این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرکننده پارچه ضد آب ارزان سبک

آنچه در این مقاله می خوانید:

آشنایی با پارچه ضد آب ارزان سبکمرکز عرضه پارچه ضد آب ارزان سبک1.عرضه پارچه ضد آب PUL2.صادر کننده پارچه ضد آب ارزان سبک TPU3.مرکز عرضه پارچه ضد آب نایلون و پلی استرفروش و پخش پارچه ضد آب سبک نایلونی Ripstopمرکز تولید پارچه ضد آب سبک نایلونی تفتاصادرکننده پلی استر روکش PVC4.تولیدکننده پارچه ضد آب سبک لمینت پنبه/ پوپلینمرکز عرضه و صادر کننده پارچه ضد آب سبک ارزان
صادرکننده پارچه ضد آب ارزان سبک

پارچه ضد آب ارزان سبک در انواع مختلف آن در داخل کشور تولید شود. لذا خریداری از مرکز عرضه و صادر کننده این نوع پارچه ضدآب قیمت تمام شده هم برای بازار داخلی و هم صادرات مزیت ها خاص خود را داراست. برای خرید و فروش عمده به طور مستقیم به تولید کننده سفارش می دهید.

آشنایی با پارچه ضد آب ارزان سبک

در ابتدا بهتر است تا با 5 نوع از انواع بهترین پارچه ضد آب ارزان سبک و یا مقاوم در مقابل آب برای دوخت و لباس آشنا شویم. در ابتدا لازم است اشاره شود که پارچه ضد آب ارزان و پارچه های مقاوم در برابر آب با پارچه های معمولی برای خیاطی تفاوت دارند. هرکدام برای اهداف خاص خود کاربرد داردند و شاید نتوان جایگزین هم شوند.

اگر می خواهید پوشاک بچه، بارانی، روکش مبلمان فضای باز، پرده دوش، از پارچه ببافیتد یا بدوزید لازم است که پارچه ضد آب یا مقاوم در برابر آب داشته باشید تا آب از آن عبورنکند.

از دیگر کاربردهای پارچه ضد آب سبک می توان به ایجاد محافظ تشک/ بالش، بادبادک، نوار بهداشتی پارچه ای، ریزه کاری در فضای باز، کیف غذا، کیسه های میان وعده، کیسه های حمل بار، سفره، پارچه پیک نیک، کیف تعویض های کودک، کت های ضد باد، پانچ و … اشاره کرد.

مرکز عرضه پارچه ضد آب ارزان سبک

در زیر تعدادی از انواع پارچه ضد آب ارزان سبک را عرضه، فروش و پخش معرفی می کنیم تا شما بتوانید بر اساس نیاز خود آن را از مرکز تولید و عرضه ما خریداری نمایید.

1.عرضه پارچه ضد آب PUL

صادرکننده پارچه ضد آب سبک ارزان
صادرکننده پارچه ضد آب سبک ارزان

PUL مخفف لمینیت پلی اورتان است. PUL یک پارچه پلی استر با پشت پلاستیکی است که با پوشش نازک ضد آب / ضد آب پوشانده شده است. بهترین چیز در مورد پارچه های PUL این است که کاملا ضد آب، و بسیار مقاوم است. قابل تنفس است و کمی قابلیت کشش عرضی دارد.

با توجه به  قسمت پارچه ای نرم، انعطاف پذیر و راحت، آن را به راحتی می توانید به عنوان لباس هم استفاده کرده و پوشید. پارچه ضد آب PUL دارای ضخامت های 1 میلی متر و 2 میلی متر پوشش پلاستیکی است.

این نوع پارچه ضد آب می تواند 100٪ پنبه یا ترکیبی از پلی استر و پنبه باشد. پلی استر PUL نازک تر و نرم تر از PUL پنبه ای است. بهترین چیز در مورد پارچه ضد آب PUL این است که می توانید هر بار و بدون خراب شدن و آسیب دیدن آن را بشویید.

2.صادر کننده پارچه ضد آب ارزان سبک TPU

صادرکننده پارچه ضد آب سبک ارزان
صادرکننده پارچه ضد آب سبک ارزان

TPU مخفف پلی اورتان ترموپلاستیک است. این نوع پارچه ضد آب ارزان سبک از جهاتی جایگزین بهتر برای پارچه PUL است. گاهی از این نوع پارچه ضد آب و به جای PUL در ساخت محصولات ضد آب مانند پوشک پارچه ای استفاده می شود.

یکی از علت ها شاید به این برگردد که:

این نوع پارچه ضد آب ، ارزان، سبک نرم تر، انعطاف پذیر تر و سازگار با محیط زیست باشد. یکی از عیب های پارچه ضد آب TPU پلی اورتان ترموپلاستیک این است که ممکن است دوام کمتری نسبت به PUL لمینیت پلی اورتان داشته باشد.

در مقالات آینده بیشتر در مورد تفاوت این دو نوع پارچه ضد آب ارزان سبک صحبت خواهیم کرد.برای اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت PUL و TPU این پست را بخوانید.

3.مرکز عرضه پارچه ضد آب نایلون و پلی استر

این نوع پارچه و مواد به خودی خود و فی نفسه ضد آب نیستند. می توان گفت به دلیل بافت محکم آنهاست که در برابر آب مقاوم هستند. اما با یک پوشش خاص، این نوع پارچه ضد آب برای ضد آب کردن ضد آب ترین چترهای باران استفاده می شود.

این نوع پارچه ضد آب ارزان سبک از یک لایه پلی اورتان برای پوشاندن فضای داخلی پارچه استفاده می شود. این پارچه ها نسبت به پارچه لمینت تنفس کمتری دارند و به آن اندازه هم محکم نیستند.

فروش و پخش پارچه ضد آب سبک نایلونی Ripstop

صادرکننده پارچه ضد آب سبک ارزان
صادرکننده پارچه ضد آب سبک ارزان

این نوع پارچه ضد آب ارزان سبک، سبک، مقاوم در برابر باد و مقاوم در برابر باد است. این نوع پارچه ضد اب از الیاف نایلون ساخته شده است. پس از اینکه به آن یک پوشش ضد آب داده می شود ، به عنوان یک پارچه خشن و سخت غیر قابل مهار از آن می توان استفاده کرد.

در جنگ جهانی دوم از آن برای ساخت چتر نجات استفاده می شد. امروزه با کیفیت ضد آب، مقاوم در برابر، و بدون قابلیت پارگی، از آن برای ساخت چادر، روکش مبلمان باغ و فضای بیرونی، لباس ضد آب، کوله پشتی، بادبادک و لباس کار استفاده می شود.

می توانید کت، پانچو و غیره را با این نوع پارچه ضدآب سبک ارزان نایلون تولید و درست کنید. نوع پلی استر Ripstop  این پارچه ضد آب ارزان سبک مانند نوع نایلونی یک پارچه مقاوم و مشابه است که به روش مشابهی از الیاف پلی استر استفاده می شود.

مرکز تولید پارچه ضد آب سبک نایلونی تفتا

پارچه ضد آب ارزان سبک نایلونی تفتا با روکش مخصوص قطعاً ضدآب است. از این پارچه و ماده آن به طور مکرر برای ساخت چترهای بارانی، چترهای پاسیو و غیره استفاده می شود. دارای یک بافت صاف و یک سطح براق است.

صادرکننده پلی استر روکش PVC

پلی استر با روکش PVC یک پارچه 100٪ پلی استر ضد آب با پوشش پلی وینیل کلراید در پشت است. این کمی سفت است اما از داخل دارای یک پایان صاف است.

تریلن به دلیل کیفیت ضد آب بودن، پارچه ای است پلی استر با پارچه های منسجم که در ساخت بادبان، سایبان آفتاب، سایبان و غیره استفاده می شود.

4.تولیدکننده پارچه ضد آب سبک لمینت پنبه/ پوپلین

صادرکننده پارچه ضد آب سبک ارزان
صادرکننده پارچه ضد آب سبک ارزان

این نوع پارچه ضد آب ارزان سبک لمینت برای مواد PUL هستند. با این نوع پارچه ضد آب ارزان یک پوشش ضد آب نازک داده می شود. اگرچه به اندازه PUL موثر نیست. اما از آنجا که قسمتی از این نوع پارچه ضد آب یک پارچه طبیعی است، طبعا با محیط زیست سازگارتر است.

از این نوع پارچه ضد آب سبک لمینت برای ساخت لباس های محافظت کننده از هوا مانند بارانی، روپوش، لباس اسکی، کت محافظ، کلاه استفاده می شود. این پارچه در شرایط شدید آب و هوایی شخص را خشک و راحت نگه می دارد.

با اتصال لایه مقاوم در برابر آب به پشت پارچه، لمینیت اضافه می شود. پارچه هنگام افزودن لمینیت از انعطاف پذیری کمتری برخوردار می شود. این یک ساختار یک دست واضح به پارچه نازک می دهد.

پارچه لمینت پنبه فوق العاده مناسب برای ساخت بسیاری از موارد است زیرا تنفس و انعطاف پذیر است. این یک لایه لمینت با ضخامت حدود 1 میلی متر روی پارچه قرار می گیرد.

پوپلین لمینت مورد علاقه بسیاری از مارک های بین المللی برای ساخت لباس محافظ از جمله کت است. به طور عمده 3 نوع لمینت وجود دارد – لمینت غیر متخلخل ، لمینت میکرو متخلخل، پوشش چسبناک.

مرکز عرضه و صادر کننده پارچه ضد آب سبک ارزان

زمانی که تولید با کیفیت، پیوسته و تضمین شده در داخل کشور انجام می پذیرد، این امکان فراهم می شود که علاوه بر بر فروش در بازار داخلی به رقابت و فروش در بازار صادرات به کشور های دیگر نیز وارد شد.

پارچه ضد آب با توجه به نوع پارچه مورد استفاده و مواد بکار رفته برای کوتینگ پارچه انواعی مختلفی به خود می گیرد. کاربرد ها و کارد های متنوعی نیز برای آن می توان متصور بود. با توجه وجود کلیه مواد اولیه و پارچه های برای تهیه تولید و ساخت پارچه ضد آب سبک در داخل کشور وجود دارد، لذا تولید و صادرات آن براحتی امکان پذیر شده است.

مزیت های صادراتی این کالا و بازار متنوع و دست نخورده به خصوص در کشور های همسایه و حوزه خلیج فارس جذابیت فراوانی برای صادرکننده این محصول پدید می آورد. تولید انبوه سفارشی گسترده پارچه ضد آب سبک قیمت تمام شده و هزینه آن را در حد می آورد که هم بازار داخلی و هم بازرا صادراتی پذیرای آن خواهد بود و هست.

جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید