این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تهیه بی واسطه پارچه ضد آب پوشاک بارانی زنانه قابل تنفس

آنچه در این مقاله می خوانید:

پارچه ضد آب پوشاک بارانی زنانه کجا بخرمخرید اینترنتی پارچه ضد آب پوشاک بارانی زنانهاستعلام سفارش بی واسطه پارچه ضد آب پوشاک بارانی زنانه اطلاعات فنی پارچه ضد آب پوشاک بارانی زنانهپارچه ضد آب نازک ارزان قیمت ایرانی
تهیه بی واسطه پارچه ضد آب پوشاک بارانی زنانه قابل تنفس

انواع لباس کار و البسه ورزشی و تفریحی با پارچه های قابل تنفس تهیه و دوخت می شود. کاربرد و کارکرد پارچه ضد آب پوشاک بارانی زنانه یکی دیگر از  کارکرد و کارایی هایی آن است. تولید کننده ایرانی به صورت عمده، بی واسطه با قیمت ارزان تر از انواع واراداتی و با کیفیت درجه یک آماده سفارش خرید مستقیم به بازار فروش ایران است.

پارچه ضد آب پوشاک بارانی زنانه کجا بخرم

کدام نوع پارچه برای تهیه و تولید پوشاک بارانی زنانه مناسب است؟ آیا پارچه ضد آب نازکو قابل تنفس گزینه مناسبی برای البسه و لباس بارانی زنانه است؟ بهتر است از پارچه ضد آب نازک با کیفیت، درجه یک، مناسب برای دوخت و عرضه البسه، لباس و پوشاک بارانی زنانه قابل تنفس استفاده کنیم یا از مواد ضد آب کننده پارچه و پوشاک یا اسپری ها؟

قیمت پارچه ضد آب و مواد ضد آب کننده پارچه تفاوتی با هم دارد؟ کدام یک با کیفیت بالا تر و مناسب تر است؟ پارچه ضد آب ارزان قیمت و پارچه های آبگریز برای تهیه و ارائه بی واسطه البسه لباس و پوشاک بارانی زنانه گزینه خوبی هستند؟ پارچه بارانی زنانه علاوه بر ضد آب بودن بایستی کیفیت قابل تنفس بودن را نیز داشته باشند.

تهیه بی واسطه پارچه ضد آب پوشاک بارانی زنانه قابل تنفس
تهیه بی واسطه پارچه ضد آب پوشاک بارانی زنانه قابل تنفس

خرید اینترنتی پارچه ضد آب پوشاک بارانی زنانه

پارچه ضد آب پوشاک بارانی زنانه قابل تنفس با کیفیت درجه یک برای انواع البسه و لباس های بارانی، لباس و پوشاک بادگیر، کاپشن و دیگر انواع پوشاک در فضای باز و غیره کارایی و کاربرد دارد. یکی از انواع مناسب و باکیفیت پارچه استفاده شده در تولید و دوخت البسه و لباس بارانی پارچه ضد آب پلی استر است.

مواد روی پارچه 100 درصد پلی استر با پوشش ضد آب است. مواد پشت آن یا یک پوشش پلی اورتان یا یک غشا ضد آب پلی اورتان ترموپلاستیک  TPU است. این نوغ پارچه ضد آب پوشاک بارانی زنانه ضد آب،  مقاون در برابر نفوذ آب، و  با دوام و مستحکم است.  مناسب برای رویه کت، لباس بارانی، لباس در فضای باز و غیره است. این نوغ پارچه ضد آب پوشاک بارانی زنانه قابل تنفس در دسته بندی، سخت و محکم، لباس بیرونی، لباس مناسب باران و برف قرار می گیرد.

استعلام سفارش بی واسطه پارچه ضد آب پوشاک بارانی زنانه

پارچه ضد آب پوشاک بارانی زنانه قابل تنفس از پارچه پلی استر تولید شده است. برای کت بارانی، لباس بارانی، لباس در فضای باز و غیره، کارایی و عملکرد خوبی دارد.

مشخصات کامل همراه با عکس به شرح زیر است:

پارچه ضد آب پلی استر  روی آن از مواد 100٪ پلی استر، مواد پشت آن از پوشش پلی اورتان / روکش پلی اورتان ترموپلاستیک  TPUتولید می شود.

عرض و وزن، ضد آب بودن سفارشی است. ویژگی خصوصیات و مشخصات ضد آب، ضد باد، مقاوم در برابر سایش است.

 اطلاعات فنی پارچه ضد آب پوشاک بارانی زنانه

مقاومت در برابر نفوذ آب (تست فشار هیدرواستاتیک): سفارشی

انتقال بخار آب: سفارشی

تهیه بی واسطه پارچه ضد آب پوشاک بارانی زنانه قابل تنفس
تهیه بی واسطه پارچه ضد آب پوشاک بارانی زنانه قابل تنفس

مقاومت در برابر خیس شدن سطح (تست اسپری): کلاس 3-4.

مقاومت در برابر آب (آزمایش باران): <1 گرم.

ماندگاری رنگ در شستشو: تغییر رنگ کلاس 4، رنگ آمیزی ≥ کلاس 3 .

ثبات رنگ در برابر نور: تغییر رنگ Disc کلاس 4.

پارچه ضد آب نازک ارزان قیمت ایرانی

شما می توانید با سفارش مستقیم از تولید کننده ایرانی پارچه ضد آب پوشاک بارانی زنانه را بی واسطه خرید کنید. قیمت ارزان اما با کیفیت بالا و درجه یک، از محاسن فروش مستقیم و بی واسطه از تولید کننده ایرانی پارچه ضد آب پوشاک بارانی زنانه است.

عرضه و ارائه عمده ارزان قیمت و تهیه آن برای تولید کنندگان این نوع پارچه منافع بیشمار اقتصادی به همراه خواهد داشت. تولید ارزان با کیفیت به بازار فروش عمده جلب بیشتری مشتری و خریدار را خواهد داشت.

جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید