این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم بهترین مارک پارچه ضد آب لباس ورزشی قابل تنفس ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید:

انواع پارچه ضد آب لباس ورزشیپارچه ضد آب لباس ورزشی قابل تنفس ایرانیاستعلام سفارش خرید مستقیم پارچه ضد آب لباس ورزشی قابل تنفس ایرانیاطلاعات فنی مشخصات پارچه ضد آب قابل تنفس نایلون تسلانخرید عمده مستقیم پارچه ضد آب قابل تنفس تولید ایران
خرید مستقیم بهترین مارک پارچه ضد آب لباس ورزشی قابل تنفس ایرانی

پارچه ضد آب لباس ورزشی در بازار امروز و اقتصاد ورزش کاربرد، کارایی، عملکرد و کارکرد های زیادی یافته است. قابل تنفس بودن خصوصیت و ویژگی دیگر برای تولید کنندگان بهترین مارک های جهان برای ساخت اینگونه از پوشاک است. خرید عمده مستقیم و بی واسطه از تولید کننده ایرانی قیمت مناسب بازار روز به شما ارائه و عرضه می کند.

انواع پارچه ضد آب لباس ورزشی

انواع پوشاک ضد آب در بازار فروش تولید و عرضه می شود. برای تولید و ساخت بهترین انواع لباس ضد آب، آبگریز، ضد باد و ضد آفتاب نیاز اسلی و اساسی  استفاده و کاربرد از پارچه ضد آب  است. پارچه های معرف ضد آب بازار روز کشور می توان به پارچه ضد آب، آبگریز، ضد باد و ضد آفتاب گورتکس و پلار اشاره کرد. کفش گورتکس، کاپشن گورتکس استوک، کاپشن وینداستاپر از انواع این مارک و برند هاست.

انواع پارچه ضد آب برای لباس ورزشی و دیگ انواع البسه را شما می توانید از تولید کننده پارچه ضد آب ارزان قیمت بطور مستقیم خرید سفارش دهید. خرید از فروشگاه و سایت اینترنتی آنلاین پارچه ضد آب، پارچه ضد آب نازک به صورت عمده هم نوع دیگری از فروش و عرضه آن است.

پارچه ضد آب لباس ورزشی قابل تنفس ایرانی

پارچه ضد آب، قابل تنفس نایلون تسلان برای انواع کت، ژاکت، لباس ورزشی، لباس اسکی ، لباس در فضای باز و غیره مناسب است. تسلان یک پارچه پلی استر بافته شده مدرن، پیشرفته با اسنفاده از فناوری های به روز است. این پارچه ای مقاوم و مستحکم است.

 

خرید مستقیم بهترین مارک پارچه ضد آب لباس ورزشی قابل تنفس ایرانی
خرید مستقیم بهترین مارک پارچه ضد آب لباس ورزشی قابل تنفس ایرانی

ایده آل برای شمایی است که بخواهید در هر روز از هفته تمرین کنید. همچنین خیلی سریع خشک می شود و می تواند رطوبت را از بدن به سرعت و به طور موثر دور کند. بدین ترتیب همه عرق کردن تحت کنترل است و تبادل هوایی دارید.

این پارچه ضد آب لباس ورزشی، پارچه تنفس پذیر و قابل تنفس است. مواد روی آن یک پارچه 100 پلی آمید با ضد آب و مقاوم در برابر آب است ، مواد پشت آن یا یک پوشش پلی اورتان یا یک غشا ضد آب  ترموپلاستیک پلی اوتران  TPU است.

مقاوم در برابر نفوذ آب، ضد آب، قابل تنفس است. مناسب برای اونداع لباس ورزشی و تفریحی از جمله اسکی، موتورسواری، ماهیگیری، شکار، لباس اسکی ، لباس در فضای باز و غیره است.

پارچه ضد آب لباس ورزشی قابل تنفس در دسته بندی: سخت و مستحکم، لباس بیرونی، لباس اسکی لباس ورزشی و  تاسلان یا تسلان قرار می گیرد.

استعلام سفارش خرید مستقیم پارچه ضد آب لباس ورزشی قابل تنفس ایرانی

مشخصات، خصوصیات و ویژگی ها کامل همراه با عکس به شرح زیر است:

پارچه ضد، آب قابل تنفس ضد آب نایلون تسلان، با کیفیت و مناسب انواع کت و بارانی، ژاکت ولباس های ورزشی تفریحی و فضای باز و آزاد و  غیره.

مواد روی و پارچه: 100٪ پلی آمید، مواد پشت پارچه ضد آب: پوشش پلی اورتان / روکش TPU ترموپلاستیک پلی اوتران.  عرض و وزن می تواند سفارشی باشد. دارای ویژگی، خصوصیات، کاربرد، کارکرد، عملکرد و کارایی ضد آب، آبگریز، دافع آب، ضد باد، بادگیر، قابل تنفس، ضد آفتاب مقاوم در برابر سایش است.

اطلاعات فنی مشخصات پارچه ضد آب قابل تنفس نایلون تسلان

مقاومت در برابر نفوذ آب (تست فشار هیدرواستاتیک): خرید عمده سفارشی، انتقال بخار آب: خرید عمده سفارشی. مقاومت در برابر خیس شدن سطح (تست اسپری): کلاس 4. مقاومت در برابر آب (آزمایش باران): <1 گرم. ثبات رنگ در شستشو: تغییر رنگ≥ کلاس 4 ، رنگ آمیزی≥ کلاس 3. ثبات رنگ در برابر نور: تغییر رنگ Disc کلاس 4 .

خرید مستقیم بهترین مارک پارچه ضد آب لباس ورزشی قابل تنفس ایرانی
خرید مستقیم بهترین مارک پارچه ضد آب لباس ورزشی قابل تنفس ایرانی

خرید عمده مستقیم پارچه ضد آب قابل تنفس تولید ایران

تولید کنندگان ایرانی همگام با بهترین مارک های دنیا اقدام به تولید بهترین پارچه ضد آب لباس ورزشی برای بازار تولید داخلی می کنند. تولید این نوع پارچه ضد آب قابل تنفس به واسطه تولید کننده ایرانی علاوه بر کیفیت بالا و درجه یک قیمت به روز و ارزان را به بازار عمده ایران می دهد.

تضمین کیفیت، تدوام تولید در هر شرایطی و قطع نشدن چرخه تولید با توحه به در دسترس بودن همه مواد اولیه در کشور و  مراحل تولید از مزایا منافع و محاسن خرید مستقیم و بی واسطه از تولید کنده ایرانی است.

 

جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید