این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سایت تولید پارچه ضد آب پلی اورتان لمینت بیمارستانی ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید:

تولید پارچه ضد آب پلی اورتان لمینتمقاومت پارچه ضد آب پلی اورتان لمینتکاربرد پارچه ضد آب پلی اورتان لمینت ارزان فروش مستقیم پارچه ضد آب بیمارستانی پلی اورتان لمینت
سایت تولید پارچه ضد آب پلی اورتان لمینت بیمارستانی ارزان

پارچه ضد آب پلی اورتان لمینت دارای کاربرد های متعددی از جمله کاربری و کاردکرد بیمارستانی است. با سفارش خرید مستقیم و بی واسطه از سایت تولید علاوه بر کیفیت بالا، قیمت ارزان در اختیار شما قرار می گیرد. برای فروش عمده در بازار داخلی و خارجی با ما در تماس باشید.

تولید پارچه ضد آب پلی اورتان لمینت

پارچه ضد آب پلی اورتان لمینت (Polyurethane laminate ) پارچه ای مرکب است که با لایه بندی لمینت در یک یا دو طرف یک لایه نازک از پلی اورتان ساخته می شود. پارچه های پلی اورتان لمینت طیف گسترده ای از کاربرد، کاربری، کارکرد و عملکرد ها را در لوازم، محصولات و البسه پزشکی، خودرویی و پوشاک دارند.

اکثر پارچه ضد آب پلی اورتان لمینت (Polyurethane laminate ( PUL وسط یک پارچه سبک پلی استر لمینت شده با یک لایه فیلم پلی اورتان با ضخامت 1 میلی متر ساخته می شوند. دو روش برای لمینیت استفاده می شود: لمینیت حلال، که پارچه و لایه فیلم پلی اورتان را در یک پارچه واحد، یک تکه، یک واحد شوند یا به عبارتی یکپارچه می شوند. و ذوب گرم که از چسب فعال شده با حرارت برای چسباندن پارچه ها به یکدیگر استفاده می کند.

مقاومت پارچه ضد آب پلی اورتان لمینت

سایت تولید پارچه ضد آب پلی اورتان لمینت بیمارستانی ارزان
سایت تولید پارچه ضد آب پلی اورتان لمینت بیمارستانی ارزان

انواع مختلفی از ترکیبات پلی اورتان و انواع رزین وجود دارد.که از نظر دوام، مقاومت در برابر گرما، رطوبت محیط و نور متفاوت عمل می کنند. حداکثر حرارت قابل تحمل در برخی از کاربرد های پزشکی قابل انعطاف است.

مقاومت آن در یک محیط سخت کنترل شده اندازه گیری می شود، که با تعداد هفته های باقی مانده که در برابر هیدرولیز در واحد سال مقاومت می کند، بیان می شود. در شرایط عادی این میزان کمتر از حد قابل انتظار خواهد شد.

اگر PUL پارچه ضد آب پلی اورتان لمینت به مدت طولانی مرطوب نگه داشته شود، در آب متلاشی شده و به خود می چسبد. احتمالاً ابتدا کپک هم می زند. اگر پارچه ضد آب پلی اورتان لمینت شروع به لایه لایه شدن کند، ممکن است با احتیاط و اتوی گرم دوباره آن را لایه بندی کرده به هم چسباند. اگر پوشش پلی اورتان خراب شده باشد، می توان آن را تعویض کرد.

کاربرد پارچه ضد آب پلی اورتان لمینت ارزان

با تولید پارچه ضد آب پلی اورتان لمینت در ایران قیمت آن برای عمده فروش و مصرف کننده داخلی ارزان خواهد شد. پارچه ایی با کیفیت درجه یک با قیمت مناسب، رقابتی و تضمین شده برای تولید انواع مصارف بیمارستانی.

پارچه ضد آب پلی اورتان لمینت (Polyurethane laminate (PUL در واقع یک پارچه ضد آب است. تا حدودی قابل تنفس است. قابلیت کشیده شدن را داشته، نرم و انعطاف پذیر است. معمولاً می توان آن را با ماشین لباسشویی شست وشو داد. با سفید کننده رقیق یا الکل هم قابل تمیز کردن است.

پارچه ضد آب پلی اورتان لمینت به عنوان پارچه ضد باد یا پارچه ضد آب در ساخت لباس های محافظ در برابر پاشش مایعات، پرده های دوش و لباس های بیرونی مفید است. از این پارچه در تجهیزات ورزش های آبی هم استفاده می شود.

 فروش مستقیم پارچه ضد آب بیمارستانی پلی اورتان لمینت

فروش مستقیم پارچه ضد آب پلی اورتان لمینت به تولید کنندگان عمده بیمارستانی این امکان را می دهد تا محصولات ایرانی با کیفیت و بادوام وارد بازار عرضه و فروش کنند. قیمت ارزان و مناسب برای عمده فروش مصرف کننده نهایی از مزایای خاص آن است.

از پارچه ضد آب پلی اورتان لمینت برای اثاثه یا لوازم داخلی منزل همچنین، در خودرو و رستوران استفاده می شود. از آنجا که می توان به راحتی پارچه ضد آب پلی اورتان لمینت تمیز و استریل کرد، از پارچه ضد آب پلی اورتان لمینت PUL برای تختخواب پزشکی، محافظ تشک، محصولات بی اختیاری قابل استفاده مجدد، پوشک بچه بزرگسال، پد های قاعدگی پارچه ای، کیسه های مرطوب استفاده می شود.

Call Now Buttonتماس بگیرید