این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده پارچه بنرعمده

آنچه در این مقاله می خوانید:

آنچه باید در مورد پارچه بنر بدانیمپارچه بنر پی وی سی PVC مش چیست؟مرکز پخش مستقیم پارچه بنر عمده
تولید کننده پارچه بنرعمده

با سفارش مستقیم از تولید کننده پارچه بنرعمده در ایران، از مزایای متنوعی بهره می برید. خرید عمده و قیمت تضمین شده، تداوم و پیوستگی عرضه و ارسال بار، داشتن بازار قابل اعتماد داخلی برای مشتریان خود، گسترش پخش و فروش کالایی باکیفیت، توزیع به موقع کالای خود، از محاسن کار با تولیدکننده پارچه بنر عمده است.

آنچه باید در مورد پارچه بنر بدانیم

پارچه بنر با انواع مختلف مواد پوشش داده می شود. برخی از پارچه بنر ها با  پی وی سی PVC یا مواد پوشش دار مقاوم در برابر پارگی هم پوشش می گیرند. برای پارچه بنر هایی که قرار است به مدت طولانی نصب بمانند انتخاب پارچه بنر مناسب است. محصول یا یک پوشش درجه بالا اس روکش دار به معنای مقاوم بودن و مقاومت در برابر سایش و تغییرات آب و هوایی است.

پارچه بنر های با روکش های مقاوم تر در برابر پارگی بیشتر از پارچه بنر های چند لایه هستند. مواد بکار رفته در پارچه بنر های روکش دار با فرو بردن یا پاشیدن مش به شکل نرم کننده داغ بر روی بافت توری نایلونی ساخته می شوند.

تولید کننده پارچه بنرعمده
تولید کننده پارچه بنرعمده

سپس پلاستیک گرم شده خود را به دور شبکه می چسباند بنابراین نمی تواند لایه لایه شود و تحت کشش شروع به پاره شدن می کند. بر روی پارچه بنر های روکش دار، برش یا پارگی کوچک بر خلاف پاره شدن روی یک محصول چند لایه، کمتر گسترش یافته و بزرگتر می شود.

مزایای انتحاب پارچه بنر برتر: مواد بنر درجه بالا، کمتر پاره یا تخریب می شود، ماندگاری طولانی در فضای باز.

پارچه بنر پی وی سی PVC مش چیست؟

پی وی سی بنر مش دارای سوراخ های کوچکی است که به هوا اجازه عبور می دهد و آنها را برای مکان های در معرض یا باد ایده آل می کند. پارچه بنر با آگهی و تبلیغات بزرگ، داربست بزرگ، پوشش های ساختمانی بر روی مواد مش تولید می شوند تا به کاهش بارگذاری سازه باد کمک کنند.

پارچه بر پی وی سی مش یک راه حل ایده آل برای استفاده در بخشهای عمده وسیعی از مناطق فضای باز است. به دلیل اینکه سطح عمده پارچه بنر اجازه می دهد هوای سطح از طریق کاهش بار باد عبور کند، احتمال پاره شدن شرایط نامساعد آب و هوایی کمتر خواهد بود.

در پارچه بنر مش بزرگتر توصیه می شود از لبه تقویت شده استفاده کنید. با تولید یک سجاف تقویت شده در ابتدا عمده مواد را با ضخیم سازی می شود. سپس از مواد ایمنی اضافی همانند کمربند استفاده می شود. که قدرت فوق العاده ای را به لبه بیرونی پارچه بنر شما اضافه می کند. تقویت سجاف باعث دوام بیشتر لبه های بیرونی آگهی می شود.

مزایای پارچه بنر مش: عالی در هوای نامساعد، سوراخ ها باعث عبور عمده هوا از سطح پارچه بنر می شوند، بارگیری باد کاهش می یابد.

تولید کننده پارچه بنرعمده
تولید کننده پارچه بنرعمده

مرکز پخش مستقیم پارچه بنر عمده

خرید از تولید کننده پارچه بنرعمده ایرانی منافع متعدد اقتصادی برای تولیدکننده، عمده فروش و مشتریان خواهد داشت. از آن جا که همه مراحل کار و تهیه تولید و ساخت پارچه بنرعمده در داخل صورت می پذیرد شما دیگر دغدغه کمبود یا نداشتن  عمده کالا را نخواهید داشت.

در هر شرایطی شما مطمئن خواهید بود که کالا  عمده شما در دسترس است و براحتی می توانید سفارش عمده بدهید و به مشتریان خود قول تحویل و ارسال عمده کالا در زمان مقرر و بموقع را بدهید. این به شما کمک می کند حتی دامنه مشتریان خود را بالا ببرید و به عنوان امین بازار عمده فروشی هم معرفی شوید.

با عطف به کیفیت بالا و قیمت مناسب شما حتی قادر خواهید بود نسبت به صادرات عمده این کالای تمام ایرانی هم فکر کنید. به تجارت خود را به آنسوی مرز ها بخصوص به کشورهای همسایه سوق دهید. تامین کالا عمده تضمین شده و باکیفیت جهانی را به عهده ما قرار دهید.

تولید پارچه بنرعمده و  پخش پارچه بنرعمده دو بازوی یک کسب و کار موفق هستند که سود خود را به همه می ر ساند.

Call Now Buttonتماس بگیرید