این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع انواع بهترین پارچه ضد آب قابل تنفس نازک لباس

آنچه در این مقاله می خوانید:

دقیقاً پارچه ضد آب قابل تنفس ضد آب چیست؟پارچه ضد آب قابل تنفس نازک چگونه تولید می شود؟چقدر ضد آب بودن کافی است؟چرا تنفس در پارچه ضد آب قابل تنفس مهم استارائه مستقیم پارچه ضد آب قابل تنفس نازک
توزیع انواع بهترین پارچه ضد آب قابل تنفس نازک لباس

در مورد همه انواع پارچه ضدآب قابل تنفس بودن پارچه صادق نیست. برای توزیع، پخش، ساخت و تولید بهترین لباس نازک نیاز است که واحد، مرکز تولیدکننده از فناوری مواد اولیه و با قیمت مناسب استفاده کند. فروش عمده مستقیم و بدون واسطه تضمین کیفیت بالا و  عرضه مداوم است.

دقیقاً پارچه ضد آب قابل تنفس ضد آب چیست؟

قبل از تولید، ساخت و عرضه انواع پارچه ضد آب قابل تنفس، پارچه های تولید شده موجود در بازار پارچه ضد آب بودند اما قابل تنفس نبودند. گاهی هم انواع پارچه قابل تنفس تولید و عرضه می شد اما پارچه ضد آب نبودند.

در حال حاضر، بیشتر مردم در مورد عملکرد لباس ساخت و تولید شده با پارچه ضد آب قابل تنفس آشنا هستند. مفهوم پارچه ضد آب قابل تنفس(WPB)   را بسیاری می دانند. این نوع پارچه ضد آب ها کارکرد، کاربرد، عملکرد و کارایی که دارند این است که آب را در بیرون نگه می دارد.

اما بخار آب از داخل (به شکل عرق) مجاز به عبور است. این نوآوری، بیشتر در زمینه مدیریت رطوبت کاربرد، کارایی، عملکرد و کارکرد دارد. راحتی بسیار مناسب را برای فردی که این نوع لباس را به تن کرده است ایجاد می کند. اگرچه مزیت دیگری استفاده از این نوع پارچه ضد آب قابل تنفس نازک تولید لباس های سبک تراست.

توزیع انواع بهترین پارچه ضد آب قابل تنفس نازک لباس
توزیع انواع بهترین پارچه ضد آب قابل تنفس نازک لباس

پارچه ضد آب قابل تنفس نازک چگونه تولید می شود؟

Gore-Tex که در اواخر دهه 1970 با فناوری WPB پارچه ضد آب قابل تنفس را تولید، عرضه و روانه بازار کرد. از آن زمان، شرکت ها کارخانه ها و تولید کنندگان دیگری وارد بازار عرضه، تولید و ساخت پارچه ضد آب قابل تنفس شدند. به علاوه تعداد زیادی از فناوری عمومی تولید ساخت پارچه ضد آب قابل تنفس هم توسط مارک های خارجی مختلف وارد عرضه تولید ساخت، پخش و توزیع آن شدند.

گاهی برای یافتن بهترین نوع پارچه ضد آب قابل تنفس برای مشتری و مصرف کننده مشکل بوجود می آید. زیرا هنگام خرید لباس عرضه، ساخت و  تولید شدهبا پارچه ضد آب قابل تنفس، همه تولید کننده ادعاهایی را مطرح می کنند. سعی دارند برند پارچه ضد آب قابل تنفس خود را به بهترین شکل ممکن عرضه کرده و نشان دهند. به عنوان مثال ادعای یک تولید کننده مطرح مانند Gore-Tex این است “خشک نگه داشتن شما را تضمین می کنیم” .

چقدر ضد آب بودن کافی است؟

ما ضدآب بودن  پارچه یا لباس را به صورت بصری درک می کنیم. اما هنگام آزمایش پارچه برای ضدآب بودن، اعدادی مانند 3000 mm ، 10،000 mm یا 20،000 mm را مشاهده می کنیم. این اعداد به یک تست فشار اشاره دارد که می گوید (به عنوان مثال) پارچه ای با درجه بندی 3000 میلی متر می تواند فشار یک ستون آب به ارتفاع 3000 میلی متر را تحمل کند. به همین ترتیب ، درجه 20000 میلی متر در زیر ستونی از آب به ارتفاع 20000 میلی متر ضد آب خواهد بود.

توزیع انواع بهترین پارچه ضد آب قابل تنفس نازک لباس
توزیع انواع بهترین پارچه ضد آب قابل تنفس نازک لباس

بنابراین لباس، بارانی یا کت شما در طوفان باران یا بیرون از پیست های اسکی با چه فشار آب مواجه می شود؟ در واقع بسیار کمتر از آنچه شما فکر می کنید. به عنوان مثال باران همراه باد برابر با فشار 1400 میلی متر برابر است. باران ناشی از طوفان حدود 7000 میلی متر است.

اگر در محیطی هستید که برف وجود دارد، ضد آب بودن پارچه و لباس شما معمولاً بیش از حد مجاز است مگر اینکه روی صندلی پوشیده از برف نشسته باشید. حتی در این صورت، تخمین زده می شود که یک فرد 82 کیلویی هنگام نشستن فشار 5،632 میلی متری را ایجاد کند.

بنابراین، مگر اینکه به طور منظم با شلنگ آتش نشانی بطور مرتب در معرض فشار آب قرار بگیرید. درجه بندی 5000 میلی متر برای اکثر شرایط مناسب است. و اگر دوست دارید بیش از حد مجاز در معرض اب باران رانندگی کنید ، درجه 10،000 mm همه چیز را حتی شلنگ آتش نشانی را کنترل کند.

چرا تنفس در پارچه ضد آب قابل تنفس مهم است

اما قابلیت تنفس چیزی است که وقتی خیلی فعال هستیم و گرمای زیادی تولید می کنیم باعث راحتی ما می شود. درجه بندی تنفس در هوای گرم رطوبت منتقل می شود. این میزان در هر متر مربع پارچه طی یک دوره 24 ساعته (mvtr) اندازه گیری می شود. عدد بیشتر به معنای رطوبت بیشتری است که می تواند از طریق پارچه آزاد شود. اما همه چیز نسبی است، درست است؟

اگر به کار خیلی شدید اشتغال دارید حتی قابل تنفس ترین لباس ضد آب هم نیز می تواند غرق عرق شود. بعلاوه، اگر اختلاف فشار بین قسمت داخلی لباس و قسمت بیرونی و رطوبت هوا کم باشد، قابلیت تنفس لباس ساخت و تولید شده با پارچه ضد آب قابل تنفس عملکرد، کارکرد و کارایی بهتری دارد.

اسکی در یک روز خشک و سرد شرایط تنفس عالی را با پارچه ضد آب قابل تنفس را فراهم می کند.  فرضا اگر لباس شما از یک پارچه ضد آب ضخیم قابل تنفس تولید و ساخته شده باشد. در منطقه ایی شرجی در هنگام طوفان و باران که رطوبت داخلی و خارجی تقریباً یکسان، لباس شما اساساً کار خاصی نمی کند زیرا اصلا امکان تنفس و تبادل وجود ندارد.

توزیع انواع بهترین پارچه ضد آب قابل تنفس نازک لباس
توزیع انواع بهترین پارچه ضد آب قابل تنفس نازک لباس

ارائه مستقیم پارچه ضد آب قابل تنفس نازک

پارچه ضد آب که قابل تنفس باشد، نازک هم باشد یکی از بهترین گزینه ها برای تولید لباس است. با عرضه، توزیع، پخش، ارائه، ساخت و تولید پارچه ضد آب قابل تنفس توسط تولید کننده ایرانی نیاز عمده بازار ایران می تواند مرتفع گردد.

مرکز، واحد و مجموعه تولیدکننده انواع بهترین پارچه قابل تنفس نازک در ایران آماده فروش مستقیم، ساخت و تولید انبوه این محصول برای فروشنده عمده و شرکت های بازرگانی صادر کننده است.

کیفیت و قیمت مناسب می تواند موجب رضایت مشتری مصرف کننده در بازار داخلی و بازار صادرات کشورهای همسایه و مجاور شود.

جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید