این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار روز مرغوب ترین پارچه ضد آب نازک مناسب لباس پسرانه

آنچه در این مقاله می خوانید:

مرغوب ترین پارچه ضد آب مناسببازار پارچه ضد آب نازک مناسب لباس پسرانهاستعلام سفارش پارچه ضد آب لباس پسرانهبازار روز مرغوب ترین پارچه ضد آب نازک
بازار روز مرغوب ترین پارچه ضد آب نازک مناسب لباس پسرانه

برای دوخت و تهیه بهترین لباس پسرانه، دخترانه، مردانه یا زنانه ضدآب، شما نیاز به خرید مرغوب ترین پارچه ضد آب موجود در بازار روز فروش آن هستید. سفارش مستقیم و بی واسطه به فروشنده و تولید کننده ایرانی علاوه بر قیمت ارزان، کیفیت بالا محصولات عرضه و ارائه شده خود تضمین می کند.

شما به عنوان مشتری لباس پسرانه خود را چگونه خرید می کنید؟ و شما به عنوان تولید کننده البسه و پوشاک دخترانه، پسرانه، مردانه یا زنانه پارچه ضد آب خود را چگونه و از کجا تهیه می کنید؟ خرید اینترنتی پارچه ضد آب ارزان از سایت و فروشگاه های عرضه آن یکی از روش هاست.

پارچه ضد آب نازک، سبک برای دوخت انواع لباس ضد آب و قابل تنفس در داخل کشور با کیفیت بالای صاداراتی، قیمت ارزان و مناسب تولید می شود.

مرغوب ترین پارچه ضد آب مناسب

شاید برای شما به عنوان تولید کننده لباس یا به عنوان خریدار لباس سوال باشد که چه نوع پارچه ضد آب مناسب برای است؟ پارچه ضد آب دارای انواع مختلفی است. کاربرد و کارایی هر نوع از پارچه ضد آب مناسب کارکرد خاصی است.

مرغوب ترین نوع پارچه ضد آب شاید بیشتر بر مبنای نوع لباس و عملکرد آن بایستی بررسی شود. بطور کلی پارچه ضد آب مناسب لباس بهتر است که قابل تنفس باشد. یعنی از طرفی اجازه ورود آب به داخل را ندهد و از طرفی اجازه خروج بخار آب را بدهد. تا شخص به قول معرف خیس عرق نشود.

بازار پارچه ضد آب نازک مناسب لباس پسرانه

بازار روز مرغوب ترین پارچه ضد آب نازک مناسب لباس پسرانه
بازار روز مرغوب ترین پارچه ضد آب نازک مناسب لباس پسرانه

یکی از انواع پارچه ضد آب، پارچه ضد آب نازک مناسب لباس پسرانه است. این پارچه ضد آب نازک دارای پوشش پلی اورتان است و از فواصل دور هم قابل رویت است.

مواد اولیه استفاده شده در روی آن، پارچه فلورسنت پلی استر ضد آب است. مواد اولیه تشکیل دهنده پشت آن یک پوشش پلی اورتان ضد آب است.

این پارچه ضد آب نازک، ضد آب، ضد باد، مقاوم در برابر نفوذ آب، با دوام، مستحکم، ایده آل برای دیده شدن از دور، حتی مناسب انواع لباس از جمله لباس کار، تجهیزات محافظت شخصی و غیره است.

برای کاربردهای دیگر و بیشتر می توان از یک لایه محافظ سوم یا سه تایی، مش یا پشم گوسفند وجانوران دیگر هم استفاده کرد. این پارچه ضد آب قابل تنفس در دسته بندی، پارچه سفت و سخت، لباس بیرونی، دید بالا قرار می گیرد.

استعلام سفارش پارچه ضد آب لباس پسرانه

بازار روز مرغوب ترین پارچه ضد آب نازک مناسب لباس پسرانه
بازار روز مرغوب ترین پارچه ضد آب نازک مناسب لباس پسرانه

این نوع پارچه که قابل رویت و دیده شدن از فاصله دور است دارای پوشش پلی اورتان است. در توضیحات این نوع پارچه بایستی گفت حتی برای تجهیزات محافظت شخصی هم کاربرد، کارایی و کارکرد دارد.

مواد اولیه استفاده شده در روی آن 100٪ پلی استر 300 و مواد تشکیل دهنده پشت آن پوشش پلی اورتان شیری است. عرض و وزن: عرض 147 سانتی متر، 180- 200 گرم بر سانتی متر مربع وزن دارد.

دارای مشخصات، خصوصیات و ویژگی، ضد آب، ضد باد، ضد آفتاب، قابل تنفس، و مقاوم در برابر سایش است.

اطلاعات فنی پارچه ضد آب نازک مناسب لباس پسرانه

مقاومت در برابر خیس شدن سطح (تست اسپری): کلاس 2-3.

مقاومت در برابر آب (آزمایش باران): <1 گرم.

ماندگاری رنگ در شستشو: تغییر رنگ کلاس 4 ، رنگ آمیزی ≥ کلاس 3.

ثبات رنگ در برابر نور: تغییر رنگ کلاس 4.

بازار روز مرغوب ترین پارچه ضد آب نازک

برای خرید پارچه ضد آب برای تولید خود بهترین کار خرید مستقیم و بی واسطه پارچه ضد آب نازک مناسب لباس پسرانه از تولید کننده آن است. با سفارش عمده و مستقیم به ما شما در واقع بطور مستقیم و بی واسطه از تولید کننده ایرانی خرید انجام می دهید.

بدین ترتیب شما مرغوب ترین پارچه ضد آب نازک مناسب لباس پسرانه بازار روز را در اختیار خواهید داشت. با سفارش عمده و مداوم قیمت تولید لباس پسرانه ضد آب برای شما ارزان و مرقون به صرفه خواهد شد.

بازار روز فروش لباس ضد آب با خرید عمده پارچه ضد آب قابل تنفس از تولید کننده ایرانی براحتی شما را می شناسد و به شما اعتماد می کند. چون شما همیشه لباس آماده برای عرضه و ارائه به بازار  دارید. چون تمام مواد اولیه پارچه ضد آب در داخل کش.ر ووجود دارد پس شما به عنوان تولید کننده لباس پسرانه، دخترانه، زنانه یا مردانه یا هر نوع لباس دیگر نگران نبود مواد اولیه نخواهید بود.

قیمت به روز و ارزان همراه با کیفیت بالا و صادراتی کلاس کار شما را بالا خواهد برد. مرکز تولید انواع مرغوب ترین پارچه ضد آب ما آماده پذیرش تولید بر مبنای نوع سفارش شماست.

 

جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید