این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید بی واسطه پارچه ضد آب ارزان قیمت پلی استر و نایلون کرج

آنچه در این مقاله می خوانید:

تاریخچه ساخت پارچه ضد آب پلی استر پارچه ضد آب نایلونفرآیند ساخت پارچه های ضد آب مصنوعی مانند نایلون و پلی استرآیا نایلون و پلی استر ضد آب هستند یا در برابر آب مقاوم هستند؟خرید بی واسطه پارچه ضد آب ارزان قیمت
خرید بی واسطه پارچه ضد آب ارزان قیمت پلی استر و نایلون کرج

برای خرید انواع پارچه ضد آب ارزان قیمت بهترین کار تهیه آن از تولید کننده است. فروش بی واسطه و مستقیم پارچ ضدآب پلی استر و نایلون مرغوب، درجه یک، و با کیفیت صادراتی در بازار شهری های بزرگی مانند کرج، تهران، اصفهان، شیراز، مشهد و تبریز، و هم فروشگاه و سایت های آنلاین و اینترنتی امکان پذیر است.

تاریخچه ساخت پارچه ضد آب پلی استر پارچه ضد آب نایلون

در اواسط دهه 1930، والاس کاروترز اولین الیاف مصنوعی جهان – نایلون را اختراع و ساخته و تولید کرد. در جنگ جهانی دوم به طور مداوم توسط ارتش در چتر های نجات، چادر ها و کوله پشتی ها مورد استفاده قرار می گرفت. تا مدتها پس از پایان جنگ در سال 1945 این پارچه ضد آب برای عموم مردم به فروش نرسید. مردم نمی توانستند آن را خرید نمایند.

به همین ترتیب، پلی استر نیز در دوره ای مشابه – اوایل دهه 1940 – تولید می شد. تا اواخر دهه 1950 طول کشید تا پلی استر به پارچه ضد آب محبوب تبدیل شود، و مردم بتوانند آن را خرید نمایند. هر دو پارچه ضد آب نایلون و پارچه ضد آب پلی استر از ترکیبات پلاستیکی حاصل از نفت ساخته و تولید می شوند. در واقع از مشتقات نفت محسوب می شوند.

فرآیند ساخت پارچه های ضد آب مصنوعی مانند نایلون و پلی استر

خرید بی واسطه پارچه ضد آب ارزان قیمت پلی استر و نایلون کرج
خرید بی واسطه پارچه ضد آب ارزان قیمت پلی استر و نایلون کرج

 

در واقع نایلون و پلی استر هر دو زندگی خود را به عنوان گلوله های پلاستیکی کوچک، تقریباً به اندازه یک هسته ذرت آغاز می کنند. این گلوله های كوچك گرم و بعد از آن كشیده و سپس به هم متصل می شوند. در نهایت رشته های بلندی را ایجاد می كنند.

این رشته های الیافی با هم ترکیب شده و بهم می پیوندند و یک نخ واقعی ایجاد می کنند. دقیقاً مانند نخ پنبه ای یا ابریشمی، اما با تفاوت که اینها فقط رشته های پلاستیکی هستند. سپس این نخ بافته شده و در رول های پارچه ای بسیار بزرگتر بافته می شود.

آیا نایلون و پلی استر ضد آب هستند یا در برابر آب مقاوم هستند؟

پروتکل و فرایندهای تولید این دو الیاف مصنوعی کمی متفاوت از یکدیگر هستند. اما روند کلی تولید این رشته ها و رول های رشته های ترکیبی پلاستیکی برای هر دو پلیمر نایلون و پلی استر یکسان است.

نایلون و پلی استر هر دو می توانند برای ایجاد نخ پیوندی نایلونی استفاده شوند. که مورد توجه علاقه مندان به خرید بی واسطه خیاطی و اثاثه یا لوازم داخلی هستند.

وقتی نایلون خیس می شود، در واقع آب را جذب می کند و در واقع می تواند تا 3.5٪ منبسط شود. اما پلی استر از این نظر عالی است. زیرا نه آب را جذب می کند و نه وقتی خیس می شود، کشیده یا منبسط نمی شود.

خرید بی واسطه پارچه ضد آب ارزان قیمت

می توان برای تهیه بهترین انواع پارچه ضد آب ارزان قیمت پلی استر، و پارچه ضد آب  ارزان قیمت نایلون بطور مستقیم به بازار روز فروش آن در تهران، کرج، مشهد و شیراز مراجعه کرد. البته با خرید بی واسطه از سایت و فروشگاه های آنلاین و اینترنتی هم می توان با قیمت ارزان نسبت به تهیه آن ها اقدام کرد.

تولید کننده ایرانی با تولید بهترین انواع پارچه ضد آب ارزان قیمت مرغوب، درجه یک، بادوام و با کیفیت صادراتی پخش، عرضه، توزیع و ارائه مستقیم و بی واسطه را در بازار قروش داخلی انجام می دهد.

جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید