این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سفارش خرید پارچه بنر یا وینیل بنر بهترین انتخاب کدام است؟

آنچه در این مقاله می خوانید:

انتخاب پارچه بنر و وینیل بنربنر وینیل یا پارچه بنر؟عوامل هزینه موثر در هزینهاندازه بنرموادجوهربه پایان رساندنزمان سفارش تا تحویلسفارش خرید عمده پارچه بنر یا وینیل بنر
سفارش خرید پارچه بنر یا وینیل بنر بهترین انتخاب کدام است؟

بهترین انتخاب کدام است؟ تولید کننده ایرانی یا وارداتی، چینی یا کره ایی؟ برای تهیه، سفارش، مستقیم و بی واسطه خرید بخصوص اگر به صورت عمده باشد شما نیاز دارید به مشتریان خود نقاط ضعف و قوت استفاده از پارچه بنر و وینیل بنر و نوع صادراتی و تولید داخل را ارائه دهید. دانستن عوامل متعدد راهنما یی و مشاوره شما را بهتر خواهد کرد.

انتخاب پارچه بنر و وینیل بنر

وقتی که تصمیم می گیرید از یک راه حل تصویری جدید برای عرضه و نمایش کسب و کار خود استفاده کنید. بهترین انتخاب در نهایت برای ارسال پیام بنر است. اما هنوز چند سوال برای نهایی کردن سفارش دارید.

اندازه کار، نوع طرح، گزینه استند یا نمایشگر و بالاخره چه مواد یا متریالی؟ این یک شروع خوب است که پرسش های درستی مطرح شود. چون اگر درست آن را انجام شود بهترین کمک را به شما و سرمایه شما می کند. دو گزینه وجود دارد، استفاده از بنر وینیل یا پارچه بنر؟

بنر وینیل یا پارچه بنر؟

اول تفاوت های اصلی را بررسی می کنیم و بعد سراغ جزئیات می رویم تفاوت اصلی آگهی های با بنر وینیل و بنر پارچه ای در چیست؟ موارد مخنلف در زیر اشاره می شود.

هزینه

هزینه احتمالاً بالاترین معیار ما در انتخاب است و در همه کارهای ما در سر فهرست قرار می گیرد.

ظاهر

پارچه بنر یا وینیل بنر در ظاهر کلی آگهی تأثیر خواهد داشت، بیشتر به این دلیل که بافت سطح و سایر مشخصات که از خ.د بروز می دهند.

سفارش خرید پارچه بنر یا وینیل بنر بهترین انتخاب کدام است؟
سفارش خرید پارچه بنر یا وینیل بنر بهترین انتخاب کدام است؟

ماندگاری

کجا و چه زمانی ما از بنر استفاده می کنیم؟ قبل از اینکه خراب شود یا کیفیت خود را از دست بدهد چه مدت زمانی دوام و ماندگاری دارد؟

حمل و نقل

هنگام حمل یک پارچه بنر و بنر وینیل، با ماشین، هواپیما یا قطار، بسته به نوع بنر متفاوت خواهد بود.

نگهداری

این مهم است که بدانیم چند بار می خواهیم از بنر خود استفاده کنید. قصد دارید فقط یک بار از بنر استفاده می کنید یا چندین بار؟

عوامل هزینه موثر در هزینه

هزینه یک بنر به چند عامل بستگی دارد. اندازه بنر، مواد و هزینه جوهر ( تراکم جوهر رنگ پس زمینه)، و مدت زمان سفارش کار.

اندازه بنر

اندازه یک بنر بیشتر از سایر فاکتورها اهمیت دارد. این مورد در تعیین میزان هزینه ایی که قرار است بکنید نقش مهمی دارد. اما بهتر است پس از تعیین سایر عوامل در این معادله دئباره با اندازه بنر برگردیم. بسته به مواد استفاده شده، مقدار جوهر مورد نیاز برای چاپ تصاویر و روش اتمام کار، میزان کارگر و مواد هزینه با توجه به اندازه متفاوت خواهد شد. با توجه به این عوامل، هرچه بنر بزرگتر باشد، هزینه بیشتری نیز خواهد داشت.

مواد

همانطور که در بالا اشاره شدموارد فوق در هزینه بنر نقش دارند. دلیل آن این است که هزینه برخی از مواد بیشتر از مواد دیگر است. به طور معمول قیمت پارچه بنر گران تر خواهد بود، زیرا ساخت و استفاده از آن ماده گران قیمت تری را لازم دارد.

جوهر

جوهر یک بخش بسیار تخصصی و فنی از این معادله است و در انواع مختلف چاپگرها از انواع مختلف جوهر استفاده می شود. تفاوت هایی در جوهر تا سطح مولکولی وجود دارد که دوام و استحکام آن را تعیین می کند. اکثر چاپگرهای با کیفیت بالا از جوهرهایی با دوام و ماندگاری بالا استفاده می کنند.

برخی از شرکت ها برای پایین آوردن هزینه ها از مواد با قیمت ارزان تر بازار استفاده می کنند. استفاده از مرکب های با کیفیت بالا روی محصولات به اعتبار و کیفیت محصولات می افزاید. مواد استفاده شده برای بنر همچنین در میزان استفاده از جوهر نقش دارد. زیرا مواد پارچه ای ماده ای متخلخل است و برای ایجاد همان تصویر به جوهر بیشتری احتیاج دارد. برای چاپ روی بنر وینیل نیاز به مواد کمتری است.

در کنار مواد، تصویر موجود در بنر و رنگ پس زمینه مشخص می کند که چه مقدار جوهر استفاده می شود و همچنین هزینه آن چقدر است. هزینه بنری که اکثراً سفید باشد از یک بنر که عمدتاً سیاه است یا برخی دیگر از رنگهای تیره هزینه کمتری خواهد داشت.

بنری که زمینه تیره تری دارد به جوهر بیشتری احتیاج دارد و در نتیجه هزینه بیشتری برای تولید دارد.

سفارش خرید پارچه بنر یا وینیل بنر بهترین انتخاب کدام است؟
سفارش خرید پارچه بنر یا وینیل بنر بهترین انتخاب کدام است؟

به پایان رساندن

اتمام یک بنر به معنای آن است که پس از چاپ یک بنر آن  بنر اماده می شود تا فرضا آن را در معرض دید عموم قرار دهید. گاهی لازم است بنر را آویزان کنید فرضا روی یک ساختمان آویزان شود.

زمان سفارش تا تحویل

این هم مربوط به پارچه بنر و هم بنر وینیل است. هرچه زمان بین ثبت سفارش و نیاز به دریافت سفارش کمتر باشد، هزینه سفارش شما بیشتر خواهد بود. گاهی سفارش های عجله ای وجود دارد و وقت زیادی برای اتمام کار به هر دلیلی نداریم. بنابراین هرچه زمان بیشتری برای تولید خود در نظر بگیرید، بنر ارزان تری خواهید داشت.

سفارش خرید عمده پارچه بنر یا وینیل بنر

مهم برای ما به عنوان تولید کننده و صادر کننده عمده مستقیم و بی واسطه انواع پارچه بنر درجه یک و با کیفیت این است که مشتریان ما بهترین انتخاب را از بین گزینه های موجود در بازار و گزینه های تولید مجموعه تولید کننده ما داشته باشند. با انتخاب درست قیمت و هزینه های مشتریان به بهترین نحوه انجام خواهد شد.

اگر راهنمایی و مشاوره درست باشد هم مشتری برای کار های بعدی به ما رجوع خواهد کرد و هم مشتریان دیگری را با خود خواهد آورد. فروش عمده، مستقیم، بی واسطه با قیمت ارزان تر به عمده فروش، بازار خرید پارچه بنر با کیفیت ایرانی را رونق خواهد داد.

جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید