این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم پارچه ضد آب اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید:

راهنمای خرید پارچه ضد آب در اصفهانعرضه پارچه ضد آب اصفهانراهنمای نگهداری پارچه ضد آب چاپ روی پارچه ضد آببافت های سطحی پارچه ضد آبجزئیات چاپ رو پارچه ضد آبطریقه و موارد استفاده پارچه ضد آببررسی قابلیت پارچه ضد آب قابل تنفس  آیا این سبک ترین گزینه در پارچه ضد آب است؟آیا می توانم از هر دو طرف پارچه ضد آب چاپ کنم؟آیا این یک ماده چتر مناسب است؟راهنمای عرضه، پخش فروش پارچه ضد آب
فروش مستقیم پارچه ضد آب اصفهان

تولید، پخش و عرضه پارچه ضد آب برای مصارف مختلف نیاز به شناخت انواع آن، کاربرد، قیمت، هزینه آن دارد. فروش پارچه ضد آب اصفهان بازار خاص خود را دارد. به عنوان تولیدکننده این محصول قادریم به صورت سفارشی بصورت عمده برای شهرهای بزرگی مانند تهران مشهد و دیگر شهرای کشور سفارش بپذیریم.

راهنمای خرید پارچه ضد آب در اصفهان

پارچه ضد آب دارای ویژگی های عملی، کاربردی و کارکری بسیاری است. پارچه ضد آب می تواند پارچه 100٪ پلی استر باشدکه از یک طرف با پلی اورتان (PU) پوشانده شده باشد. پوشش پلی اورتان باعث مقاومت در برابر آب می شود و سریع خشک می شود.

از آنجا که این نوع پارچه ضد آب قابل تنفس بوده، امکان تبادل هوا را می دهد، لذا می توان به عنوان پارچه ای 100٪ قابل تنفس از آن یاد کرد. البته به این مفهوم است که بخار آب از آن هم می تواند مستقیم خارج شود. یعنی نسبت به خروج بخار نفوذ دارد نه ورود به آن.

مواد بکار رفته در پارچه ضد آب آن را در برابر باران، نشت و موارد دیگر مقاوم خواهد کرد. وزن 4.6 اونس، این پارچه ضد آب باعث می شود تا حدودی سبکتر از سایر گزینه های پارچه ضد آب موجود در بازار باشد.

عرضه پارچه ضد آب با خصوصیات زیر به شما پیشنهاد می شود. پارچه ضد آب بهتر است پارچه ایی باشد که  100%   قابل تنفس باشد.  مقاوم در برابر آب و رطوبت بوده ، خشک شدن آن سریع باشد.  لذا از جایی که فروش پارچه ضد آبرا انجام میدهد این موارد را بخواهید.

عرضه پارچه ضد آب اصفهان

برای خرید، فروش و عرضه پارچه ضد آب اصفهان، تهران، کرج و دیگر شهرهای کشور  از روش های مختلفی می توان بهره برد. با دانستن نیاز و کشش بازار و مشتریان خود می توانید نسبت به سفارش و عرضه پارچه ضد آب به صورت آنلاین و اینترنتی هم اقدام کنید.

برای راهتمایی بهتر شما فروش پارچه ضدآب و عرضه پارچه ضد آب به بازارهای هدف یک سری از مشخصات کلی را در جدول زیر آورده ایم. بدیهی است این اطلاعات راهنمای شماست تا بهتر با نوع تولید و ساخت ما آشنا شوید.

این توانایی در مجموعه تولیدی ما وجود دارد تا به صورت سفارشی نسبت به ساخت عرضه و پخش و تولید پارچه ضد آب اصفهان و یا در دیگر شهر ها هم انجام شود. با داشتن تیم مجرب در تولید و عرضه قادر به ارائه خدمات خاص به شما برای خرید پارچه ضد آب عمده و تیراژ بالا برای پخش و فروش شما وجود دارد.

  • قابل تنفس ضد آب 4.6 اونس
  • حداکثر عرض:148 سانتی متر
  • وزن: 4.57 اونس
  • عرض رول:150 سانتی متر

راهنمای نگهداری پارچه ضد آب

برای نگهداری بهتر پارچه ضد آب بهتر است این نکات به مشتریان عرض شود تا بهتر بتوانند از این محصول بهره ببرند.

خیسانده نشود.

با بخار شستشو داده نشود.

برای گرفتن اب اضافی چلانده نشود.

این پارچه را باید با دمای 30 درجه سانتیگراد بشویید.

دمای متوسط برای خشک کردن لازم است.

برای خشک شدن پهن شود.

مجاز بودن برای استفاده از اتو برای آن.

نباید از خشک کن استفاده کنید.

برای نگهداری از این پارچه ضد اب دستورالعمل مراقبت خیلی خاصی و ویژه ایی وجود ندارد، و به همین چند مورد خاص محدود می شود.

فروش مستقیم پارچه ضد آب اصفهان
فروش مستقیم پارچه ضد آب اصفهان

 چاپ روی پارچه ضد آب

این پارچه ضد آب قابل تنفس ساخته شده بدین مفهوم که امکان خروج بخار آب را می دهد. این نوع پارچه ضد آب برای جا هایی که امکان سایش است توصیه می شود.

بافت های سطحی پارچه ضد آب

این پارچه نرم و در عین حال محکم است که نمونه آن در بیشتر پارچه های مقاوم در برابر آب وجود ندارد. پشت آن در مقایسه با جلو کمی نرم تر است. این به دلیل پوشش  PU آن است. پارچه دارای عناصر محکمی است و هنگام کار با آن، شکل خود را به خوبی حفظ می کند.

فروش مستقیم پارچه ضد آب اصفهان
فروش مستقیم پارچه ضد آب اصفهان

جزئیات چاپ رو پارچه ضد آب

رنگ مات همراه با بستر سفید برای آرایه روشن رنگ موجود هنگام چاپ وضعیت باکیفتی تولید می کند. چاپ روی این پارچه ضد آب که قابل تنفس هم هست، جزئیات بسیار بالایی را پدید می آورد. این ماده را برای طراحی های بسیار ظریف یا پیچیده عالی عمل می کند.

فروش مستقیم پارچه ضد آب اصفهان
فروش مستقیم پارچه ضد آب اصفهان

طریقه و موارد استفاده پارچه ضد آب

با توجه به کیفیت های قابل توجه پارچه ضد آب قابل تنفس، این یک ماده عالی برای تعداد زیادی از موارد در فضای باز است بخصوص مکان هایی که نیاز است پارچه ضد آب بکار رود.

ما می توانید از این مواد برای تولید محصولاتی مانند کت یا بارانی ضد آب، لباس های مناسب در فضای باز، پارچه سفره ای و غیره استفاده کنید. کیفیت مواد نیز به خوبی به ساخت چادر و بادشکن کمک می کند زیرا این مواد باید در برابر کپک و پارگی مقاوم باشند.

فروش مستقیم پارچه ضد آب اصفهان
فروش مستقیم پارچه ضد آب اصفهان

بررسی قابلیت پارچه ضد آب قابل تنفس

این پارچه ضد آب شگفت انگیز منعطف، نرم، غنی از رنگ است و در کل مشتری ها از کیفیت آن کاملاً راضی خواهند بود. محصول عالی و  با خدمات عالی است. مشتیریان بسیار تحت تأثیر این پارچه ضد آب قرار خواهند گرفت. کیفیت آن نیز برجسته است و رنگ ها در آن بسیار زنده خواهند شد.

  آیا این سبک ترین گزینه در پارچه ضد آب است؟

در واقع سنگین ترین است. این پارچه ، وزن 4.6 اونس دارد. نسبت به ضدآفتاب گلدار 0.7 اونس سنگین تر و از پارچه ضدآب الا  است یعنی، 2.7 انس سنگین تر است. گرچه از برخی دیگر از پارچه ضد آب سنگین تر است، اما اگر در فکر استفاده از آن برای تهیه وسایل لباس مانند بادشکن یا ژاکت بارانی هستید، انتخاب و گزینه بسیار مناسب است.

آیا می توانم از هر دو طرف پارچه ضد آب چاپ کنم؟

فرایندی که ما استفاده می کنیم به این معنی است که پارچه ها آنقدر عمیق توسط مواد نفوذ می کنند که می توانید از آن طرف عبور کنید و ممکن است چاپ یک طرف به چاپ طرف دیگر نفوذ کند باعث ایجاد اختلال در یکدیگر شود. متأسفانه این امر در بیشتر پارچه های چاپی صدق می کند.

آیا این یک ماده چتر مناسب است؟

این نوع پارچه ضد اب می تواند برای یک چتر سنگین تلقی شود بنابراین ما معمولاً پیشنهاد می کنیم که از پارچه ضد آب الا استفاده کنید. که در هنگام کار با یک طرح پیچیده مانند قاب چتر، کمی کشدارتر است و انعطاف بیشتری در کار دارد. می توانید از ضدآب بودن قابل تنفس استفاده کرد، اما مواد و پارچه های بهتری هم وجود دارد. پارچه های ضد آب سبک تری هم پیشنهاد می شود.

راهنمای عرضه، پخش فروش پارچه ضد آب

تهیه این نوع پارچه ضد آب همکنون امکان پذیر شده است. شما برای فروش عرضه پارچه ضد آب به بازار هدف خود در شهرهای اصفهان تهران،تبریز و … هر کجای ایران و حتی صاردات آن می توانید به توان تولید داخل کشور متکی باشید.

پارچه ها با کیفیت بالا و در حد جهانی تولید و و به صورت مستقیم عرضه می شود. برای سفارش به صورت عمده و تیراژ بالا شما مستقیم از تولید کننده کالا و محصول را دریافت می کنید.

جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید