این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادر کننده پارچه بنر خام ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید:

بازار عرضه بهترین پارچه بنر خام ایرانیسفارش پارچه بنر خام ایرانیارزان ترین پارچه بنر برای مشتری چیست؟صادر کننده پارچه بنر خام ایرانی
صادر کننده پارچه بنر خام ایرانی

به عنوان صادر کننده پارچه بنر خام ایرانی می توانید با ما تماس بگیرید تا پارچه بنرخام باکیفیت تولید شده در ایران را سفارش و خریداری نمایید. بهترین قیمت به شما عرضه و ارائه می شود. پخش، توزیع و فروش محصولی با کیفیت داخلی برای صادرات به کشور های همسایه، حوزه خلیج فارس و اورآسیا منافع مزایا و محاسن اقتصادی خاص خود را داراست.

بازار عرضه بهترین پارچه بنر خام ایرانی

ما بهترین پارچه بنر خام ایرانی را متناسب با کاربرد های مختلف تولید و صادر می کنیم. در ابتدا انواع پی وی سی، مش یا پارچه را انتخاب کنید. به عنوان تولید و صادرکننده پارچه بنر طیف وسیعی از پارچه بنر سازگار با محیط زیست را ارائه می دهیم.

پارچه بنر خام تولید شده ما روی مواد مختلف متناسب با کاربرد های متنوع ساخته می شود. با انتخاب انواع پی وی سی، مش یا پارچه کار تولید، عرضه و صادرات را انجام می دهیم. همچنین مجموعه و واحد تولید و صادر کننده ما قادر است توعی از پارچه بنر خام  سازگار با محیط زیست را به بازار داخلی و خارجی عرضه نماید.

سفارش پارچه بنر خام ایرانی

ما طیف گسترده ای از گزینه های مختلف برای تولید، سفارس، پخش و عرضه پارچه بنر خام برای هر کاربرد، استفاده و برنامه ارائه می دهیم. هر نوع پارچه بنر مزایا و محاسن خود را داراست.

صادر کننده پارچه بنر خام ایرانی
صادر کننده پارچه بنر خام ایرانی

ارزان ترین پارچه بنر برای مشتری چیست؟

پارچه بنر هایی که برای مراسم ها، نمایشگاه ها و رویدادهای انتخاب می شوند معمولا پی وی سی بنر هستند. این نوع پارچه بنر خام  ارزانترین نوع از تولید پارچه بنر خام است. برای کاربردهای کوتاه مدت تا میان مدت ایده آل است. گاهی از آن ها به عنوان همچنین به عنوان بنر لمینت هم یاد می شود.

چون برای رویداد کوتاه مدت مناسب ترهستند خوب بهتر است از انواع ارزان تر پارچه بنر استفاده شود. اما به یاد داشته باشیم که این گونه پارچه بنر ها و مواد استفاده شده برای آن می توانند سریعتر از انواع دیگر پارچه بنر های دیگر پاره شوند. برای آگهی ها و تبلیغاتی خیلی بزرگ و وسیه از انواع دیگر از پارچه بنر ها می توان استفاده کرد که دارای طول عمر و استحکام بیشتر هستند.

پارچه بنر برای رویدادها از چند لایه ماده می تواند استفاده کند. مواد برای پارچه بنر لمینیت دارای یک سطح PVC است که از هر دو طرف به یک ورقه نایلون بافته شده از پلی استر لمینت می شود. مواد پارچه بنر دارای روکش بیرونی پی وی سی است و قسمت داخلی آن دارای ساختاری نازک بافته شده از نایلون است.

صادر کننده پارچه بنر خام ایرانی
صادر کننده پارچه بنر خام ایرانی

توری داخلی به پارچه بنر استحکام می بخشد. سپس قسمت بیرونی پی وی سی با استفاده از چسب های مخصوص و یک فرآیند حرارتی روی سطح لمینت می شود. اکثر مواد بکار رفته در پارچه بنر تولید شده امروزه به طور کلی یک محصول چند لایه لمینت شده است. مواد پارچه بنر روکش شده به دلیل داشتن یک فرآیند تولید مقرون به صرفه، هزینه های ساخت و تولید کمتری دارند.

مزایای پارچه بنر برای رویداد کنفرانس، نمایشگاه، کمترین هزینه چاپ روی پارچه بنر، مناسب برای برنامه های کوتاه مدت تا میان مدت.

صادر کننده پارچه بنر خام ایرانی

به عنوان تولید و صادر کننده پارچه بنر خام ایرانی باکیفیت آمادگی مشارکت و همکاری برای عرضه، پخش، فروش و ارسال پارچه بنر در انواع مختلف را به بازار داخلی و خارجی  داریم. دیگر صادر کننده پارچه بنر و دیگر انواع پارچه ها از قبیل پارچه ضد آب هم می توانند به طور عمده و انبوه سفارش تولید به تولید ککنده ایرانی بدهند.

محصول باکیفیت به قیمت مناسب و رقابتی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. مزیت های صادراتی انواع پارچه از جمله پارچه بنر به کشورهای همسایه، افغانستان، پاکستان، ترکمنستان، آذربایجان، ارمنستان، ترکیه، عراق، کویت، قطر، امارات متحده عربی، و عمان قابل توجه است. بازار مناسب در کشورهای اورآسیا و روسیه و قفقاز هم جذابیت های و ویژگی خهای صادراتی خود را داراست.

جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید