این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تفاوت قیمت کارایی کاربرد پارچه بنر وینیل بنر

آنچه در این مقاله می خوانید:

کاربرد ظاهر و نمای بنرکارایی شفافیت بنرتفاوت ماندگاریتفاوت حمل و نقل بنر هاکاربرد و کارایی نگهداریخلاصهکاربرد پارچه بنر و وینیل بنر
تفاوت قیمت کارایی کاربرد پارچه بنر وینیل بنر

کاربرد پارچه بنر با وینیل بنر در کجاست؟ کارایی هر کدام چیست؟ آیا تفاوت قیمت روز، هزینه تمام شده آنقدر هست که تهیه و خرید یکی از آن همیشه الویت داشته باشد؟ وضعیت ساخت، واردات، صادرات و فروش آن ها چگونه است؟ قیمت عرضه مستقیم، بی واسطه و عمده از طرف بهترین تولید کننده ایرانی چگونه است؟

کاربرد ظاهر و نمای بنر

ما هم این جمله و ضرب المثل را شنیده ایم که زیبایی میبینی یا در چشم شما زیباست و …. شاید بتوان گفت که تعریف کار، نقاشی یا منظره زیبا در چشم همه تقریبا به یک گونه است و تعریف تقریبا هماهمگی را دارند. مردم در مورد چیزهایی که خوب و غیر خوب به نظر می رسند به یک توافقی رسیده اند.

با این حال، در مورد بحث مورد نظر شرایطی وجود دارد که کارایی بنر وینیل از کارایی پارچه بنر و برعکس بهتر به نظر می رسند. با این مقدمه که عوامل دیگر هم در عملکرد و کارایی و کاربرد پاچه بنر یا وینیل بنر اثر گذار است. ممکن است در برخی موارد که کاربرد پارچه بنر اولیت دارد وینیل بنر کارایی بهتری از خود نشان دهد و بلعکس.

تفاوت اصلی در ظاهر بین کاربرد پارچه بنر و کاربرد وینیل بنر، بافت سطحی و شفافیت آن است. اگر قرار است بنر شما عکسی را در خود نمایش دهد، بهتر است از پارچه بنر استفاده شود. با همه این ها با کاربرد پارچه بنر به دلیل بافت ذاتی خود، در عکس ها ظاهر بسیار بهتری دارند. بنر های مات برای عکاسی کارایی و کارکرد خوبی دارند، اما سطح صاف آن ها وقتی جوهر استفاده می شود می تواند باعث درخشش یا درخشندگی در عکاسی با فلاش شود که در این شرایط پارچه عملکرد بسیار بهتری دارد.

کارایی شفافیت بنر

شفافیت، توانایی برای عبور نور از ماده مورد نظر است. مهم نیست که بنر شما رو به قوی ترین منبع نور یا در فضای بسته با نور محیط فراوان قرار دارد. در هر حال اگر بنر شما رو به منبع نور قوی و یا منبع نور پشت بنر باشد، این نور بسیار راحت تر از یک بنر وینیل عبور می کند تا یک پارچه بنر.

تفاوت قیمت کارایی کاربرد پارچه بنر وینیل بنر
تفاوت قیمت کارایی کاربرد پارچه بنر وینیل بنر

عبور نور از پشت بنر باعث می شود تصاویر روی بنر تصویر ناهماهنگی ایجاد کند. این امر تا حدودی می تواند با  اشباع جوهر با چاپ پارچه نفی می شود، اما به عنوان یک نگرانی کلی، برخی از تصاویر را می توان از نور پس زمینه پاک کند.

اگر روشنایی مسئله ای نیست، پارچه بنر ها خیلی عالی خود را نشان می دهند. علت آن هم ساده است چون که پارچه بنر از پارچه ستخته شده و وسنیل بنر از پلاستیک. اگر شما می خواهید یک بنر چند منظوره خرید و آن را حمل کنید، پارچه بنر بهترین گزینه است. ظاهر پارجه بنر،  مراقبت و مدیریت یک پارچه بنر از این لحاظ بسیار آسان تر است.

تفاوت ماندگاری

وینیل بنر دوام بیشتری در فضای باز دارند. هنگام نگهداری یا حمل و نقل آن را بایستی به درستی رول کنید. اگر قصد دارید بارها و بارها، در رویداد ها و مراسم های مختلف در محیط داخلی از بنر استفاده کنید پارچه بنر دوام بیشتری دارند. هنگام حمل و نقل آن به دقت مراقبت می شود.

تفاوت حمل و نقل بنر ها

این یک فاکتور بسیار بزرگ در بسیاری از موارد است ، زیرا سفر قسمت بزرگی از بازاریابی و تبلیغات است و شما می خواهید بنر خود را تا حد ممکن آسان حمل کنید. سفر با پارچه بنر روش ساده تری است زیرا توانایی منحصر به فرد تا شدن دارند. در حالب که وینیل بنر پس از مدتی چین می خورند و گاهی ترک بر می دارند.

یک پارچه بنر می تواند تا شود و به طور معمول در قاب یا پایه موجود در آن قرار گیرد در حالی که یک بنر وینیل فقط می تواند رول شود و اندازه آن به کوتاهترین ابعاد بنر محدود می شود. بنر دارای ابعاد 8 در 6 اینچ باشد، کانتینر حمل و نقل یک جعبه بزرگ 6 اینچی خواهد شد.

تفاوت قیمت کارایی کاربرد پارچه بنر وینیل بنر
تفاوت قیمت کارایی کاربرد پارچه بنر وینیل بنر

کاربرد و کارایی نگهداری

نگهداری هر یک از بنرها با توجه به شرایط استفاده عادی بسیار ساده است. وینیل بنر را می توان بر روی یک هسته غلت داده و برای مدت های طولانی در خانه و بدون هیچ گونه اثر قابل توجهی حفظ و نگهداری کرد.

پارچه بنر ها را هم می توان در داخل خانه، انبار یا اداره تا و ذخیره و نگهداری کرد. با این حال، یک وینیل بنر در اینجا مورد یک مزیتدارد که اگر کثیف شود، یا خاک یا چیز دیگری روی آن ریخته شود، به راحتی با یک پارچه مرطوب تمیز می شود. در حالی که یک پارچه بنر در معرض لکه ها و کثیفی ها است و باید خشک شود تا دوباره به جلوه قبلی خود برگردد.

خلاصه

پارچه بنر برای این موارد کاربرد و کارایی دارد:

رویداد داخلی با که امکان عکاسی از پارچه بنر باشد،

استفاده در مکان مختلف که گاهی نیاز به حمل و نقل و سفر هم هست،

ظاهر بنر مهم تر از بودجه باشد،

بایستی از آلودگی و مایعات دور باشد،

وینیل بنر برای این موارد کاربرد و کارایی دارد:

رویدادهای و مراسم در فضای باز و آزاد و بیرونی،

استفاده طولانی مدت در فضای باز،

برای یکبار مصرف در رویداد و مراسم ها،

بودجه مهمتر از ظاهر بنر باشد،

شما بنر را برای بردن به مکان دیگر حمل و نقل نمی کنید.

باز همه این احوال، اینها مقایسه کلی بود. برای موارد تخصصی و موارد خاص مکن است این موارد تفائت بکند. توجه داشته باشیم همکنون انواع مختلفی از پارچه بنر و وینیل بنر وجود دارد که برای پشتیبانی از شرایط مختلف طراحی شده اند.

اگر به نوع خاصی از پارچه بنر یا وینیل بنر های خاص نیاز دارید، نیاز است با فروشنده و یا مرکز چاپ بنر هم تماس داشته باشید.

کاربرد پارچه بنر و وینیل بنر

تا اینجا با کارایی، عملکرد و کاربرد پارچه بنر و وینیل بنر آشنا شدیم. حال با توجه به موارد مطرح شده این شما هستید که می توانید نوع بنر خود را انتخاب کنید. اینکه کدام مورد برای شما اهیمت بیشتری دارد و اولیت اصلی و اساسی شما چیست مسلما بر روی تصمیم شما موثر واقع خواهد شد.

خرید مستقیم عمده، بی واسطه از تولید کننده ایرانی علاوه بر تضمین کیفیت، بهترین قیمت روز را به شما می دهد.  فروش تولید محصول ایرانی با کیفیت و ارزان در بازار فروش پارچه بنر درجه یک و با کیفیت رونق اقتصادی برای همه ایجاد می کند. اعم از تولید کننده، مصرف کننده، مشتری خرید عمده، عمده فروش و خرده فروش.

Call Now Buttonتماس بگیرید