این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم پارچه بنر عمده

آنچه در این مقاله می خوانید:

خصوصیات پارچه بنر عمدهخرید پارچه بنر عمدهواحد فروش پارچه بنر عمدهفروش عمده پارچه بنر خام
خرید مستقیم پارچه بنر عمده

به عنوان تولید کننده ایرانی، خرید مستقیم پارچه بنر عمده الویت ماست. این مرکز توان آن را دارد تا بر اساس خصوصیات سفارشی، پارچه بنر مورد نظر شما را تولید و عرضه نماید. قیمت و کیفیت قابل رقابت با پارچه بنر چینی و کره ایی است.

خصوصیات پارچه بنر عمده

فرقی نمی کند که شما می خواهید با یک میز و فروش مواد پختنی را روی آن کسب و کار خود را به نمایش بگذارید و یا یک میز برای نمایشگاه تجاری نیاز شما باشد. وسیله که شما از آن برای معرفی خود بهره میگیرید یک میز است.

پس شما به یک پارچه بنر خام درجه یک نیاز دارید. با خرید مستقیم پارچه بنر عمده شما کاری سفارشی با کیفیت مورد نظر خود را تهیه می کنید. خرید مستقیم پارچه بنر عمده این امکان را به شما می دهد تا مشتری های بیشتر و بهتری را بیابید.

ساخت و تولید پارچه بنر خام درجه یک برای مصارف زیادی کاربرد دارد. خرید پارچه بنر عمده صرفا برای کارهای تجارتی کاربرد ندارد، فرضا برای عرض تبریک تهنیت و تسلیت نیز استفاده می شود.

حتی فروش پارچه بنر عمده برای رژه و مراسم های اینچنینی نیز کاربرد دارد.  خصوصیات پارچه بنر برای هر منظوری متفاوت است.

خرید پارچه بنر عمده

خرید مستقیم پارچه بنر عمده
خرید مستقیم پارچه بنر عمده

 

برای خرید پارچه بنر عمده و یا فروش پارچه بنر عمده شما نیاز به داشتن خصوصیات پارچه بنر خود علاوه بر اطلاع از نوع کابرد نیز هستید. لذا اطلاعاتی از قبیل طول و عرض، مکان مورد استفاده، علت مورد استفاده، طول زمان و … اطلاعات اینچنینی هستید. خصوصیات پارچه بنر کیفیت های متفاوتی را به شما نشان می دهد.

واحد فروش پارچه بنر عمده

برای خرید پارچه بنر عمده ویژگی های و خصوصیات متفاوتی با پیکربندی های متفاوت را شما نیاز است بدانید. بعضی از پارچه بنر های خام تا عرض 2 تا 3 فوت، دارند. برای تهیه و سفارش نیاز به مشاوره با واحد فروش پارچه بنر خام لازم می شود.

خصوصیات کار و مشتری هم بر روی نوع و میزان و خصوصیات پارچه بنر شما اثر گذار است. بعضی مشتری های شما پارچه بنر می خواهند که فرضا کل میز را پوشش دهد. برخی دیگر ترجیح می دهند که پارچه پارچه بنر صرفا جلوی میز را بگیرد.

اکثر بنر ها برای میز ها از پارچه ساخته، تولید و سفارش داده می شوند. اما در صورت نیاز و با توجه به خصوصیات پارچه بنر و وجود هزینه، می توان از وینیل نیز استفاده کرد. گاهی ممکن است از پارچه بنر برای یک بار یا چند بار محدود و کم استفاده شود.

برای استفاده طولانی مدت، پارچه بنر روی میز بهتر است پارچه ای باشد. زیرا آنها بهتر اتو می شوند و می توان آنها را شست.

وقتی پارچه بنر برای میز استفاده می کنیم بهتر است دارای خصوصیاتی مانند مقاومت در برابر چین و چروک باشد. یا حتی گاهی بهتر است مات باشد تا در هنگام عکاسی فلاش زدن باعث خراب شدن کیفیت عکس نشود.

فروش عمده پارچه بنر خام

خرید مستقیم پارچه بنر عمده
خرید مستقیم پارچه بنر عمده

از دیگر خصوصیات پارچه بنر خام درجه یک ایرانی این است که برای حمل و نقل، تا شدن یا غلتاندن و قرار گرفتن در بسته بندی کوچکی مشکلی پیش نیاید. وزن پارچه بنر برای میز در این حالت کمتر از نیم کیلو است.

با خرید مستقیم، بی واسطه و عمده از تولید کننده ایرانی شما بهترین قیمت موجود در بازار را در اختیار خواهید داشت.

برای فروش عمده پارچه بنر خام بهتر است شما اطلاعات مناسبی به مشتریان ارائه دهید تا بتوانند حداکثر استفاده را از پارچه بنرخام خود ببرند. فرضا حتی در مورد نجوه اتصال پارچه بنرخام با او اطلاعات مفید بدهید. به یک نمونه دقت کنیم:

پارچه بنرخام چگونه برای میز چگونه به آن متصل می شوند؟ خوب، اگر پارچه بنرخام میز برای چسباندن به جلوی میز طراحی شده باشد، گیره های پلاستیکی شفاف ویژه ای را می توان بدین منظور بکار برد. تا پارچه بنرخام را در جای خود نگه دارد.

یک سفره یکبار مصرف را می توان روی میز انداخت و سپس بنر را مستقیماً روی آن متصل کرد. سفره یکبار مصرف می تواند لکه های اجتناب ناپذیر قهوه، نشت و سایر مشکلات اینچنینی را جذب کند. بدین ترتیب بنر میز سفارشی شما در امان خواهد ماند.

 

جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید