این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید بهترین انواع پارچه ضد آب پلی استر یا نایلون؟

آنچه در این مقاله می خوانید:

خرید پارچه ضد آب پلی استر یا نایلون؟خرید پارچه نایلون ضد آب؟خرید پارچه پلی استر ضد آب؟آیا پارچه نایلون ضد آب است؟آیا پارچه پلی استر ضد آب است؟بازار خرید بهترین انواع پارچه ضد آب پلی استر یا نایلون؟
بازار خرید بهترین انواع پارچه ضد آب پلی استر یا نایلون؟

برای خرید بهترین انواع پارچه ضدآب شما کدام را انتخاب می کنید؟ پارچه ضد آب پلی استر یا نایلون؟ بازار فروش و قیمت تولید کننده چقدر است؟ چگونه سفارش مستقیم و بی واسطه بدهیم؟

خرید پارچه ضد آب پلی استر یا نایلون؟

پارچه پلی استر و پارچه نایلون دو نوع از انواع معروف و معمول پارچه در بازار روز فروش در دنیا هستند.

شما در بازار خرید پارچه ضد آب کدامیک را می خرید یا ترجیح می دهید؟ پارچه ضد آب پلی استر یا پارچه ضد آب نایلون؟ وقتی که در مورد توانایی هایی ضد آب بودن پلی استر و نایلون صحبت می کنیم، انتخاب اینکه کدامیک خاصیت و ویژگی ضد آب بیشتری دارند مشکل می شود.

در خرید اینترنتی و آنلاین  پارچه ضد آب  هم شما بهتر است اطلاعاتی در مورد بازار فروش این پارچه ها داشه باشید تا بتوانید بهترین انواع پارچه ضد آب را انتخاب کنید. چون عملا شخصی وجود ندارد که به پرسش های شما پاسخ داد.

خرید پارچه نایلون ضد آب؟

بازار خرید بهترین انواع پارچه ضد آب پلی استر یا نایلون؟
بازار خرید بهترین انواع پارچه ضد آب پلی استر یا نایلون؟

اجازه بدهید قبل از پاسخ به این سوال ببینیم پارچه نایلون چیست؟ نایلون یک پلی مر سنتزی است که ابتدا به صورت مایع و سپس تبدیل به پارچه، فیلم یا اشکال دیگر در می اید. اولین پارچه نایلون در سال  1935تولید شد.

اولین استفاده تجاری و اقتصادی آن در مسواک سه سال بعد از آن بود. سپس پارچه نایلون در تولید جوراب های زنانه بکار رفت. در طول جنگ جهانی دوم کاربرد و کارکرد و کارایی آن بیشتر به تولید محصولاتی شد که مستقیما در جنگ عملکرد داشت. بطور مشخص هم در تولید چتر نجات و طناب چتر نجات کاربرد داشت.

خرید پارچه پلی استر ضد آب؟

اما پارچه پلی استر. پلی استر هم یک پلی مری از مشتقات نفت است. که بطور گسترده در بازار ساخت و تولید، البسه و انواع پوشاک و لباس ها بکار می رود. این نوع پارچه در سال 1941 اختراع و وارد بازار تجاری سازی شد. در آن زمان به پلی استر تریلن می گفتند.

آیا پارچه نایلون ضد آب است؟

بازار خرید بهترین انواع پارچه ضد آب پلی استر یا نایلون؟
بازار خرید بهترین انواع پارچه ضد آب پلی استر یا نایلون؟

نایلون یک پارچه ضد آب نیست و سطح بازگشت روطبت در آن 4% است. پارچه نایلون آب را جذب می کند و نمی توانید برای کاربرد یا کارکرد ضد آب از آن استفاده کنید. اما پارچه نایلون می تواند به عنوان پایه ایی برای تولید محصولات مقاوم در برابر آب بکار رود. با بهره گیری از موادی می توان آن را دافع آب کرد.

آیا پارچه پلی استر ضد آب است؟

سطح جذب اب در پارچه پلی استر چهار دهم درصد است. در نتیجه پارچه پلی استر از این نظر یک پارچه دافع آب و آبگریز است. اینکه سطح و میزان آبگریزی و دافع بودن آن نسبت به آب چقدر است بستگی به جرم آن دارد. هر قدر تراکم تر ضد آب تر.

آب مثل دانه های تسبیح به پارچه پلی استر می چسبد اما بعد از 5 دقیقه شروه به نفوذ در آن می کند. یعنی از میان درز های عبور می کند.  اگر بدنبال خرید پارچه پلی استر ضد آب با خاصیت ضد آب بالا هستید، پارچه ایی انتخاب کنید که تعداد نخ آن در هر اینچ 700 باشد.

به طور کلی، هرچه تعداد نخ، شانه و تار و پود بیشتر باشد، پارچه نرمتر می شود و احتمال نفوذ آب کمتر می شود. حال با این مقدمه برگردیم به سوال خود، کدام پارچه خاصیت یا ویژگی ضد آب بیشتری دارد؟

پارچه ضد آب پلی استر در برابر نفوذ آب مقاومت بیشتری دارد تا پارچه ضد آب نایلون. در هر حال هیچکدام از این دو کلا ضد آب نیستند. در هر حال پارچه ضد آب پلی استر آبگریزی بیشتری دارد تا پارچه ضد آب نایلون.

بازار خرید بهترین انواع پارچه ضد آب پلی استر یا نایلون؟

وقتی که وارد بازار برای خرید بهترین انواع پارچه ضد آب می شوید. کدامیک را انتخاب می کنید؟ خرید پارچه ضد آب پلی استر یا خرید پارجه ضد آب نایلون؟  پس از آشنایی با انواع پارچه ضد آب اقدام به خرید بهترین آن می کنیم. مسلما نوع لباس یا کارکرد مد نظر به ما در انتخاب آن کمک می کند.

حال شما در بازار خرید روز پارچه ضد آب از کدام مرجع یا منبع خرید می کنید؟ مطمئنا خرید مستقیم و بی واسطه از تولید کننده برای شما مهم تر است. قیمت بهتر، تضمین و اعتماد به اصل بودن کالا و کاهش هزینه ها از موارد مطرح است.

برای خرید مستقیم بی واسطه و مطمئن با ما در تماس مستقیم باشید. فروش عمده و سفارش عمده در حوزه کاری ماست.

 

 

 

Call Now Buttonتماس بگیرید