این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات پارچه ضد آب ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید:

مشخصات پارچه ضد آب ارزانراهنمای نگهداری و دستورالعمل مراقبت پارچه ضدآب ارزانچاپ روی پارچه ضد آببافت های سطحیجزئیات چاپطریقه استفاده پارچه ضد آب ارزان مرکز پخش پارچه ضد آب ارزان در تهرانبررسی پخش پارچه ضد آب ارزانسوالات متداول در مورد پارچه ضد آب ارزانپارچه ضد آب تهرانصادرات پارچه ضد آب ارزان
صادرات پارچه ضد آب ارزان

صادرات پارچه ضد آب ارزان می تواند یکی از پر درآمدترین بخش های صادراتی باشد. تمامی مراحل، ساخت، تولید، پخش، عرضه و حتی تهیه مواد مختلف مورد نیاز در مرکز و داخل کشور انجام می شود. لذا شما براحتی می توانید نسبت به خرید آن از تهران و فروش در بازار های کشورهای همسایه اقدام نمایید.

مشخصات پارچه ضد آب ارزان

پارچه ضد آب ما یک پارچه ساده است با رنگ ثابت که جزئیات ظریف رنگ ها را می توان در آن دید. کیفیت منحصر به فرد

پارچه ضدآب ارزان ما باعث می شود سایش و خراب شدن آن در حد صفر شود. و یک لبه واضح خوب به ما بدهد. ماده بکار رفته در پارچه ضد آب ارزان، باعث شده تا وزن آن 3.5 اونس شود. لذا پارچه ضد آب ما مستحکم خواهد بود.

این نوع پارچه ضدآب ارزان خاصیت کشسانی ندارد و این پارچه ضد آب را برای چاپ مقاوم و ایده آل می کند.

 • حداکثر عرض:146 سانتی متر ، وزن: 3.54 اونسمحکم، در
 • خشش جزئی، کمی شفافیت
 • 100% ضد آب، ضد باد، سخت از بین نمی برد
 • عرض رول :148 سانتی متر

راهنمای نگهداری و دستورالعمل مراقبت پارچه ضدآب ارزان

صادرات پارچه ضد آب ارزان
صادرات پارچه ضد آب ارزان

برای نگهداری بهتر پارچه ضد آب بهتر است این نکات به مشتریان عرض شود تا بهتر بتوانند از این محصول بهره ببرند. برای شستشو و تمیز کردن آن به نکات زیر توجه شود

 • خیسانده نشود.
 • با بخار شستشو داده نشود.
 • برای گرفتن اب اضافی چلانده نشود.
 • این پارچه را باید با دمای 30 درجه سانتیگراد بشویید.
 • دمای متوسط برای خشک کردن لازم است.
 • برای خشک شدن پهن شود.
 • مجاز بودن برای استفاده از اتو برای آن.
 • نباید از خشک کن استفاده کنید.

برای نگهداری از این پارچه ضد آب ارزان دستورالعمل مراقبت خیلی خاصی و ویژه ایی وجود ندارد، و به چند مورد خاص محدود می شود.

چاپ روی پارچه ضد آب

هنگام چاپ پارچه ضد آب توجه به همه موارد استفاده ممکن از این ماده ضد آب با دوام مهم است. این پارچه ضدآب ارزان در همه شرایط آب و هوایی عالی است و امکانات برای پوشش در فضای باز، جزئیات لوازم جانبی، وسایل باغ و یا لباس بارانی مناسبی دارد. از تهران تا شمال کشور و از مشهد تا تبریز و ارومیه تا جنوب و بنرعباس و اهواز و چاه بهار.

بافت های سطحی

صادرات پارچه ضد آب ارزان
صادرات پارچه ضد آب ارزان

ساختار محکم و سخت این پارچه ضد آب ارزان آن را به ماده ای سفت تبدیل می کند. سطح مواد صاف و یکدست تمیز است. پشت مواد کمی مات است. پارچه به دلیل سخت بودن و سفت بودن پارچه به راحتی درز و لا نمی خورد. اما بیشتر به درد پوشش دادن و حفاظ دیگر مواد و وسایل می خورد.

جزئیات چاپ

صادرات پارچه ضد آب ارزان
صادرات پارچه ضد آب ارزان

پارچه ضد آب ارزان دارای رنگ پایه شیری است. پارچه نیمه شفاف است و از کیفیت کمی مات برخوردار است. چاپ های پارچه ای بدون توجه به رنگ استفاده شده بسیار تیز و بسیار دقیق به دست می آیند. مواد دارای براقیت خاصی هستند که هنگام حرکت پارچه نور را به خوبی جذب می کند.

طریقه استفاده پارچه ضد آب ارزان

صادرات پارچه ضد آب ارزان
صادرات پارچه ضد آب ارزان

پارچه ضد آب ارزان به صورت سفارشی هم تهیه، تولید و ساخته می شود. پارچه ضد آب ارزان می تواند سبک و سخت باشد. لذا برای استفاده روزمره آن را بسیار مقاوم و مناسب می کند. بیشتر اوقات برای پرده های دوش و گاهی اوقات لباس های ضد آب هم می توان از آن استفاده کرد.

 مرکز پخش پارچه ضد آب ارزان در تهران

توزیع و پخش پارچه ضد آب ارزان در تهران این امکان را به شما می دهد حتی نسبت به صاردات آن هم اقدام کنید. پارچه ضد آب تهران با توجه به کیفیت و هزینه و قیمت هم مناسب بازار داخلی است هم برای صادر کردن به کشورهای دیگر.

کشورهای همسایه ایران می توانند گزینه مناسبی برای صادرات پارچه ضد آب ارزان باشد. ساخت، تولید پارچه ضد آب ارزان  بطور کلی در کشور انجام میشد و بدین جهت مشکلی از نظر تامین به هر اندازه وجود ندارد.

برای خرید و پخش پارچه ضد آب ارزان در تهران و دیگر شهرهای کشور وجود ندارد. تهران به عنوان مرکز و پایتخت کشور در توزیع، پخش عرضه و فروش پارچه ضد آب ارزان می تواند گزینه مناسبی باشد.

بررسی پخش پارچه ضد آب ارزان

تهیه، تولید توزیع و پخش پارچه ضد آب ارزاندر تهران و دیگر شهرهای کشور می تواند یک تجربه عالی به دهد. پارچه ضد آب ارزان تهران باکیفیت و عالی است. طرح ها و رنگ ها در آن بخوبی جلوه می کند. کاملا مناسب برای پروژه های مختلف می تواند باشد. کیفیت، استاندارد ها و تجربه کار با آن همیشه شگفت انگیز خواهد بود.

سوالات متداول در مورد پارچه ضد آب ارزان

تفاوت این پارچه ضدآاب با پارچه ضدآب قابل تنفس در چیست؟ پارچه ضد آب ارزان ما ماده سفت و ضخیم تری است که قابل تنفس نیست. در واقع مقاوم در برابر اب است. این باعث می شود که این نوع پارچه ضد آب برای لباس کمتر مناسب باشد.

اما برای محصولات بیرونی مانند کیف، روکش سفارشی خلاقانه برای اتومبیل، پیک نیک، سایبان ، یا روکش مبلمان مانند مبلمان باغ مناسب است. تا بتواندبا تونج به ویژگی ها در هر شرایط آب و هوایی سریع خشک شود.

پارچه ضد آب تهران

این پارچه ضدآب ارزان ضخیم و مقاوم است و در عین حال هنوز هم سبک و ضد آب است. این پارچه ضد آب علی رغم احساس سفت بودن روکش کاملاً راحت است. یک سطح یکنواخت بسیار صاف دارد.

آیا می توانم از این نوع پارچه ضدآب ارزان برای تهیه یک کت ضد آب استفاده کنم؟ بهتر است برای لباس از پارچه ضد آب قابل تنفس استفاده کرد. پارچه ضدآب با ویژگی قابل تنفس بدرد ساخت لباس می خورد.

با این همه هنوز هم می توان از این پارچه ضد آب ارزان برای ساخت یک رو  بارانی، بادگیر، کت بارانی مک و غیره استفاده کرد. ما فقط به شما توصیه می کنیم به خاطر داشته باشید که این ماده بسیار سفت است و قابلیت تنفس ندارد.

صادرات پارچه ضد آب ارزان

صادرات پارچه ضد آب ارزان با توجه به مشخصات و نوع مواد که همگی در ایران موجود است، جذابیت خاصی به همراه خواهد داشت.

به عنوان تولید کننده و مرکز پخش پارچه ضد آب ارزان در تهران آمادگی داریم تا نسبت به تولید عمده و انبوه برای صادر کردن این محصول اقدام نمائیم.

با توجه به قیمت تمام شده در حال حاضر و  دانش فنی موجود شما می توانید پارچه ضد آب ارزان باکیفیت بالا، و قابل رقابت با دیگر انواع مشابه در بازار را خریداری کنید.

اگر به عنوان صادر کننده در بخش منسوجات کار می کنید می توانید با توحه به تولید این نوع پارچه ضد آب در ایران و انواع دیگر نسبت به صادر کردن آن اقدام نمایید.

مزیت صادرات پارچه ضد آب تولید شده در کشور آن را گزینه مناسبی برای ورود به بازار های منطقه ایی کشور های همسایه و جهانی می کند.

Call Now Buttonتماس بگیرید