این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار اختصاصی پارچه ضد آب چادر مسافرتی ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید:

خرید چادر مسافرتی چادر کوهنوردیکدام نوع چادر مسافرتی ضد آب است؟رده بندی پارچه ضد آب پارچه چادر مسافرتی یا چادر کوهنوردیخرید چادر مسافرتی ارزانپوشش و روکش ضد آب چادر مسافرتیتولید کننده اختصاصی پارچه ضد آب چادر مسافرتی
بازار اختصاصی پارچه ضد آب چادر مسافرتی ارزان

پارچه ضد آب چادر مسافرتی یا چادر کوهنوردی چه اثری بر کارکرد، عملکرد، کاربرد و کارایی آن دارد؟ قیمت تمام شده آن در بازار عرضه، ارزان است؟ برای تهیه عمده و  بطور مستقیم و اختصاصی، به تولیدکننده سفارش دهید. تا علاوه بر خرید کالا باکیفیت ایرانی هزینه کمتری نیز بپردازید.

خرید چادر مسافرتی چادر کوهنوردی

کدام چادر مسافرتی بهتر است؟ بهترین برند و مارک چادر مسافرتی یا چادر کوهنوردی چیست؟ آیا چادر مسافرتی ضد آب ضد سرما و باد هم هست؟  کدام بهتر است برزنت یا پلی استر؟ نصب کدام چادر مسافرتی 8 نفره ،10 نفره،  یا  12 نفره آسان تر است؟ قیمت روکش ضد آب چادر مسافرتی، چقدر است؟

بازار اختصاصی پارچه ضد آب چادر مسافرتی ارزان
بازار اختصاصی پارچه ضد آب چادر مسافرتی ارزان

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بخواهید قیمت چادر مسافرتی یا چادر کوهنوردی را بدانید. ضد آب بودن چادر مسافرتی یا چادر کوهنوردی یکی از مزیت های اصلی برای چادر است. بهترین انواع چادر مسافرتی یا چادر کوهنوردی از پارچه ضد آب باکیفیت و درجه یک ساخته و تولید می شوند. قیمت پارچه ضد آب، اندازه چادر مسافرتی و چادر کوهنوردی، بر روی قیمت کلی چادر هم اثر دارد. در این نوشته سعی می شود تا حدی با برخی مفاهیم در مورد چادر مسافرتی و چادر کوهنوردی توضیح داده شود.

کدام نوع چادر مسافرتی ضد آب است؟

چگونه می توان تشخیص داد که چادر مسافرتی یا چادر کوهنوردی در وهله اول ضد آب است؟ خوب، چادر مسافرتی یا چادر کوهنوردی تولید و ساخته شده از پارچه ضد آب از پارچه ایی ساخته شده اند که اجازه ورود آب به داخل آن نمی دهند.

گرچه بندرت می توان انتظار داشت که جلوگیری از ورود آب به چادر مسافرتی یا چادر کوهنوردی بتواند برای همیشه ادامه یابد. میزان نگه داشتن و جلوگیری از نفوذ آب به چادر مسافرتی یا چادر کوهنوردی ضد آب نیز متفاوت است. اما خوشبختانه روشی برای مقایسه ضد آب بودن پارچه های مختلف وجود دارد.

رده بندی پارچه ضد آب پارچه چادر مسافرتی یا چادر کوهنوردی

هد هیدرواستاتیک (HH) یک چادر مسافرتی یا چادرکوهنوردی به ما می گوید که چقدر می تواند در مقابل آب پایداری کند. این مقدار به میلی متر اندازه گیری می شود. این بدان معنا است که پارچه ضد آب در هنگام نگه داشتن یک ستون آب در بالای آن می تواند تا چه در برابر آن مقدار آب مقاومت کند.

به عنوان مثال، اگر ماده ای HH 1000 (1000 HH) داشته باشد، می تواند فشار یک ستون آب 1000 میلی متری بالای خود را تحمل کند و اجازه نفوذ آب را بداخل ندهد. به عبارت دیگر اگر میزان ستون آب بیشتر از آن باشد آب شروع به نفوذ به درون پارچه ضد آب می کند. بنابراین، هرچه درجه HH بزرگتر باشد، پارچه ضد آب مورد نظر در برابر ستون آب بیشتری مقاومت خواهد کرد، و خاصیت ضد آب بالا تری دارد.

خرید چادر مسافرتی ارزان

هنگامی که به دنبال خرید چادر مسافرتی یا چادر کوهنوردی هستید، کمترین درجه ضد آب که معمولاً پیدا می کنید، 1000 HH است. هر چیزی کمتر از این مقدار باشد به عنوان پارچه ضد آب در نظر گرفته نمی شود. اگرچه 1000 HH برای خشک نگه داشتن شما در زیر دوش آب کافی است، اما اگر در زیر باران شدید بیرون باشید، متوجه می شوید که این مقدار کافی نیست.

از طرف دیگر، پارچه ضد آب بکار رفته در چادر مسافرتی یا چادر کوهنوردی با درجه 3000 HH برای باران سیل آسا ساخته شده اند. اگرچه هزینه آنها بیشتر خواهد بود. اما اگر در هوای بارانی شدید اردو بزنید، به اهمیت هزینه و قیمت بالای آن پی می برید. این تنها راه مقابله با نفوذ آب در آن شرایط خواهد بود.  با این حال، اکثر پارچه ضد آب بکار رفته در چادر مسافرتی یا چادر کوهنوردی ضد آب دارای درجه بندی 2000HH هستند، که برای یک چادر تابستانی سه فصل مناسب است.

برخی از پارچه ضد آب ها مانند لمینت ها، می توانند به تنهایی درجه HH بالایی را بدست آورند. منافذ آنها اجازه عبور آب نمی دهند. با این حال، بیشتر پارچه های مورد استفاده برای چادر مسافرتی و چادر کوهنوردی از نوعی پوشش برای افزایش درجه بندی هیدرواستاتیک خود استفاده می کنند.

پوشش و روکش ضد آب چادر مسافرتی

بیشترین مواد بکار رفته در پارچه ضد آب پوشش ها یا روکش های پلی اورتان (PU) و سیلیکون است. اینها در اصل یک لایه نازک از روکش یا پوشش ضد آب را به چادر مسافرتی یا چادر کوهنوردی می رسانند. این پوشش ها می توانند درجه HH شما را بسیار بالا ببرند، اما در مجموع کمی وزن به چادر مسافرتی یا چادر کوهنوردی شما اضافه می کنند.

همچنین می بینید که چادر مسافرتی یا چادر کوهنوردی با پوشش ضد آب یا آگریز و دافع آب (DWR) با دوام تبلیغ می شوند. این باعث می شود پارچه ها آب گریز باشند. این بدان معنی است که آنها آب را دوست ندارند و آب گریز یا دافع آب هستند.

بازار اختصاصی پارچه ضد آب چادر مسافرتی ارزان
بازار اختصاصی پارچه ضد آب چادر مسافرتی ارزان

بنابراین آنها به جای جذب آب، آب را دفع می کنند. حتماً تا به حال کت ضد آب پوشیده اید، زیاد دیده شدن قطرات آب در خارج به دلیل دفع آب از پارچه آبگریز است. این مکانیسم عملکرد به این معنی است که مواد دفع کننده آب وقتی در رویه خارج چادر شما استفاده می شوند، معجزه می کند و همچنین سبک تر از پوشش PU و سیلیکون است.

تولید کننده اختصاصی پارچه ضد آب چادر مسافرتی

پارچه ضد آب چادر مسافرتی یا چادر کوهنوردی بر قیمت تمام شده کلی چادر اثر مستقیم خواهد گذارد. برای تهیه ارزان پارچه ضد آب چادر مسافرتی بطور مستقیم سفارش خود را به تولید کننده بدهید. با خرید عمده و مستقیم بازار اختصاصی مناسبی برای شما در بازرا داخلی و حتی بازار خارجی و برای صادرات پدید میاید.

پارچه ضد آب چادر مسافرتی، ساخت و تولید شده در داخل کشور علاوه بر داشتن کیفیت بالا و در حد استاندارد های بین المللی و جهانی قیمت بسیار مناسب تری نسبت به انواع خارجی و وارداتی خواهد داشت.

 

جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید