این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سایت فروش بی واسطه پارچه بنر خام ارزان قیمت اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید:

آیا کاربرد انواع پارچه بنر خام برای تجارت شما مناسب است؟تهیه پارچه بنر خام با جیب قطباندازه جیب قطب پارچه بنر خام تبلیغاتیجیب های قطب و کارهای هنری پارچه بنر خامسایت فروش بی واسطه پارچه بنر خام ارزان قیمت
سایت فروش بی واسطه پارچه بنر خام ارزان قیمت اصفهان

فروش بی واسطه پارچه بنر خام توسط کارخانه و شرکت تولید کننده باعث می شود قیمت برای مصرف کننده ارزان تمام شود. خرید آنلاین و اینترنتی مستقیم شما از هر شهری امکان پذیر است. اصفهان، شیراز، مشهد، کرج، تبریز و تهران بازار عمده عرضه، پخش، توزیع و ارائه این محصول با کیفیت صادراتی و درجه یک است.

آیا کاربرد انواع پارچه بنر خام برای تجارت شما مناسب است؟

هنگام گشت و گذار در خیابان شهر های بزرگی مانند اصفهان، تهران، شیراز کرج و مشهد ممکن است متوجه پارچه بنر خام های بی شماری شوید که شما را احاطه کرده اند. استفاده از این نوع پارچه بنر خام گاهی ممکن است برای یک رویداد مهم، سایت تبلیغات یا یک کمپین بازاریابی فروش و غیره باشند.

استفاده از انواع مرغوب و ارزان قیمت پارچه بنر خام به عنوان یک روش عالی برای بازاریابان برای انتقال پیام خود به مشتریان بالقوه عملکرد و کارایی بالایی دارد. با کاربرد انواع بهترین پارچه بنر خام تولید ایران، فروش محصول، کالا یا خدمات خود را بالا ببرید.

یکی از محکم ترین و قابل اطمینان ترین انواع تبلیغات و بازاریابی کاربرد انواع مرغوب پارجه بنر خام درجه یک است. برخی از پارچه بنر خام بر روی یک تیرک قرار می گیرند، بدین نحو قابلیت انعطاف می یابند. با این حال، برای راه اندازی این نوع از بنرها، مواردی وجود دارد که باید ابتدا در نظر بگیرید.

تهیه پارچه بنر خام با جیب قطب

 

بزرگترین تفاوت پارچه بنر خام دارای جیب قطب با دیگر انواع بنر طبیعتاً دارای بودن جیب قطب در تیرک آن است. از این هم مانند بسیاری دیگر از اختراعات است که هر روز استفاده می کنیم بدون اینکه حتی اسم آنها را بدانیم.

جیب میله قطب جیبی است که میله از طریق آن به درون لغزانیده می شود و به شما اجازه می دهد بنر مطابق میل شما قرار گیرد. این جیب ها به پشت بنر پیچیده می شوند. از جیب قطب های تیرک اغلب در تیر چراغ برق، و داربست ها استفاده می شود تا بنرها را به ستون ها ببندید.

جیب قطب ها می توانند کاملاً انعطاف پذیر باشند. شما می توانید یک جیب تیرک را در هر موقعیت از بنر، از بالا، پایین، چپ، راست، به بالا و پایین، چپ و راست یا حتی گوشه های مختلف بنر ایجاد کنید. به سازندگان بنر اجازه می دهد تا از استقلال بیشتری در رابطه با محل آویز بنر برخوردار شوند.

با این حال، دقیقاً به دلیل ماهیت بی بند و بار جیب های تیر، تهیه و استفاده از آنها محاسبات خاصی را می طلبد. در غیر این صورت ممکن است تمام پارچه بنر خام تهیه شده به صورت آزادانه بالا و پایین بلغزد. یا حتی در صورت وزش باد شدید در شهرهایی مانند اصفهان یا در فصول پر باد، پاره شود.

اندازه جیب قطب پارچه بنر خام تبلیغاتی

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید اندازه جیب قطب بنر شماست. در حالت ایده آل، نباید جیب را خیلی محکم به دور میله پیچید. زیرا این امر می تواند فشار بیشتری بر تیر ایجاد کند و احتمال شکستن آن را افزایش دهد.

اندازه مناسب طوری باشد که فضای زیادی برای نفس کشیدن قطب داشته باشد. محاسبه اندازه جیب برای بنر شما ارتباط زیادی با اندازه پارچه بنر خام شما خواهد داشت. اگر قطب شما در حدود 40 میلی متر است، اندازه جیب تخت شما باید 100 میلی متر باشد.

برای قطب داربست استاندارد که باید قطری حدود 50 میلی متر داشته باشد، برای اندازه جیب تخت 125 میلی متر را انتخاب کنید. سرانجام، اگر قطب حدود 60 میلی متر باشد، برای اندازه جیب تخت به 150 میلی متر نیز نیاز خواهید داشت.

جیب های قطب و کارهای هنری پارچه بنر خام

همه ما آگهی هایی با طراحی بد دیده ایم که متن آنها روی جیب تیرک تاب خورده است. این قطعاً چیزی است که باید از آن اجتناب کرد. هنگام طراحی یک اثر هنری، اطمینان حاصل کنید که هیچ اطلاعات مهمی، به ویژه آرم یا متن خود را در گوشه نزدیک جیب تیر نکشید.

این امر برای جلوگیری از از دست رفتن هرگونه اطلاعات مهم در اثر اعوجاج است. چه مواردی را هنگام سفارش باید در نظر داشته باشید؟ باید هنگام سفارش یک پارچه بنر خام در نظر بگیرید.

سایت فروش بی واسطه پارچه بنر خام ارزان قیمت

پارچه بنر خام راهی عالی برای جلب توجه به تجارت شما هستند. علاوه بر این، پارچه بنر خام با کیفیت صادراتی و درجه یک تقریباً در همه جا دیده می شوند، از داربست تا تیر چراغ برق یا روشنایی های وسط بلوار در شهر هایی بزرگی مانند تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز و کرج.

سایت فروش بی واسطه پارچه بنر خام این امکان را فراهم کرده است که شما در هر شهری که باشید بتوانید به صورت عمده و مستقیم از ما خرید کنید. مهم نیست شما در بازار فروش پارچه بنر خام در اصفهان، تهران، تبریز، شیراز مشهد یا کرج هستید. با تماس مستقیم و بی واسطه با تولید کننده ایرانی پارچه بنر خام با کیفیت صادراتی و ارزان قیمت را خریداری می کنید.

برای تهیه و خرید بی واسطه آن ها به یک بودجه مناسب نیاز دارید. اما یک ابزار بازاریابی موثر را شما بدون واسطه خرید می کنید. به یاد داشته باشید، قبل از شروع ایجاد پارچه بنر خام جیب دار خود، حتماً همه موارد ضروری را بررسی کنید تا چیزی از دست نرود.

 

جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید