این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار اختصاصی فروش پارچه بنر خام مش باکیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید:

کاربرد پارچه بنر خام مشپارچه بنر خام مش باکیفیت بالابازار اختصاصی فروش پارچه بنرخام مشپارچه بنر خام مش باکیفیت با ماندگاری بالا
بازار اختصاصی فروش پارچه بنر خام مش باکیفیت

از پارچه بنر خام مش چه می دانیم؟ بازار فروش این نوع بنر به چه مکان یا زمان هایی اختصاصی می یابد. آیا امکان عرضه، ارائه، پخش و توزیع مستقیم و بی واسطه از تولیدکننده باکیفیت به بازار خرید عمده وجود دارد؟

کاربرد پارچه بنر خام مش

ایا می دانید یکی از انواع پارچه بنر خام باکیفیت به اسم پارچه بنرخام مش معروف است. آیا تا به حال نام آن را شنیده اید؟ می دانید چه کارکرد، عملکرد، کارایی و کاربردی دارد؟ برخی از انواع این نوع بنر دارای چسب هستند و برخی بدون چسب.

قیمت بنر خام مش شیشه ای،کاغذ و استیکر با هم متفاوت است. گاهی به استیکر تبلیغاتی، از آن استفاده می شود. چاپ بنر و استیکر در هم با انواع دیگر چاپ بر روی پارچه بنر خام متفاوت است. بازار اختصاصی فروش و خرید پارچه بنر خام مش در کجاست؟

پارچه بنر خام مش باکیفیت بالا

پارچه بنرخام مش باکیفیت می تواند از نخ پلی استر، تولید و ساخته شود. که مناسب برای اهداف بزرگ در فضای باز هستند. پارچه بنر خام مش متخلخل و مشبک بوده تا باد بتواند از میان آن عبور کند. این نوع پارچه بنر خام به واسطه همین شبکه توری مانند بهتر در برابر بادهای شدید مقاومت می کند و فشار کمتری به آن وارد می شود.

با طراحی، رنگ مناسب و انتخاب بهترین پارچه بنرخام مش می توانید یک بنرتبلیغاتی باکیفیت چشم نواز ایجاد کنند. لذا با توجه به اینکه پارچه بنر خام مش در فضای آزاد و باز استفاده می شود، بایستی به عناصر اثر گذار بر روی بنر توجه داشت تا کیفیت آن کاهش نیابد.

بازار اختصاصی فروش پارچه بنر خام مش باکیفیت
بازار اختصاصی فروش پارچه بنر خام مش باکیفیت

یکی از مهمترین عناصر فضای بیرونی شرایط باد است که بنر باید در مقابل آن حفظ شود. معمولا پارچه بنر خام مش باکیفیت برای رویدادهایی مانند نمایشگاه، جشنواره ها، جشن ها، کنسرت ها و فضای آزاد و بیرونی کاربرد و کارایی و عملکرد بسیار مناسب دارد.

بازار اختصاصی فروش پارچه بنرخام مش

از انجا که پارچه بنرخام مش به طور معمول، برای آگهی و تبلیغات بیرونی و فضای آزاد کارایی و کاربرد و عملکرد خیلی خوبی دارد بهتر است از این نوع بنر در چنین مکان ها یا زمان هایی که باد وجود دارد بهره برده شود. این نوع بنر مشبک اجازه می دهد باد از بین مواد عبور کند. لذا فروش خرید مستقیم آن از بازار اختصاصی فروش این نوع بنر ها آن مقرون به صرفه خواهد شد.

بازار اختصاصی فروش پارچه بنر خام مش باکیفیت بهتر است بر اساس واحد مرکز کاخانه و مجموعه تولید کننده داخلی بنا شود. تا خدمات مشتری بطور مستمر و نزدیک قابل انجام باشد. بدین نحوه توزیع، عرضه، ارائه، پخش و  فروش مستقیم مبتنی بر رضایت مشتری را در پی خواهد داشت. حال این مشتری در وهله اول خریدار عمده و سفارش دهنده عمده فروش خواهد بود.

فروش در بازار اختصاصی فروش پارچه بنر خام مش با کیفیت این ما به ما امکان می دهد تا در زمان و هزینه صرفه جویی قابل توجهی داشته باشیم. فروش و عرضه مستقیم به بازار قمیت تمام شده برای خریدار عمده و فروشنده خرده فروش و حتی مشتری نخهایی را پایین خواهد آورد.

بازار اختصاصی فروش پارچه بنر خام مش باکیفیت
بازار اختصاصی فروش پارچه بنر خام مش باکیفیت

پارچه بنر خام مش باکیفیت با ماندگاری بالا

استفاده از با کیفیت ترین مواد، پارچه بنرخام مش بنر 13 انس می تواند تولید و مستقیم و بی واسطه به بازار فروش عرضه و ارائه شود. با استفاده از جوهرهای ضد اشعه ماورای بنفش دائمی سطح پارچه بنر خام مش برای طراحی و چاپ عالی می شود. بدین ترتیب این اطمینان به شما داده می شودکه پارچه بنر خام مش شما برای سال های اینده هم قابل استفاده خواهد بود.

پارچه بنر خام مش و همچنین بنر مش وینیل می تواند دارای نسبت 70/30 باشد. که این درصد همیشه بهترین گزینه برای استفاده از پارچه بنر خام مش یا وینیل بنر مش برای رویداد ها در فضای آزاد و بیرونی هستند.

نسبت 70/30 به این معنی است که  70 درصد از  پارچه بنر خام مش یا وینیل بنر مش و 30 درصد از سوراخ شبکه های هوا تشکیل شده است. لذا  به بنر اجازه می دهد در برابر  شرایط محیطی بهترین عملکرد، کارکرد، کاربرد، و کارایی را داشته باشد. وزن بنر نسبتاً سبک، با دوام بودن، مقاومت در برابر باد از ئیژگی ها و خصوصیات این نوع بنر است.

نگران سوراخ و حالت شبکه ایی برای کیفیت چاپ نباشید حتی با وجود سوراخ سوراخ بودن نیز می توان کیفیت چاپ استثنایی را برای نیازهای چاپی هر مصرف کننده فراهم کرد.

این بنرها در صورت مراقبت و تمیز نگه داشتن می توانند سالها دوام داشته باشند. به سادگی پس از استفاده می توان را در گوشه ایی مدت زمان مدیدی حفظ و نگهداری کرد.

جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید