این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده پارچه ضد آب نازک

آنچه در این مقاله می خوانید:

ویژگی های پارچه ضد آب نازک چیست؟خصوصیات و ویژگی های پارچه ضد آب نازک چیستدستورالعمل مراقبت از پازچه ضد آب نازکتولید پارچه ضد آب نازکبافت های سطح پارچه ضد آب نازکجزئیات چاپ در تولید پارچه ضد آب نازکطریقه استفاده و کاربرد پارچه ضد آب نازکسوالات متداول درساخت  تولید، پخش و توزیع پارچه ضد آب نازکآیا این نوع پارچه ضد آب است؟آیا این سبک ترین پارچه ضدآبی است تولیدی ماست؟آیا پارچه ضد آب نازک برای پرده دوش مناسب است؟توزیع کننده پارچه ضد آب نازک
تولید کننده پارچه ضد آب نازک

آیا می دانید ویژگی های پارچه ضد آب نازک چیست؟ تولید پارچه ضدآب تخصص ماست. به عنوان تولید کننده پارچه ضدآب آمادگی ساخت، تهیه، پخش و توزیع آن را در سراسر کشور و حتی صادرات داریم.

ویژگی های پارچه ضد آب نازک چیست؟

این پارچه ضد آب نازک، با استفاده از یک بافت شبکه مربعی تقویت شده و با چند ترکیبی از الیاف اسپان، ساختاری محکم و بسته ایجاد می کند. این وضعیت باعث ایجاد پارچه ای محکم و سفت می شود.

از جمله ویژگی های این پارچه ضد آب نازک می توان به شفافیت، و ضد آب بودن، اشاره کرد.

این موضوع باعث می شود این کار برای بسیاری از فعالیت های وابسته به هوا و فضای باز مناسب باشد. در بافت یا پود هیچ کشش وجود ندارد. اما برخی طرفدار این نوع پارچه صد آب نازک هستند. این یک پارچه سبک با وزن 1.9 اونس است.

خصوصیات و ویژگی های پارچه ضد آب نازک چیست

  • حداکثر عرض: 146 سانتی متر ، وزن: 1.92اونس
  • پارچه کلاسیک، با شبکه مربع تقویت شده
  • تا حدی دارای شفافیت، ضد آب است
  • پارچه ضد آب ضد آب چاپ شده
  • عرض رول: 148 سانتی متر

دستورالعمل مراقبت از پازچه ضد آب نازک

تولید کننده پارچه ضد آب نازک
تولید کننده پارچه ضد آب نازک

برای نگهداری بهتر پارچه ضد آب نازک بهتر است نکات زیر به مشتریان ارائه شود. برای شستشو و تمیز کردن پارچه ضد آب نازک به نکات زیر توجه شود.

این پارچه را باید با دمای 30 درجه سانتیگراد بشویید.

دمای کم برای خشک کردن لازم است.

برای خشک شدن پهن شود.

برای گرفتن اب اضافی چلانده نشود.

مجاز بودن برای استفاده از اتو با حرارت پایین برای آن.

برای نگهداری از این پارچه ضد آب نازک دستورالعمل مراقبت خیلی خاصی و ویژه ایی وجود ندارد، و به همین چند مورد خاص محدود می شود.

تولید پارچه ضد آب نازک

پارچه ضد آب نازک به دلیل ویژگی های منحصر به فرد تعریف شده، محبوبت خاص خود را داراست.

بافت های سطح پارچه ضد آب نازک

تولید کننده پارچه ضد آب نازک

تولید کننده پارچه ضد آب نازکاین پارچه ضد آب از جلو و پشت بافت یکسان دارد. حس لطیف و خنک در عین سفت و سخت بودن در لمس به انسان دست می دهد. براحتی و  آسان می توان با آن کار کرد. کمی سفت و در عین حال بسیار سبک و روان است.

جزئیات چاپ در تولید پارچه ضد آب نازک

تولید کننده پارچه ضد آب نازک
تولید کننده پارچه ضد آب نازک

رنگ پایه پارچه سفید مات است. انعکاس بسیار کمی از نور در سطح وجود دارد. با توجه به سطح شفافیت، رنگها در آن نمود بارز دارد. اما کنتراست خوبی نسبت به زمینه سفید هم دارد. جزئیات چاپ نهایی خطوط بسیار خوبی ایجاد می کند و جزئیات پیچیده بسیار زیبا ظاهر می شوند.

چاپ به طور یکپارچه با الگوی دانه مربع این پارچه همخوانی ندارد. اگر طرح شما شامل خطوط زیادی باشد، این امر نمود بیشتری پیدا می کند. هنگام انتخاب طرح خود برای این پارچه این را بخاطر بسپارید.

طریقه استفاده و کاربرد پارچه ضد آب نازک

تولید کننده پارچه ضد آب نازک
تولید کننده پارچه ضد آب نازک

از پارچه های ضد آب نازک به طور معمول در ساخت بادبادک، چتر نجات، تجهیزات کمپینگ، همچنین استفاده های بزرگتر مانند بادبان های قایق بادبانی و بالن های هوای گرم استفاده می شود. همچنین برای بسیاری از محصولات دیگر مانند چادرهای سبک و کیسه های خواب، پرچم ها، بنرها و سایر برنامه های کاربردی که به پارچه سبک نیاز دارند قابل استفاده است.

این پارچه، رضایت از محصول را در پی خواهد داشت. رنگ ها دقیق، عالی و پارچه از کیفیت عالی بر خوردار می شود. نرمی و تراکم خوبی برای بافت داراست. اما برای یک باشگاه پرواز با بادبادک و برخی پرچم ها در عالی است.

سوالات متداول درساخت  تولید، پخش و توزیع پارچه ضد آب نازک

آیا این نوع پارچه ضد آب است؟

پارچه ضد آب نازک همانگونه که از نامش پیداست در واقع یک نوع پارچه ضد آب است. برای بسیاری از کاربردها ساخته شده است. برای فعالیت در فضای باز بسیار مناسب است زیرا سبک است اما در عین سبکی بسیار قوی و محکم است.

آیا این سبک ترین پارچه ضدآبی است تولیدی ماست؟

پارچه ضد آب نازک یکی از سبک ترین است. بستگی به این دارد که از چه نوع پارچه ای برای کوتینگ این نوع پارچه استفاده شود. اگر مطمئن نیستید، با ما در تماس باشید و مشاوره بگیرید.

آیا پارچه ضد آب نازک برای پرده دوش مناسب است؟

پارچه ضد آب نازک برای پرده دوش هم مناسب است. با وجود این می توان از انواع دیگیری هم استفاده کرد که اصولا برای ان کاربرد ساخته شده است.

توزیع کننده پارچه ضد آب نازک

پارچه های ضد آب دارای مصارف و کاربردی های متنوعی است. این نوع پارچه ضد آب هم می تواند در محیط درونی و هم بیرونی مورد استفاده قرار گیرد. ما به عنوان تولید کننده پارچه ضد آب نازک، آمادگی تولید انواع پارچه های ضدآب را با کیفیت برتر و استاندارد های جهانی داریم.

کیفیت بالای پارچه ضد آب نازک در حدی است که حتی در صورت تمایل می توان آن را به کشورهای دیگر صادر کرد. کشورهای همسایه از حمله بازار های خوب و در دسترس برای ان محصول است.

توزیع این محصول در سراسر کشور در مدت زمان مناسب امکان پذیر است. این مجموعه امادگی پذیرش سفارش شما به صورت عمده و بالا را دارد. انواع پارچه های کوتینگ، بنر و ضد آب تخصص ماست.

Call Now Buttonتماس بگیرید