این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادر کننده پارچه بنر خام

آنچه در این مقاله می خوانید:

چگونگی ساخت پارچه بنر خامساخت پارچه بنر خام وینیلتولید پارچه بنر خام وینیل مشپارچه بنر خام بستر معرفی سازمان و پیام شماپخش پارچه بنر خام معرف کیفیت مکان شماستپخش پارچه بنر خام با کیفیتعرضه توزیع پخش پارچه بنر خام ایرانیصادر کننده پارچه بنر خام
صادر کننده پارچه بنر خام

پارچه بنر خام در کشور بیشتر بر مبنای پارچه های وارداتی از کره و چین انجام می گرفته است. این امکان در کشور بوجود آمده است که ساخت پارچه بنر خام در داخل ایران هم انجام شود. ما علاوه بر تولید به عنوان صادر کننده پارچه بنر خام هم می توانیم بازارهای زیادی را با توحه به کیفیت و قیمت در اختیار بگیریم.

چگونگی ساخت پارچه بنر خام

در یک دنیایی که به طور فزاینده ای دیجیتالی می شود و گاهی دیگر فضای شخصی و خصوصی انسان به شدن مورد تهدید است؛ اوقات می شود برخی از زمان ها به ساختار فیزیکی اطراف خود برگردیم. یا به عبارتی به فضای ملموس و محسوس.

در یک معرفی سریع می توان گفت در تولید و ساخت پارچه بنر خام در محیط های بیرون از پارچه بنر وینیل و مش استفاده می شود. در واقع این نوع پارچه بنر برای استفاده در فضای باز طراحی شده است، چرا که مقاومت در برابر آب چشمگیری دارند.

در حالی که در تولید و ساخت پارچه بنر خام در محیط های داخلی و درون ساختمان استفاده از پارچه پلی استر سبک و ظریف پیشنهاد می شود. تا در در محیط سربسته استفاده گردد.

ساخت پارچه بنر خام وینیل

متداول ترین ماده مورد استفاده در تولید و ساخت پارچه بنر خام درجه یک، وینیل با وزن سنگین است که از نظر فنی به عنوان PVC  پی وی سی شناخته می شود. وزن بسترهای مختلف پارچه بنر از 9 اونس تا سنگین 22 اونس در هر یارد مربع (900 گرم در متر مربع) متغیر است و ممکن است دو یا یک طرف پارچه بنر از مواد پوشیده شود.

تولید پارچه بنر خام وینیل مش

صادر کننده پارچه بنر خام
صادر کننده پارچه بنر خام

وینیل مش سفید برای هوای بیرونی و آزاد مناسب تر است. در هوای بادی، بارانی و سخت بهترین گرینه برای پارچه بنر وینیل مش است. بنابراین، بهترین پارچه بنر است زیرا که بسیار زیبا به نظر برسد و مدت زیادی در محیط بیرون دوام میاورد.

طول عمر افزایش میزان بازگشت سرمایه را افزایش می دهد، بدین ترتیب شما یک بنر را برای ماهها در بیرون می توانید بگذارید. این نوع پارچه بنر برای سخنرانی و نمایشگاه های تجاری استفاده می شود.

پارچه بنر خام بستر معرفی سازمان و پیام شما

بنر ها در گذشته های دور به صورت نماد یا پرچم نشان دهنده قوم، ملت، نژاد، مذهب و یا تفکری خاص بوده اند. پرچم ها در طول تاریخ نمادهای غرور بوده اند. بنرها یک روش عالی برای نمایش شخصیت سازمان شما هستند. اگر به سازمان خود افتخار می کنید (و باید باشید) پس با نمایش خود بر روی پارچه بنر خام با کیفیت این مهم را انجام دهید.

آیا خوب نیست که به مشتریان جدیدی که برای اولین بار به دفاتر شما می آیند بگویید: با دنبال کردن بنر ما، ما را گم نمی کنید. نقش پارچه بنر خام باکیفیت کمتر از خود پیام نیست.

پخش پارچه بنر خام معرف کیفیت مکان شماست

اهمیت مکان یا به عبارتی ساختمان و  آجر و ملات را نمی توان فراموش کرد. حتی در شهرهای بزرگ و ابر شهرهای ایران و جهان هم بسیاری از مواقع شما فضای کسب و کار های زیادی را با پیاده روی در سطح خیابان ها می بینید.

حتی در چنین شهرهای بزرگی با تنوع بالای بازار کسب و کار و تجارت، مهم نیست که شغل شما تا چه حد تخصصی باشد. به هر حال کسی احتمالاً وارد محیط کار شما می شود و تحقیق می کند که چه کاری می توانید برای او انجام دهید . اما این قضیه یک شرط دارد و ان هم این است که بتوانند شما را پیدا کنند و ببینند. یعنی بدانند شما کجا هستید.

پخش پارچه بنر خام با کیفیت

اینجاست که پخش پارچه بنر خام با کیفیت و سفارشی با مواد مناسب و باکیفیت محل کار شما را متمایز می کند و  نقطه عطف برای شما می شود. در واقع شما با استفاده و پخش پارچه بنر خام بستر مناسبی برا جذب مشتری ها را به سوی خود فراهم می کنید و آن ها را به سوی خود راهنمای و هدایت می کنید.

به عبارت دیگر استفاده و پخش پارچه بنرخام با کیفیت و چشم نواز همچون یک بنگاه معاملات املاک و مستقلات ذهنی مشتری ها و افراد را به سمت شما هدایت می کند.

ذهن عابران پیاده که ممکن است مشتری های بالقوه یا بالفعل شما باشند با این دیدن پارچه بنر خام با کیفیت که پیام مناسبی را دارد به بهترین وجه مشتریان را جلب می کند.

عرضه توزیع پخش پارچه بنر خام ایرانی

صادر کننده پارچه بنر خام
صادر کننده پارچه بنر خام

با استفاده و پخش پارچه بنرخام درجه یک و مناسب که از مواد با کیفیت استفاده کرده باشد، پارچه بنر شما ماندگاری بالاتری خواهد داشت و حتی می توان گاه به گاه آن را شستشو داد. هر چند وقت یکبار آن را برای تمیز کردن می توان پایین آورد و شست.

این امر بخصوص در شهرای آلوده امری اجتناب ناپذیر است. گاهی مشتریان شما ممکن است لوگو و پارچه بنر شما را به عنوان راهنما و تابلو برای یافتن مسیر خود بکار گیرند.

ممکن است هنگام پایین کشیدن پارچه بنر، باعث گم شدن آن ها شویم !! ممکن است پارچه بنر شما برای آنها به یک نقطه ناوبری تبدیل شود. پس بستر و نوع پارچه بنر کمک موثری است برای متمایز شدن شما.

با توزیع و عرضه و پخش پارچه بنرخام ایرانی بطور مستقیم وارد بازار ایران و جهان شوید. عرضه، توزیع، ساخت، تولید و پخش پارچه بنر زنجیره های تولید تا مصرف هستند. در ساخت تولید پارچه بنر خام، شما سفارش خود را داده، و ما پارچه بنر خام مورد نظر را با قیمت مناسب برای توزیع و پخش در اختیارتان قرار می دهیم.

صادر کننده پارچه بنر خام

به عنوان تولید کننده پارچه بنر آمادگی آن را داریم تا در امر صادرات پارچه بنر خام با کیفیت جهانی به ساخت و تولید سفارشی اقدام کنیم. با توجه به هزینه ها و مواد داخل کشور، شرکت صادر کننده پارچه بنر خام می تواند بازار خوبی در جهان به خصوص کشورهای همسایه برای خود بیابد.

صارد کننده پارچه بنر خام بازار های هدف در کشورهای حاشیه خلیج فارس کشورهای عربی، کشورهای آسیایی میانه و حتی اروپا زیادی را می تواند شناسایی و اقدام به صادرات کند.

با توجه به اینکه کلیه مواد پارچه و مراجل تولید در داخل کشور انجام می شود، هیچگونه محدودیتی برای شما وجود ندارد و نگرانی برای تهیه مواد اولیه و تحریم برای صادر کننده پارچه بنر خام ایجاد نمی شود.

جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید