این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم پارچه ضدآب نازک

آنچه در این مقاله می خوانید:

انواع پارچه ضد آب را نام ببرید؟سفارش و پخش مستقیم پارچه ضد آب نازک ارزانفروش مستقیم پارچه ضد آب نازکپخش سفارش پارچه ارزان بلاک اوتبافت های سطحی پارچه ضدآب نازکجزئیات رنگ و چاپ پارچه بنر بلاک اوتطریقه استفاده پارچه بنر بلاک اوتسوالات متداول در مورد پارچه بلاک اوت خاموشیآیا می توان از این پارچه ضد آب برای ساخت لباس ضد آب استفاده کرد؟کاربرد اصلی پارچه بنر بلاک اوت چیست؟آیا غیر از پارچه بنر بلاک اوت گزینه های دیگری وجود دارد؟تولید، فروش عرضه مستقیم و خرید پارچه ضد آب نازک
فروش مستقیم پارچه ضدآب نازک

پارچه ضدآب نازک دارای انواع خصوصیات و ویژگی هاست. لذا کارکرد، عملکرد، کارایی و کاربرد مختلف برای آن متصور است. یکی آن ها پارچه ضد آب بلاک اوت، یا خاموشی است. پخش مستقیم و خرید از تولید کننده قیمت تمام شده آن در بازار عمده فروش را از نظر اقتصادی کاملا مرقون به صرفه و ارزان می کند.

انواع پارچه ضد آب را نام ببرید؟

یکی دیگر از انواع پارچه ضدآب نازک بلک اوت  (blackout)  است. بلک اوت به معنای خاموشی کامل است. معنای آن بر می آید جایی که پخش نور مستقیم نباشد یا ضد نور و تاریکی.  پس وقتی به پارچه ضدآب نازک یا هر پارچه ایی می گوئیم بلک اوت یعنی این پارچه ضد آب نازک ضد نور است.

پس برای مکان ها و جاهایی مناسب است که به هر دلیلی به پخش مستقیم نور احتیاج نداریم و می خواهیم آنجا فاقد نو و تاریک باشد. این پارچه ضد آب خیلی مواقع  به عنوان پرده استفاده می کنیم.

جنس این پارچه ضدآب نازک می تواند از موادمختلف باشد از جمله فوم. لذا با توجه به نوع کارایی و کارکرد بیشتر مناسب جاهایی است. که خاموشی و تاریکی کاملی نیاز است. فرضا این نوع پارچه ضدآب نازک به عنوان پرده برای جاهایی پرده اتاق خواب، پرده اتاق هتل، پرده استودیو عکس، پرده آزمایشگاه، و … بسیار کارایی و کاربرد دارد.

فروش مستقیم پارچه ضد آب نازک
فروش مستقیم پارچه ضد آب نازک

یعنی این پارچه ضد آب برای پرده ها برای مکاه هایی با  100درصد خاموشی را ارائه می دهند. البته این معنای این نیست که این نوع پارچه ضد آب برای پرده رنگ سیاه دارد. خیر می تواند به انواع رنگ های باشد. از آنجا که نور نمی تواند از طریق آنها نفوذ کند، پس در مقابل نفوذ و پخش مستقیم سرما و گرما هم مناسب است. در نتیجه در هزینه های مربوط به انرژی هم می تواند باعث صرفه جویی شود.

سفارش و پخش مستقیم پارچه ضد آب نازک ارزان

این نوع از پارچه ضدآب نازک قابل شستشو هستند. قابل حمل بوده و با جلوگیری از ورود نور به اتاق ازمبلمان هم محافظت می کند تا بواسطه اثر تابش و پخش مستقیم نور برروی آنها خراب نشوند.

فروش مستقیم پارچه ضد آب نازک

پارچه ضدآب نازک بلاک اوت Blackout یکی از معدود مواد کاملاً مقاوم در برابر نور است که آن را برای چاپ های خاصی هم مناسب می کند. بدون خاصیت کشسانی، کاملاً کشیده و مات است. برای خرید این نوع پارچه ضد آب نازک بهتر است با برخی از خصوصیات ظاهری آن آشنا شویم.

حداکثر عرض:158 سانتی متر،

وزن: 8.26 اونس

خصوصیات: سفت، مایع، مات، ضد آب نیست

صورت روکش دار سفید و پشتی مشکی

موارد استفاده: پرده های پنجره، توقف نور، آسترها، فضای داخلی خانه

عرض رول:160 سانتی متر

دستورالعمل مراقبت پارچه ضدآب نازک

از گردگیر و یا جاروبرقی به آرامی برای تمیز کردن  استفاده کنید.

پخش سفارش پارچه ارزان بلاک اوت

این پارچه ضدآب نازک سفارشی ما برای بلاک اوت با 100 درصد مقاوم در برابر پخش مستقیم نور و ضد آب ساخته شده است.

بافت های سطحی پارچه ضدآب نازک

نمای جلوی پارچه ضدآب نازک  پلی بافته شده سفید است. حس یکنواخت و صافی و نرمی به انسان می دهد. پارچه بلاک اوت یا خاموشی دارای بافتی مشابه در پشت است. فقط در صورت لمس کمی حالت لاستیکی تر دارد. به دلیل سفت بودن، فرم خود را به خوبی حفظ کرده و به راحتی شکل خود را حفظ می کند. کارکرد و کارایی یک ماده نسبتاً متراکم دارد.

فروش مستقیم پارچه ضد آب نازک
فروش مستقیم پارچه ضد آب نازک

جزئیات رنگ و چاپ پارچه بنر بلاک اوت

رنگ پایه صورت بافته شده سفید کامل با رنگ مات است. شدت رنگ بالا است و به خوبی با مواد در تضاد است و نشان می دهد طیف متنوعی از رنگهایی که این پارچه می تواند حفظ کند.

جزئیات چاپ نهایی اجازه می دهد تا خطوط ریز، جزئیات پیچیده و همچنین رنگ بلوک های جامد بدون سایش یا محو شدن وجود داشته باشد. عملکرد پارچه بلاک اوت یا خاموشی ماده پشتی جلوی نور خورشید را می گیرد و در عین حال ضد آب است.

فروش مستقیم پارچه ضد آب نازک
فروش مستقیم پارچه ضد آب نازک

طریقه استفاده پارچه بنر بلاک اوت

این نوع پارچه ضدآب نازک درجه یک برای پارچه بلاک اوت خاموشی به صورت سفارشی قابل تولید است. این نوع پارچه بنر بخصوص در تزئین اتاق خواب کودکان، روز به روز محبوب تر می شود. این پارچه بلاک اوت برای کرکره غلتکی در اتاق خواب، حمام یا آشپزخانه مناسب است. از آنجا که این ماده ضد آب است، حتی در صورت باز ماندن پنجره ها و بارانی شدن باران، سطح خانه شما ایمن و سالم است.

سوالات متداول در مورد پارچه بلاک اوت خاموشی

فروش مستقیم پارچه ضد آب نازک
فروش مستقیم پارچه ضد آب نازک

آیا می توان از این پارچه ضد آب برای ساخت لباس ضد آب استفاده کرد؟

در اینجا اگر به صورت فنی پاسخ دهیم بایستی بگوئیم بله، ضد آب است. اما این پارچه مناسب کاربرد مستقیم به عنوان پارچه ضد آب نیست. این پارچه ضدآب نازک برای قرار دادن مواد با کیفیت بلاک اوت یا خاموشی طراحی شده است.

بنابراین ممکن است از نظر کیفیت برای لباس ضد آب مناسب نباشد. اگر به ساخت و تولید لباس ضد آب علاقه دارید پارچه ضد آب قابل تنفس ما را امتحان کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

کاربرد اصلی پارچه بنر بلاک اوت چیست؟

ما آن را به صورت پخش عمده، مستقیم و سفارشی برای استفاده در پرده به فروش مستقیم می رسانیم. زیرا ساخت و تولید آن ساده است و به کار بسیار کمی نیاز دارد. همچنین می بینیم که از این نوع پارچه ضدآب نازک در پشت پارچه هایی که باید کاملاً مات باشند استفاده می شود.

خاصیت آن باعث انعطاف پذیری آن می شود به گونه ای که شاهد استفاده آن برای سایر لوازم جانبی مانند کیف و کیف پول، روکش بالش های بیرونی و سایبان ها نیز بوده ایم.

آیا غیر از پارچه بنر بلاک اوت گزینه های دیگری وجود دارد؟

مواد غیرشفاف دیگری نیز در دسترس است و برخی از آنها با پوشش مواد جامد نیز روبرو هستند. مانند نئوپرن. با این حال، اینها بسیار سنگین ترند و نور را با همان کیفیت یا به همان اندازه این پارچه بلاک اوت خاموشی قابلیت نفوذ ناپذیری ندارند.

تولید، فروش عرضه مستقیم و خرید پارچه ضد آب نازک

پارچه ضد آب نازک دارای انواع مختلف با کارایی و کارکرد های متفاوتی است. یکی از انواع پارچه ضد آب نازک تولید شده پارچه بلاک اوت خاموشی است که بیشتر مناسب پرده است. با واسطه خاصیت ضد نور کاربرد های خاص و منحصر بفرد خود را داراست و روز به روز هم بر دامنه استفاده از آن افزوده می شود.

پخش مستقیم، توزیع، عرضه  پارچه ضدآب نازک بدون واسطه و مستقیم توسط تولید کننده قیمت آن را بطور موثری پایین می آورد. بازار فروش و خرید پارچه ضدآب نازک از تولید کننده داخلی باعث جذب مشتریان بیشماری خواهد شد. زیرا به تامین آن اعتماد و اطمینان دارند.

Call Now Buttonتماس بگیرید