این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پارچه ضد آب قابل تنفس کاپشن بارانی بادگیر

آنچه در این مقاله می خوانید:

کاربرد پارچه ضد آب قابل تنفس در کاپشن بارانی بادگیرپارچه ضد آب قابل تنفس چگونه کار می کندپارچه ضد آب قابل تنفس کاپشن بارانی بادگیرخصوصیات ویژگی ها کاپشن بادگیر و بارانی ضد آب قابل تنفسخرید پارچه ضد آب قابل تنفس کاپشن بارانی بادگیر
خرید پارچه ضد آب قابل تنفس کاپشن بارانی بادگیر

آیا همه لباس های در شرایط بارانی، باد، برف و همگامی که کار می کنید توانایی تبادل هوا و بخار آب را دارند؟ پارچه ضد آب قابل تنفس کاپشن، بارانی، و بادگیر چنین ویژگی را ادا هستند. با خرید مستقیم عمده از تولیدکننده ایرانی شما محصول باکیفیت و قیمت مناسب را خریداری می کنید.

کاربرد پارچه ضد آب قابل تنفس در کاپشن بارانی بادگیر

ممکن است در بین افرادی باشید که بخواهید بدانید پارچه ضد آب قابل تنفس برای چه لباس هایی می تواند کاربرد، کارکرد، کارایی و عملکرد مناسب داشته باشد. در اینجا به برخی از مشاغل و حرفه هایی که از این پارچه ضد آب قابل تنفس استفاده می کنند اشاره می شود.

لباس بارانی کشاورزی، لباس کار شمعی و لباس کار به عنوان  بادگیر ضد آب از این دست شغل ها هستند. برای برخی از رشته ای ورزشی هم پارچه ضد آب قابل تنفس کاربرد دارد مانند بادگیر ضد آب کوهنوردی، شلوار بادگیر موتور سواری و  لباس ضد آب موتور سواری.

در لباس های نظامی نیز پارچه ضد آب قابل تفس جایگاه خاص خود را داراست، اورکت نظامی مردانه، کاپشن پلیسی مشکی و کاپشن مردانه طرح نظامی از این دست هستند.

استفاده به عنوان لباس در فصول سرد و برانی از دیگر استفاده هاست. لباس بارانی مردانه، بادگیر شمعی مردانه، لباس بارانی دخترانه، لباس بادگیر یکسره، شلوار بادگیر، به همراه  اورکت ضد آب، لباس بارانی بادگیر، بارانی ضد آب از دیگر استفاده ها از این نوع پارچه ضد آب است.

بسیاری از شما تمایل دارید که با خرید اینترنتی پارچه بادگیر، لباس بارانی، بادگیر ضد آب، و بادگیر شلوار، را تهیه و خرید نمائید. مسلما در چنین حالتی هم بدنبال بهترین قیمت، برند هستید.

خرید پارچه ضد آب قابل تنفس کاپشن بارانی بادگیر
خرید پارچه ضد آب قابل تنفس کاپشن بارانی بادگیر

پارچه ضد آب قابل تنفس چگونه کار می کند

ضدآب بودن و قابلیت تنفس در پارچه ها تابعی از پوشش یا لمینیت است. این لایه فیلم مانند که(معمولاً پلی اورتان است. وظیفه نگه داشتن آب در خارج و خروج بخار از آن را بر عهده دارد. “تنفس” با جذب یا تخلیه مستقیم صورت می گیرد.

در روش جذب، لایه فیلم بخار عرق شما را جذب می کند و سپس آن را به قسمت خارجی لایه پارچه ضد آب قابل تنفس می فرستد و در آنجا تبخیر می کند. روش تخلیه مستقیم باعث می شود که بخار از طریق منافذ ریز خارج شود. بدون اینکه ابتدا رطوبت را جذب کند. در روش فیلم روش جذب هزینه کمتری دارد بنابراین احتمالاً می توانید حدس بزنید که اکثر کت های بارانی و قابل تنفس از ها چه استفاده می کنند.

با وجود این تقریباً غیرممکن است که بدانید از چه روش تنفسی در لباس شما استفاده می شود زیرا مارک ها به طور معمول تفاوت ها را توضیح نمی دهند. همانطور که از این مقاله بسیار مختصر مشاهده می کنید، این یک فرایند پیچیده است که توضیح آن خیلی هم آسان نیست. به همین دلیل شعارهای عمومی بسیاری را برند ها استفاده می کنند مانند ” خشک نگه داشتن شما را تضمین می کنیم” .

پارچه ضد آب قابل تنفس کاپشن بارانی بادگیر

گاهی که  بیش از حد، هوا گرم می شود یا فعالیت بدنی شما زیاد باشد، احتمالاً  لباس زیر مناسب برای شرایط یا فعالیت را نمی پوشید. لذا لایه تنفس و پارچه ضد آب و قابل تنفس کاپشن احتمالاً شما را از این ناراحتی نجات نخواهد داد. طی دهه های به ما گفته شده است كه کاپشن، بارانی و بادگیر های ضد آب و در عین حال قابل تنفس باعث نتایج عجیبی برای ما خواهد شد.

با این شعار ها انتظار نتایج شگفت انگیزی را همیشه داشته ایم اما آنچه زیر آن می پوشید تأثیر زیادی در وضعیت تنفس خواهد داشت. البته شرایط هوایی و کاری خود را نیز نباید فراموش کنیم.

خصوصیات ویژگی ها کاپشن بادگیر و بارانی ضد آب قابل تنفس

نکته خوب در مورد پارچه های قابل تنفس کاپشن بادگیر و بارانی این است که پس از عرق کردن، در نهایت پس از مدت زمانی سرانجام خشک می شوند. اما تنها در صورتی که کار و فعالیت بدنی خود را برای مدتی متوقف کنید.

خرید پارچه ضد آب قابل تنفس کاپشن بارانی بادگیر
خرید پارچه ضد آب قابل تنفس کاپشن بارانی بادگیر

به یاد داشته باشید، چه در اسکی، دوچرخه سواری، پیاده روی یا کوهنوردی، برداشتن کلاه سریعترین راه برای خنک کردن است تا از تن در آوردن و برداشتن ژاکت از تن. پس از آن، بهتر است دستکش های خود را در بیاوریم. مچ دست خود را در معرض هوای ازاد قرار دهیم تا خون زیادی را در نزدیکی سطح خنک در معرض هوا قرار گیرد و باعث خنک شدن آن منطقه شود.

خرید پارچه ضد آب قابل تنفس کاپشن بارانی بادگیر

برای خرید عمده انبوه و تیراژ بالا شما مستقیم با واحد مرکز و مجموعه تولید کننده پارچه ضد آب قابل تنفس تماس می گیرید. سفارش مستقیم شما هنگام خرید، قیمت تمام شده برای شما را مناسب و قابل رقابت می کند.

کیفیت بالا مزیت اقتصادی جذاب و قیمت عمده فروشی در نهایت شما را به عنوان فردی امین و مطمئن در بازار فروش داخلی و خارجی پارچه ضد آب قابل تنفس کاپشن، بادگیر و بارانی مطرح می کند.

جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید