این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده پارچه ضخیم ضد آب شمعی

آنچه در این مقاله می خوانید:

بررسی کاربرد پارچه ضخیم ضد آب شمعیخصوصیات و ویژگی های پارچه ضخیم ضد آب شمعیدستورالعمل مراقبت و کاربرد پارچه ضد آب ضخیم شمعیموارد کاربرد پارچه ضخیم ضد آب شمعیبافت سطح پارچه ضخیم ضد آب شمعیجزئیات رنگ پارچه ضخیم ضد آب شمعیطریقه استفاده از پارچه ضخیم ضد آب شمعیبررسی  پارچه ضخیم ضد آب شمعی سفارشیسوالات متداول در مورد پارچه ضخیم ضد آب شمعیپارچه شمعی چیست؟آیا می توان از ساتن استفاده کرد؟منسوجات سفارشی در چه عرض هایی هستندقیمت پارچه ضخیم ضد آب ارزان
عرضه کننده پارچه ضخیم ضد آب شمعی

پارچه ضخیم ضد آب شمعی نوعی دیگر از پارچه های پر کاربرد ضدآب تولید و ساخت ایران است. با توجه موجود بودن کلیه مواد اولیه آن و تولید در کشور پخش، توزیع و عرضه آن به صورت مستقیم از طرف تولید کننده، قیمت را ارزان تر از انواع خارجی و وارداتی کرده است. کیفیت و استاندار بالا آن را گزینه مناسبی برای صادرات می کند.

بررسی کاربرد پارچه ضخیم ضد آب شمعی

ما عرضه و پخش یک پارچه زیبای کلاسیک ضد آب را به شما معرفی می کنیم. این پارچه ضخیم ضد آب می تواند شمعی هم باشد. این پارچه ضخیم ضد آب بسیار دوست داشتنی را می توان از  100٪ پنبه ای ساخته و تولید کرد. این پارچه ضخیم ضد آب شمعی دارای روکش مات شیکی و ضدآب است.

در صورتی نیاز می توان براحتی آلودگی و کثیفی و گرد و غبار را ار روی آن پاک کرد. مواد پارچه ضخیم ضد آب شمعی تولید و ساخت ما می تواند سفارشی و دارای وزن متوسط ​​(8.1 اونس) باشد. که از نظر ساختار گزینه خوب و مناسبی برای تولید و ساخت کیسه و پارچه های میز می باشد.

با عرضه، توزیع و پخش پارچه ضخیم ضد آب شمعی تولید و ساخت ما که دارای کاربرد های متنوع و مناسبی است، بازار خوبی را می توانید پوشش دهید. فروش و عرضه این نوع پارچه ضخیم ضدآب شمعی در بازار مصرف، سودآوری مناسبی هم برای شما خواهد داشت.

این نوع چارچه شمعی در بین تولید و ساخت دیگر انواع پارچه ها جایگاه خوبی در بین مشتریان دارد.

خصوصیات و ویژگی های پارچه ضخیم ضد آب شمعی

عرضه پارچه ضخیم ضد آب شمعی در عین استحکام کیفیت بالا و قیمت خرید و فروش آن ارزان هم هست.

  • حداکثر عرض: 140 سانتی متر، وزن: 8.08 اونس.
  • داردی ویژگی 100 ضد آب، تمیز، محکم، رنگ ها دائمی.
  • پارچه شمعی کلاسیک مقاوم و چند منظوره.
  • پوشش مات پوشش پایه پنبه، دوخت آسان است.
  • ایده آل برای ساخت کیف و پارچه های میز.
  • عرض رول:142 سانتی متر

دستورالعمل مراقبت و کاربرد پارچه ضد آب ضخیم شمعی

عرضه کننده پارچه ضخیم ضد آب شمعی
عرضه کننده پارچه ضخیم ضد آب شمعی

پارچه ای با کیفیت و مناسب اما مشکل برای پوشیدن. سطح 100٪ ضد آب است و براحتی پاک می شود. اگر به صورت وارونه باشد و مواد اولیه پارچه پنبه مایعات آن را خیس کند، لک شود. بنابراین برای جلوگیری از ایجاد لکه های دائمی، از استفاده از هرگونه مواد ایجاد کننده لکه خودداری کنید.

موارد کاربرد پارچه ضخیم ضد آب شمعی

پارچه ضخیم ضد آب شمعی کاربرد چند منظوره و کلاسیک در خانه و خارج از خانه دارد. از تشک های مخصوص بازی کودکان، تا سفره های قابل تمیز شدن و ضد آب، تا کیف ها و کیسه های شمعی، حصول خود را در این پارچه منحصر به فرد و کاربردی می سازند و تولیدمی کنند. لذا می توان انواع طرح های متنوع و خلاقانه را بر روی آن بکار برد.

بافت سطح پارچه ضخیم ضد آب شمعی

عرضه کننده پارچه ضخیم ضد آب شمعی
عرضه کننده پارچه ضخیم ضد آب شمعی

 

پارچه شمعی ضد آب تولید ما دارای سطح ضد آب صاف و یکنواخت است. رنگ روی آن مات صاف و بدون چین و چروک می ماند.

جزئیات رنگ پارچه ضخیم ضد آب شمعی

عرضه کننده پارچه ضخیم ضد آب شمعی
عرضه کننده پارچه ضخیم ضد آب شمعی

جزئیات رنگ و چاپ روی پارچه شمعی ضدآب تولید و ساخت مجموعه ما مات کمی نرم است. در عین حال رنگ آن نمی ریزد. با این حال، رنگ ها با پایان تیز به زیبایی رنگ و طرح پارچه کمک می کند. تم کمی خنک است و به صورت واضح طرح ها را در روی آن می توان به تصویر کشید.

طریقه استفاده از پارچه ضخیم ضد آب شمعی

عرضه کننده پارچه ضخیم ضد آب شمعی
عرضه کننده پارچه ضخیم ضد آب شمعی

شما می توانید مواد پارچه ضخیم ضد آب شمعی خود را برای بسیاری از اهداف طراحی کنید. از سفره های ضد آب، تشک های سرگرم کننده بازی، کیف های شمعی کاردستی  کت های بارانی بچه گانه، کلاه های ماهیگیری، کلاه های شنا، روکش صندلی های دوچرخه، کیف های مخصوص پارچه شمعی، کیف پول و موارد بسیار دیگر.

بررسی  پارچه ضخیم ضد آب شمعی سفارشی

سعی ما بر تهیه، تولید و ساخت محصولی باکیفیت عالی، قیمت مناسب، رقابتی و ارزان، حمل و نقل سریع خوب و خدمات به موقع است. توجه به جزئیات کار، فوق العاده برای ما در پخش، توزیع، عرضه، ساخت  و تولید و در محصول مهم است.

برخی بر این باورند که این نوع پارچه شمعی شاید برای برای تشک روی میز خیلی نازک باشد. در نتیجه از نظر آن ها به اندازه کافی نرم و صاف نباشد. ترجیح دهند پارچه ضد آب شمعی ضخیم تری استفاده کنند. شاید پارچه های ضد آب سنگین تر باشند.

سوالات متداول در مورد پارچه ضخیم ضد آب شمعی

پارچه شمعی چیست؟

به طور سنتی، پارچه شمعی پارچه ای نخی بود که با روغن بذر کتان مالیده می شد. تا پارچه ای مقاوم در برابر آب که برای لباس ها و پوشش بیرونی تولید و ساخته و استفاده شود. پارچه ضد آب شمعی ما می تواند از پنبه یا کتان طبق سفارش شما ساخته و تولید شود. پارچه ضد آب ضخیم شمعی تولیدی مجموعه ما  ضد آب است و طول عمر بالایی دارد.

آیا می توان از ساتن استفاده کرد؟

پارچه ضد آب ضخیم شمعی تولیدی مجموعه ما مات و نیمه براق است و نرمتر می ماند. بدون اینکه سطح آن لخته شود. روکش پارچه ضد آب شمعی ساخت و عرضه شده توسط ما مات و شیک است و 100٪ ضد آب است.

منسوجات سفارشی در چه عرض هایی هستند

پارچه شمعی عرضه، توزیع و تولید شده ما برای چاپ با عرض 58 اینچ در دسترس است. این ویژگی را برای انواع پروژه های، از لباس خانه گرفته تا کاردستی و هر چیز دیگری که در این بین وجود دارد، ایده آل می کند. امیدواریم از استفاده از پارچه ضد آب ضخیم در کاربرد های مختلف خود لذت ببرید.

قیمت پارچه ضخیم ضد آب ارزان

از آنجا که این نوع پارچه ضد آب کلا در ایران تولید و ساخته می شود، لذا مشکلی از نظر تامین برای خریداران عمده فروش و حتی صادر کنندگان وجود ندارد. کیفیت بالا و استاندار این نوع پارچه شمعی گزینه مناسبی برای خرید و فروش آن در بازار داخل و خارج و صادرات است.

با توجه به اینکه کلیه مراحل تولید و مواد اولیه آن در ایران وجود دارد قیمت تمام شده نیز قابل رقابت با پارچه های واردادتی و خارجی خواهد بود. مجموعه ما این افتخار را داردکه کالایی با کیفیت جهانی را در داخل کشور تولید نماید.

برای فروش، عرضه و پخش آن در بازار داخلی یا کشورهای همسایه بطور مستقیم شما با تولید کننده در تماس هستید.

مجموعه تولیدی ما برای فروش عمده، در تیراژ و متراژ بالا و سفارشی آماده قبول سفارش شماست. خرید مستقیم و عرضه آن قیمت ارزان و مناسبی را برای شما پدید می آورد.

جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید