این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید بهترین انواع پارچه ضد آب ارزان قیمت مناسب چادر مسافرتی

آنچه در این مقاله می خوانید:

خرید چادر مسافرتی ضد آب با کوتینگ پلی اورتانبازار فروش پارچه ضد آب با پوشش و کوتینگ سیلیکونیتولید انواع پارچه ضد آب ارزان مناسب چادر مسافرتی
بازار خرید بهترین انواع پارچه ضد آب ارزان قیمت مناسب چادر مسافرتی

برای خرید عمده انواع پارچه ضد آب ارزان مناسب چادر مسافرتی و خانوادگی، بهترین کار سفارش به تولید کننده ایرانی است. بازار فروش، پخش، عرضه، توزیع، و ارائه مستقیم باعث داشتن قیمت مرقون به صرفه اقتصادی خواهد شد. کوتینگ و پوشش پلی اورتان و سیلیکونی کیفیت بالا، دوام و مرغوب شدن این کالا را در پی خواهد داشت.

خرید چادر مسافرتی ضد آب با کوتینگ پلی اورتان

پوشش و کوتینگ پلی اورتان PU پارچه ضد آب برای تولید عمده چادر مسافرتی ضد آب رایج ترین پوشش برای ساخت و دوخت چادر مسافرتی خانوادگی ارزان قیمت است. روکش، پوشش یا کوتینگ پارچه ضد آب با پلی اورتان به عنوان ارزان قیمت ترین روش ضد آب کردن چادر مسافرتی و خانوادگی در بازار فروش این محصول با کیفیت صادراتی است.

در بیشتر چادر مسافرتی خانوادگی برای کمپ و اردو از کوتینگ پلی اورتان برای ضد آب کردن انواع بهترین پارچه ها استفاده می شود. این پوشش و کوتینگ پارچه ضد آب برای چادر مسافرتی و خانوادگی هنگامی که در معرض نور مرئی و آفتاب قرار می گیرد، ممکن است به مرور به زرد یا قهوه ای مایل به قرمز تبدیل شود. البته این موضوع بر خاصیت ضد آب بودن کوتینگ پلی اورتان تأثیری ندارد.

اما تابش اشعه ماورا بنفش با انرژی بالاتر می تواند باعث واکنش های شیمیایی بر روی پارچه ضدآب با پوشش و کوتینگ پلی اورتان شود، بنابراین ممکن است با گذشت زمان خاصیت ضد آب پارچه ضد آب چادر مسافرتی کم شود.

بازار فروش پارچه ضد آب با پوشش و کوتینگ سیلیکونی

بازار خرید بهترین انواع پارچه ضد آب ارزان قیمت مناسب چادر مسافرتی
بازار خرید بهترین انواع پارچه ضد آب ارزان قیمت مناسب چادر مسافرتی

 

در بازار فروش پارچه ضد آب با پوشش و کوتینگ سیلیکونی، معمولا آن را بر روی پارچه ضد آب نایلون اعمال می شود. در این فناوری، یک پارچه نازک بافته شده توسط سیلیکون مایع از هر دو طرف آغشته می شود. پوشش و کوتینگ سیلیکون به مقاومت پارچه ضد آب افزوده و آن را بسیار ضد آب می کند. البته بایستی توجه داشت که چنین پوشش و کوتینگ سیلیکونی بر روی پارچه ضد آب قابل تنفس نیستند.

در چادرهای که از پارچه ضد آب با پوشش و کوتینگ سیلیکونی تولید، ساخت و دوخته می شوند از کیفیت بالا برخوردارند. پوشش و کوتینگ سیلیکونی باعث می شود که از نظر تابش اشعه ماورای بنفش UV و تغییرات دما این نوع چادر ها بسیار پایدار شوند.

شما در خرید چادر های با پوشش و کوتینگ پلی اورتان در بازار فروش با قیمت های ارزان مواجه نحواهید شد. در واقع قیمت چادرهایی با کوتینگ و پوشش سیلیکونی گران قیمت است.

تولید انواع پارچه ضد آب ارزان مناسب چادر مسافرتی

در بعضی موارد برای تولید، ساخت و دوخت ارزان قیمت تر، در لایه بیرونی و خارجی چادر مسافرتی خانوادگی از پوشش و کوتینگ سیلیکونی استفاده می کنند. داخل و لایه درونی از پوشش و کوتینگ پلی اورتان PU  بکار برده می شود. این موضوع باعث ارزان قیمت تر شدن چادر های مسافرتی  ضد آب خانوادگی در بازار روز فروش آن می شود.

در بازار روز فروش انواع بهترین چادر مسافرتی خانوادگی ارزان قیمت و مناسب استفاده از کوتینگ پلی اورتان و سیلیکونی یکی از روش های مطرح است.

در هر حال به پوشش سیلیکون در خارج و لایه بیرونی نیاز است. اما به این موضوع هم بایستی توجه داشت که چنین ترکیبی منجر به تولید، ساخت و دوختن پارچه ضد آب سنگین تر از زمانی می شود که از هر دو طرف سیلیکون بودند. یکی دیگر از خوبی های این ترکیب این است که درزهای را با پوشش پلی اورتان PU به مراتب راحت تر گرفته می شوند.

 

جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید