این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سایت فروش بی واسطه پارچه ضد آب سبک مناسب تجهیزات حفاظتی شخصی

آنچه در این مقاله می خوانید:

انواع تجهیزات حفاظتی شخصیتجهیزات حفاظتی شخصی چیست؟پارچه ضد آب تجهیزات حفاظتی شخصی سفارش خرید عمده پارچه ضد آب تجهیزات حفاظتی شخصیسایت فروش بی واسطه پارچه ضد آب سبک مناسب
سایت فروش بی واسطه پارچه ضد آب سبک مناسب تجهیزات حفاظتی شخصی

یکی از کاربرد، کارکرد و کارایی های پارچه ضد آب سبک مناسب بودن آن برای تجهیزات حفاظتی شخصی است. سایت فروش بی واسطه شما را مستقیم به تولید کننده ایرانی وصل می کند. با خرید و سفارش عمده شما علاوه بر دریافت قیمت ارزان و هزینه کمتر محصولی داخلی باکیفیت و تضمین شده را دریافت می کنید.

انواع تجهیزات حفاظتی شخصی

وسایل حفاظت فردی و تجهیزات حفاظتی شخصی در هر مکانی با مکان دیگر متفاوت خوهد بود فرضا پارچه ضد آب مناسب تجهیزات حفاظتی شخصی در بیمارستان با لباس یکبار مصرف دامپزشکی متفاوت است. لباس محافظ و تجهیزات فردی بیمارستانی، کیت حفاظت فردی  دارای موارد مختلفی است.

مرکز و سایت های فروش لباس یکسره ایزوله، کیت حفاظت فردی محیط بیمارستانی،  ماسک شیمیایی، وسایل حفاظت فردی بیشتر تمرکز بر موارد بیمارستانی داند اما این موارد شامل موارد دیگری هم می شود.

ترتیب پوشیدن وسایل حفاظت فردی در کرونا، نحوه پوشیدن گان، طرز استفاده از شیلد، نحوه پوشیدن ماسک جراحی، نحوه استریل ماسک را می توان در کتابچه وسایل حفاظت فردی در بیمارستان و یافت.

برای خرید پارچه مورد استفاده در وسایل حفاظت فردی و تجهیزات حفاظتی فردی نیاز به خرید مستقیم و بی واسطه از سایت مرکز و تولید پارچه ضد آب است. که معمولا هم ضد لک و ضد آقتاب هم هستند.

تجهیزات حفاظتی شخصی چیست؟

تجهیزات حفاظتی شخصیPersonal protective equipment‎ PPE  به ابزار، وسایل، تجهیزات، پوشش‌ های محافظتی گفته می شود. این تجهیزات حفاظتی فردی استفاده‌کننده را در برابر هر گونه خطرات سلامتی یا ایمنی در محل کار محافظت می‌کند.

تجهیزات حفاظتی شخصی شامل مواردی مانند، کلاه ایمنی، دستکش، وسایل حفاظت از چشم، جلیقه ضدگلوله، کفش ایمنی، ماسک، ماسک غواصی، محافظ گوش و تجهیزات تنفسی هستند.

سایت فروش بی واسطه پارچه ضد آب سبک مناسب تجهیزات حفاظتی شخصی
سایت فروش بی واسطه پارچه ضد آب سبک مناسب تجهیزات حفاظتی شخصی

در اینجا قسمت مهم برای مهم مواردی است که نیاز به استفاده از پارچه ضد آب مناسب ایرانی برای ساخت و تولید تجهیزات حفاظتی شخصی دارند.

پارچه ضد آب تجهیزات حفاظتی شخصی

در روی یک پارچه ضد آب سبک مناسب تجهیزات حفاظتی شخصی  از فلورسنت پلی استر ضد آب تشکیل شده است. مواد پشت آن یک پوشش پلی اورتان ضد آب است. این پارچه ضد آب سبک مناسب تجهیزات حفاظتی شخصی، ضد آب، ضد باد، مقاوم در برابر آب، با دوام، مناسب برای لباس هایی که نیاز به ویژن و دیده شدن بالا دارند است.

پارچه ضد آب سبک مناسب تجهیزات محافظت شخصی برای بیشتر موارد به یک لایه محافظ سوم یا سه تایی، مش یا پشم گوسفند وجانوران دیگر هم احتیاج دارد. این پارچه ضد آب در دسته بندی: لایه سخت و مستحکم، کماسب لباس بیرونی، و دارای دید زیاد طبقه بندی می شود.

 سفارش خرید عمده پارچه ضد آب تجهیزات حفاظتی شخصی

مواد روی پارچه ضد آب تجهیزات حفاظتی شخصی:100٪ پلی استر ، مواد پشتآن  پوشش پلی اورتان شیری است. عرض و وزن: 147 سانتی متر یا 58 اینچ و وزن GSM 180 .

ضد آب با درجه: 3000 میلی متر ،و قابل تنفس است. با ویژگی خصوصیات ضد آب، ضد باد، قابل تنفس، مقاوم در برابر سایش.

اطلاعات فنی پارچه ضد آب سبک مناسب تجهیزات حفاظتی شخصی.

مقاومت در برابر نفوذ آب (تست فشار هیدرواستاتیک): 3000 میلی متر.

انتقال بخار آب: مقاومت در برابر خیس شدن سطح (تست اسپری): کلاس 2-3.

مقاومت در برابر آب (آزمایش باران): <1 گرم.

ثبات رنگ در شستشو: تغییر رنگ≥ کلاس 4 ، رنگ آمیزی≥ کلاس 3.

ثبات رنگ در برابر نور: تغییر رنگ Disc کلاس 4.

کاربرد: لباس با دید و ویژن بالا.

سایت فروش بی واسطه پارچه ضد آب سبک مناسب تجهیزات حفاظتی شخصی
سایت فروش بی واسطه پارچه ضد آب سبک مناسب تجهیزات حفاظتی شخصی

سایت فروش بی واسطه پارچه ضد آب سبک مناسب

برای تولید و ساخت و تهیه تجهیزات حفاظتی شخصی در وهله اول نیاز به مواد اولیه باکیفیت درجه یک و تضمین شده است. یکی از مواد اولیه داشتن پارچه ضد آب سبک و مناسب تجهیزات حفاظتی شخصی است. این پارچه های باکیفیت را می توانید به صورت عمده مستقیم و بی واسطه به تولید کننده ایرانی سفارش دهید.

تصمین کیفیت و قیمت ارزان و هزینه کمتر برای دریافت و ارائه و عرضه، توزیع و ارسال همیشگی و مداوم و پیوسته از محاسن و مزایا خرید مستقیم و عمده از تولید کننده ایرانی است.

جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید