این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پارچه ضدآب ارزان بدون واسطه

آنچه در این مقاله می خوانید:

خواص انواع پارچه ضد آبقیمت انواع پارچه ضد آب ارزانپارچه دافع آب یا ضد آبانواع پارچه ضدآب ارزان و پارچه قابل تنفس ضد آبپارچه ضد آب قابل تنفسقیمت خرید انواع پارچه ضد آب ارزان
خرید پارچه ضدآب ارزان بدون واسطه

پارچه ضد آب ارزان و با قیمت مناسب را در حالتی می توان تهیه و خرید کرد که شما آن را بدون واسطه و از طریق تولید کننده خریداری و به بازار فروش عرضه، پخش و توزیع نمایید. به عنوان فروشنده، دانستن خواص، کاربرد و کارایی انواع پارچه ضدآب بهتر می توان مشتریان را راهنمایی نمود.

خواص انواع پارچه ضد آب

انواع پارچه ضد آب ارزان و پارچه مقاوم در برابر آب و  قابل تنفس ضد آب، بخشی از زندگی ما از حدود 40 سال گذشته شده است. اما واقعاً در مورد خواص انواع پارچه ضد آب ارزان چه می دانید؟ هدف این نوشته این است تا حدی وارد دنیای پارچه ضد آب و لباس مقاوم در برابر و قابل تنفس ضد آب شویم.

سپس با خواص، ویژگی ها، کاربرد و کارکرد آنها آشنا شویم. در نهایت با بازار فروش، تولید پخش و عرضه و قیمت آن نیز اطلاعاتی بدست آوریم.

قیمت انواع پارچه ضد آب ارزان

خرید پارچه ضدآب ارزان بدون واسطه
خرید پارچه ضدآب ارزان بدون واسطه

در آب و هوای بد و نامناسب، لباس بیرونی بهتر است ضد باد و ضد آب باشد. تا این نوع لباس و پارچه ها با خواص ضد آب و باد از شما در برابر باد و بارندگی محافظت کند. انتظار می رود یک پارچه ضد آب به طور کامل از باران، برف و باد ما را محافظت نماید.

یکی دیگر از خواص و ویژگی های پارچه ضد آب ارزان جلوگیری کامل از نفوذ و جذب آب است. معمولاً منسوجات و پارچه ضد آب به عنوان مانعی بین بدن و رطوبت موجود در محیط عمل می کنند. در واقع، پارچه ضد آب ممکن است از شما در برابر عناصر دیگری هم محافظت کنند.

پارچه دافع آب یا ضد آب

برخی از انواع پارچه های ضد آب ارزان نمی توانند تعریق را از طریق لباس به خارج منتقل کنند و باعث خیس شدن فرد از داخل لباس شوند.

یک راه حل ممکن برای حل این مشکل استفاده از پارچه قابل تنفس ضد آب است. فناوری تولید منسوجات و پارچه ضد آب از زمان معرفی Gore-Tex در دهه 1970 به طور مداوم در حال توسعه و بهبود است.

همچنین با وجود پارچه های جدید ضد آب یا مقاوم در برابر نفوذ آب، فراوانی مواد و پارچه های بکار رفته و ترکیب آن ها با هم شاهد تکامل و نوآوری هم در عرضه تولید و ساخت این نوع متنوع پارچه ضد آب هستیم. البته قیمت نیز به تدریج پایین تر هواهد امد و ارزان هم خواهد شد.

لباس های ساخته شده از منسوجات ضد آب و  قابل تنفس ضد آب در هر شرایطی توسط علاقه مندان و متخصصان ورزش و فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد. یک پارچه ضد آب و قابل تنفس دو عملکرد متمایز را ترکیب می کند یعنی ضد آب بودن و  تنفس.

