرانی

پارچه بنر ایرانی خام بستری می شود برای منتشر کردن پیغامی. در بازار فروش پارچه بنر، پارچه بنر های چینی و کره ایی قوی سبقت را از رقبای ایرانی ربوده بودند. اما در حال حاضر وضعیت به گونه ایی دیگر شده است.

بنر ها را می توان از انواع مختلفی از پارچه های ساخته و تولید کرد. عرضه پارچه های بنر و فروش پارچه بنر در مقیاس های متنوعی می تواند انجام شود.

تولید پارچه بنر با استفاده از پارچه هایی مانند پارچه ساتن، پارچه پلی استر، نایلون، ارگانزا، پارچه پنبه و یا پارچه بنر از کنف انجام می شود.

با توجه به نیاز و سفارش مشتری انواع مختلفی از پارچه بنر تولید و عرضه می شود و قیمت های متفاوتی نیز خواهد داشت. هر کدام هم مشتری خاص خود دارد.

قیمت روز پارچه بنر ایرانی به صورت عمده

شما به عنوان خریدار عمده و با تیراژ بالا می توانید بر مبنای نیاز خود سفارش انجام دهید. فروش پارچه بنر ایرانی شما را از خرید و عرضه پارچه بنر کره ایی و یا پارچه بنر چینی بی نیاز می کند.

با عرضه پارچه بنر ایرانی شما به بازاری مطمئن و همیشگی با قیمت مناسب دست خواهید یافت. نوع پارچه و طول و عرض و میزان سفارش شما بر قیمت تمام شده برای شما موثر است.

عرضه کننده پارچه بنر ایرانی

به عنوان تولید کننده ایرانی توانایی تولید و عرضه پارچه بنر ایرانی را داریم. تولید با کیفیت و در حد بالا بازار جهانی هدف ماست. به عنوان تولید و عرضه کننده پارچه بنر ایرانی به طور مستقیم سفارش عمده خود را با کیفیت بالا دریافت خواهید کرد.

فروش پارچه بنر ایرانی
فروش پارچه بنر ایرانی

پارچه بنر تولید و عرضه شده توسط ما در ایران و با مواد و پارچه های ایرانی تهیه و عرضه می شود. با کیفیت بالا و در حد بنر های خارجی است. شما بطور مستقیم با عرضه کننده پارچه بنر ایرانی تماس می گیرید و پارچه بنر با کیفیتی در اختیار شما قرار می دهد.

عوامل موثر و روش های چاپ بر روی پارچه بنر خام

در حال حاضر برای چاپ بر روی پارچه بنر از تکنیک ها و روش های مختلفی بهره برده می شود. گاهی طرحی بر روی پارچه بنر دوخته و با آن متضل می شود. پارچه های اضافی توسط برش های ماهرانه بریده می شوند تا جایی که فقط تصویر یا نوشته های مورد نظر روی پارچه پایه باقی بماند. این فرایند مستلزم دوختن هر عنصر یا حرف روی پارچه بنر و سپس برش آن است.

گرچه که این روش وقت گیر است و مهارت زیادی می خواهد. اما روشی اقتصادی تر برای تولید یک پارچه بنر تبلیغاتی با کیفیت بالا و منحصر به فرد می باشد.

چاپ سیلک اسکرین

چاپ انجام شده بر روی پارچه بنر در واقع از طریق پرینت و چاپ نیست. در این روش بنر ها روی صفحه چاپ شده است. قبل از چاپ یک بنر، باید یک صفحه ابریشم ساخته شود. صفحه ابریشم شبیه قاب عکس چوبی یا فلزی است که روی آن پارچه ای کشیده شده است. این قاب بر روی پارچه قرار گرفته تا چاپ شود و جوهرهای مخصوص با فشار از طریق انتهای صفحه به انتهای دیگر، فرستاده می شوند. با استفاده از این روش می توان کارهای هنر بسیار خوبی را تولید کرد.

مزیت چاپ سیلک اسکرین نسبت به بقیه قابلیت انعطاف  و کاربردی آن است. محدوده و تعداد رنگهای قابل چاپ و بکار رفته در این روش نامحدود است. معمئلا اینگونه است که هر رنگ را جداگانه چاپ می شود و قبل از چاپ رنگ بعدی رنگ قبلی بایستی خشک شود. چاپ سیلک اسکرین کاربردهای چاپی بسیار زیاد و متنوع یافته و کیفیت آن نیز بطور قابل ملاحظه ای پیشرفت کرده است.

فروش پارچه بنر ایرانی
فروش پارچه بنر ایرانی

تصعید رنگ

تصعید رنگ یکی از تکنیک هایی است که ما در ساخت بنر دیجیتال استفاده می کنیم. تصاویر به روش های مختلف در رایانه ایجاد می شوند.  طرح های نهایی را می گیریم و آنها را بر روی سیستم قالب بزرگ خود پردازش می کنیم که تصاویر را به صورت معکوس، روی کاغذ چاپ می کند.

سپس این تصویر کاغذی روی پارچه لایه لایه می شود و سپس از طریق یک فشار گرم ویژه عبور می کند که به بیش از 400 درجه می رسد. در زیر گرما و فشار زیاد ، جوهرهای ویژه عالی عمل می کنند. این بدان معنی است که آنها از ماده جامد مستقیم به گاز تبدیل می شوند.

این بدان معنی است که آنها از مرحله مایع ماده عبور می کنند. این همان پدیده ای است که هنگام تبخیر یخ خشک به بخار هوا مشاهده می کنید. در سطح مولکولی به درون پارچه هدف عمل می کنند و تصویری را ایجاد می کنند که در برابر آب و هوا مقاوم باشد.

حلال چاپ

این فرم چاپ به ماشین های چاپی با قالب بزرگ نیاز دارد که از جوهرهای حلال چاپ دیجیتالی هر تصویر در بسترهای مبتنی بر وینیل استفاده می کنند. جوهرهای حلال به طور ایده آل برای چاپ آگهی ها مناسب هستند زیرا جوهرها نسبت به وینیل کمی اسیدی هستند.

این بدان معناست که وقتی جوهر به سطح وینیل برخورد می کند، به مواد چند مولکول پایین می خورد. این به بنر کمک می کند تا در برابر خراشیدن و اثرات طولانی مدت در معرض نور خورشید مقاومت کنند.

 

جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید