این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده آنلاین پارچه ضد آب پوشش استخر

آنچه در این مقاله می خوانید:

پارچه ضد آب پوشش استخرپارچه ضد آب پوشش روکش استخرخرید عمده اینترنتی پارچه ضد آب پوشش استخرتولید عمده پارچه ضد آب پوشش روکش کاور استخر شنافروش آنلاین اینترنتی مستقیم از تولید کننده عمده
فروش عمده آنلاین پارچه ضد آب پوشش استخر

پارچه ضد آب پوشش استخر یکی دیگر از انواع کابرد، کارکرد، عملکرد و کارایی های این نوع پارچه است. فروش عمده آنلاین و سفارش عمده به سازنده و تولیدکننده ایرانی قیمت ارزان به شما می دهد. توزیع، عرضه، ارائه مستقیم و بی واسطه با خرید اینترنتی هم به نفع عمده و هم خرده فروش، و هم تولید کننده و مشتری نهایی است.

پارچه ضد آب پوشش استخر

یکی دیگر از انواع پارچه ضد آب پوشش استخر است. چادر روي استخر، یا پوشش و کاور استخررا می توان از مواد مختلفی تولید کرد. این پوشش ضد آب به نام هایی مانند روکش استخر، چادر روکش استخر، پوشش استخر روباز، روکش برزنتی استخر، محافظ استخر روباز، سایبان استخر، پوشش سطح استخر، محافظ دور استخر ، حفاظ روی استخر نیز نامیده می شوند.

هر کدام از این ها دارای قیمت متفاوتی خواهد شد. فرضا قیمت کاور روی استخر یا قیمت پوشش استخر با قیمت چادر استخر بسته نوع و مواد استفاده شده مسلما تفاوت خواهد داشت.

برای خرید عمده و آنلاین و اینترنتی قیمت روکش و پوشش استخر در کرج، اصفهان، بهترین کار رجوع به مرکز فروش عمده و آنلاین تولید کننده ایرانی است. استخر علاوه بر پوشش خود استخر و پوشش یا کاور روی آن ملزومات دیگری نیز دارد که می توان به سقف متحرک استخر، سقف متحرک برقی، سقف استخر باغ، سقف ریلی استخر، سقف کاذب استخر سرپوشیده هم اشاره کرد.

فروش عمده آنلاین پارچه ضد آب پوشش استخر
فروش عمده آنلاین پارچه ضد آب پوشش استخر

پارچه ضد آب پوشش روکش استخر

می توان برای پوشش استخر یا پارچه ضد آب کاور استخر یا پوشش استخر از  100٪ پلی پروپیلن مش استفاده کرد. این ماده دارای مقاومت در برابر ترکیدگی فوق العاده بالا است. پارچه های مش اجازه می دهد تا تمام آب در استخر شنا تخلیه شود. برای ایمنی، این بهترین نوع پارچه ای است که می توانید استفاده کنید. در رنگ های سبز، آبی تیره، مشکی، خاکستری و مش ایمنی موجود است.

برخی از پارچه ضد آب پوشش استخر یا روکش استخر به منظور ایجاد “کشش” روی آب و قرار نگرفتن مستقیم روی سطح آن طراحی شده اند. پوشش استخر های شنا می تواند با بهترین نخ سیاه محافظت شده در برابر اشعه ماورا UV بنفش در صنعت تولید و ساخته شود. این رشته همچنین در داخل تور قرار دارد (فرورفتگی دارد) تا از آن در برابر اشعه های مضر خورشید بیشتر محافظت کند.

خرید عمده اینترنتی پارچه ضد آب پوشش استخر

پوشش استخر یا کا.ر و روکش استخر از وینیل و پوشش های جامد وینیل با صفحه های ایمنی مش می تواند ساخته شود. این نوع پارچه ضد آب سنگینی 13 اونس دارد.

پارچه ضد آب پوشش استخر وینیل تقویت شده. این وینیل یک پارچه لمینت است که از 2 لایه پارچه تشکیل شده است و یک شبکه تقویت کننده اسکرایم بین آنها قرار دارد. این جرم مقاومت استثنایی در برابر پارگی و پارگی ایجاد می کند.

همچنین ضد قارچ و  کپک زدگی است. در برابر اثرات اشعه ماورا بنفش دارای مقاومت خوبی است. در رنگ های سبز، آبی، سیاه، شکلاتی و خاکستری موجود است. روکش های جامد وینیل را می توان با یا بدون صفحه تخلیه سفارش داد.

این نوع روکش، پوشش یا کاور استخر  برای روی آب طراحی شده اند و مستقیماً روی سطح آن قرار نمی گیرند. این نوع روکش پوشش یا کاور استخر با بهترین نخ سیاه محافظت شده در برابر اشعه ماورا UV بنفش در صنعت ساخت و تولید می شود. این رشته همچنین برای محافظت بیشتر از آن در برابر اشعه های مضر خورشید، در داخل تار قرار گرفته و فرو می رود.

تولید عمده پارچه ضد آب پوشش روکش کاور استخر شنا

با آگاهی کامل از بازار خرید و فروش، تهیه و تولید طیف گسترده ای از پوشش استخر را می توان انجام داد. این پوشش ها به طور گسترده ای برای روکش کاور و پوشش استخرهای شنا و محافظت در برابر گرد و غبار و ناخالصی ها توسط مشتریان استفاده می شود.

فروش عمده آنلاین پارچه ضد آب پوشش استخر
فروش عمده آنلاین پارچه ضد آب پوشش استخر

تمام این پوشش ها با استفاده از مواد آزمایش شده با کیفیت و به کارگیری ماشین آلات پیشرفته تولید می شوند. علاوه بر این، فروشندگان عمده و هرده فروش ما اطمینان حاصل می کنند که این پوشش ها با هنجارها و استانداردهای تعیین شده صنعت مطابقت دارند.

فروش آنلاین اینترنتی مستقیم از تولید کننده عمده

برای دریافت بهترین قیمت و بالا ترین کیفیت تضمین شده، سفارش تولید عمده خود را مستقیم و بی واسطه به مرکز، مجموعه، شرکت تولید کننده ایرانی و داخل کشور عرضه و ارائه کنید. تولید باکیفیت و قیمت مقرون به صرفه پارچه ضد آب پوشش استخر را به شما می دهد.

Call Now Buttonتماس بگیرید