در اصل پارچه ضدآب ارزان برای مقابله و حفاظت از باران، برف، باد و سرما تولید و ساخته و عرضه شده است. اما براحتی در زیر لایه پارچه ضد اب ارزان این امکان هم فراهم شده و باعث می شود بخار آب داخلی آن هم خارج شود.

انواع پارچه ضدآب ارزان و پارچه قابل تنفس ضد آب

خرید پارچه ضدآب ارزان بدون واسطه
خرید پارچه ضدآب ارزان بدون واسطه

طبقه بندی بر اساس دو معیار انجام شده است:

  • ساختار لایه قابل تنفس ضد آب.
  • تکنیک مورد استفاده برای توسعه پارچه ضد آب قابل تنفس.

با توجه به ساختار خود، پارچه ضد آب قابل تنفس اساسا، از الیاف محکم بافته شده  بلند پارچه پنبه، میکرو روکش یا پوشش ساخته شده  اند. که با شکاف بسیار کوچک در سراسر آن اجازه می دهد بخار آب به خارج راه فرار داشته باشد.

و در آخر نوع سوم از ساختار غیر متخلخل تشکیل شده است که به عنوان فیلم های آب دوست ساخته شده اند که در آن بخار آب از یک طرف فیلم جذب شده و از طرف دیگر دوباره بخار و خارج می شود. در عین حال مانع نفوذ آب می شود.

پارچه ضد آب قابل تنفس

در واقع انواع دیگر پارچه ضد آب فقط ترکیبات مختلفی از دو یا چند مورد گفته شده است. مورد اصلی غشاهای ریز متخلخل و پوشش ها پارچه ضد آب به شرح زیر آن است:

قطرات آب نمی توانند از طریق غشاء پارچه ضد آب قابل تنفس نفوذ کنند زیرا منافذ از قطره باران کوچکتر هستند، در حالی که عرق از آنجا تبخیر می شود زیرا منافذ از مولکول های بخار بزرگتر هستند.

قطر یک مولکول بخار آب 40 × 10 به توان منفی 9  میلی متر است و قطر انواع قطره بسیار بزرگتر از این مقدار است. همانطور که در جدول 1 مشاهده می کنید.

غشاهای ریز متخلخل و پوشش ها وقتی که اندازه منافذ سطح خارجی پارچه بزرگتر از 0.0002-0.0003 میلی متر نیست ( معادل 2-3 μm ) عملکرد خوبی دارند.

 

جدول 1: قطر انواع قطره

خرید پارچه ضدآب ارزان بدون واسطه
خرید پارچه ضدآب ارزان بدون واسطه

.

در همان زمان، متوسط ​​اندازه منافذ در غشاهای ریز متخلخل بین 0.0001 تا 0.005 میلی متر (1-50μm) است. به طور کلی ، انتقال بخار آب به اندازه و ضخامت منافذ بستگی دارد زیرا کاهش اندازه و ضخامت منافذ باعث افزایش انتقال بخار آب می شود.

قیمت خرید انواع پارچه ضد آب ارزان

با تولید پارچه ضد آب ارزان قیمت و قابل تنفس در بازار ایران، شما به عنوان عمده فروش، شرکت صادر کننده پارچه، یا مشتری نهایی یا تماس مستقیم، بی واسطه با کارخانه تولید کننده خرید مطمئن و تضمین شده را تجربه کنید.

 

پارچه ضد آب ارزان با توجه به خصوصیات خود به جزء لاینفکی از البسه انسان تبدیل شده است. بخصوص در مناطق بارانی و برفی و حتی باد خیز. خرید و فروش پارچه ضد آب ارزان در بازار منسوجات رکن مهمی در تولید است.

البته ارزان بودن به معنای کیفیت پایین نیست بلکه به معنای تهیه و سفارش آن به تولید کننده به صورت عمده و خرید آن به صورت عمده است. در این حالت شما بدون واسطه و مستقیم از تولید کننده خرید خواهید کرد.

Call Now Buttonتماس بگیرید