این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارائه مستقیم انواع پارچه ضد آب ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید:

بازار انواع پارچه ضد آبفهرست انواع پارچه ضد آبتعریف پارچه ضد آبرتبه بندی ضد آب بود و قابلیت تنفسمقاوم در برابر آب در مقابل ضد آبساخت و فروش انواع پارچه ضد آب ارزان
ارائه مستقیم انواع پارچه ضد آب ارزان

آیا فروش پارچه ضدآب ارزان به معنای کیفیت پایین تر است؟ تولید انواع پارچه ضد آب ایرانی و صادراتی یعنی کیفیت بالا همراه با هزینه پایین تر ساخت و عرضه به بازار داخلی. چون همه مواد در داخل کشور وجود دارد، تولیدکننده عرضه، پخش، توزیع، ارائه مستقیم و بی واسطه کالا به خریدار و فروشنده عمده انجام می دهد.

بازار انواع پارچه ضد آب

قرن ها است که انسان از اشکال مختلفی از پارچه ضد آب و مقاوم در برابر نفوذ آب برای محافظت از خود در برابر آب و باد و دیگر موارد استفاده می کند. امروزه ما حتی از پارچه ضد اب یا مقاوم در برابر نفوذ آب برای پوشش های ضد آب خودرو و پوشش های مقاوم در برابر آب برای وسیله نقلیه خود بهره می بریم.

فن آوری و دانش ما در مورد پارچه ها، طی هزاره ها – و خصوصاً در چند دهه گذشته – مسیری طولانی را طی کرده است. امروزه پارچه های مختلفی در خط تولید عمده مستقیم بی و اسطه وجود دارد که در گروه ضد آب قرار می گیرند. برخی از این پارچه ها کارایی، عملکرد و کاربرد بیشتری دارند و از نظر اقتصادی هم خرید و تهیه آن ها مقرون به صرفه هستند. در حالی ممکن است برخی دیگر برای اکثر پروژه ها چندان مفید نباشند.

برای راهنمایی و در بهتر و بیشتر از انواع گزینه های موجود در تولید و ساخت و عرضه، توزیع، پخش مستقیم بی و اسطه پارچه های ضد آب، و اینکه کدام یک از آنها متناسب با نیاز شما است، ما فهرستی از بهترین انواع پارچه های ضد آب را که شما مجبور به استفاده از آنها هستید و یا  از آن استفاده کرده و خواهید کرد را ارائه و عرضه می کنیم.

ارائه مستقیم انواع پارچه ضد آب ارزان
ارائه مستقیم انواع پارچه ضد آب ارزان

فهرست انواع پارچه ضد آب

پارچه های ضد آب چیست؟ تفاوت پارچه مقاوم در برابر آب با پارچه ضد آب در چه مواردی است؟ ده پارچه ضد آب و مقاوم در برابر آب کدام است؟ پشم، وینیل، پارچه بافته شده از پنبه ELS، Gore-tex®، پارچه ضد آب شمعی، لاستیک طبیعی و لاتکس، سایر پارچه های غشایی یا روکش دار.

تعریف پارچه ضد آب

چه به دنبال ساخت و تولید یک روکش ساده و کوچک برای تلفن و باشید و یا یا پرده های بزرگ دوش، برای استفاده از پارچه مناسب ضد آب یا مقاوم در برابر آب کمبودی در بازار عرضه تقاضا، خرید و فروش، عرضه، توزیع، پخش، ارسال مستقیم، بی واسطه وجود ندارد. بسیاری از پارچه ها را می توانند عنوان مقاوم در برابر آب را به شما ارائه و عرضه و به فروش برسانند.

از این جهت قابلیت عملکرد، کارایی و کاربری زیادی به برای انواع پارچه ضد آب و مقاوم در برابر آب متصور است. از پشم طبیعی گرفته تا مواد شگفت انگیز مصنوعی، همه گزینه هایی هستند که انتخاب پارچه ضد آب مناسب را برای شما دشوار می کنند.

به زبان ساده، پارچه ضد آب یا مقاوم در برابر آب، هر پارچه ای است که بتواند نفوذ آب را متوقف کند یا میزان آب عبوری را کاهش دهد. برای ارزیابی بسیاری از گزینه های پارچه ای و توانایی آنها در جلوگیری از عبور این آب، یک سیستم درجه بندی ایجاد شد.

رتبه بندی ضد آب بود و قابلیت تنفس

دانشمندان برای ارزیابی مقاومت در برابر آب، بر حسب میلی متر (میلی متر) اندازه گیری می کنند که چه مقدار آب را می توان با پارچه و بالاتر از آن نگه داشت قبل از اینکه تراوش رخ دهد. برای اینکه ضد آب تلقی شود، یک آستانه استاندارد قادر است در برابر فشار بیش از 1000 میلی متر آب بدون نشت مقاومت کند. پارچه های با کیفیت خیلی بالاتری هم برای استفاده در موارد خاص هم تولید، ارائه و عرضه می شود.

رتبه دیگری که ممکن است برای پارچه ضد آب بکار رود و شما مشاهده کنید، قابلیت تنفس پارچه است. این مقدار هوا و رطوبت است که می تواند از لباس خارج شود. در حالی که در گذشته ساخت و تولید ماده ای که قابل تنفس و مقاوم به نفوذ آب باشد به طرز باورنکردنی مشکل بود،تکنولوژی مدرن تولید پارچه های بسیار پیشرفته را آغاز کرده است.

البته از این رو پشم محبوبیت خاصی هم داشته چون بطور طبیعی در مقابل نفوذ مقاوم بود و پارچه ضد آب بود.  اکنون پارچه هایی که هم در برابر آب مقاوم هستند و هم قابل تنفس هستند در بازار تولید، عرضه و ارائه می شود. تا بدین نحو علاوه بر قابلیت نفوذ ناپذیری به آب امکان تبادل بخار و هوا را به بیرون هم بدهد. یعنی بیرون پارچه خیس و مرطوب باشد اما درون آن بسیار خشک باشد.

ارائه مستقیم انواع پارچه ضد آب ارزان
ارائه مستقیم انواع پارچه ضد آب ارزان

مقاوم در برابر آب در مقابل ضد آب

در حالی که این اصطلاحات به جای یکدیگر استفاده می شوند، اما با هم تفاوت دارند و به یک معنی نیستند. ضد آب یعنی هیچ آبی نمی تواند در آن نفوذ کند. به یک قطعه فلز جامد فکر کنید، آن هم ضد آب است. مقاوم در برابر آب اصطلاحی است که اغلب برای پارچه های متخلخل که هم راحت است و هم می توان آن را پوشید بکار می رود. این پارچه ها باید نرم لطیف و در عین حال در برابر آب نفوذ ناپذیر باشند. اما می توانند تا جایی که ممکن است ضد آب و بسیار مقاوم هم باشند. به عنوان مثال GoreTex تقریباً ضد آب است.

ساخت و فروش انواع پارچه ضد آب ارزان

پارچه ضد آب دارای انواع مختلف، کارکرد، کاربرد و کارایی خاصی برای هر موردی است. ساخت و تولید، عرضه، ارسال، توزیع، ارائه، پخش مستقیم، عمده بی و اسطه، انواع پارچه آب ضد آب ارزان در داخل کشور فرصتی مناسبی است برای فروشنده عمده برای تهیه، عرضه و ارائه مستقیم بیو اسطه انواع پارچه ضد آب ارزان بدست مشتری.

انواع پارچه ضد آب ارزان قیمت تولید، عرضه، ارائه، توزیع، پخش مستقیم و بی واسطه در داخل به معنای فدا شدن کیفیت برای قیمت ارزان نشده است. از آن جا که همه مواد اولیه و مراحل کار در داخل کشور انجام می شود لذا قیمت ارزان آن در مقابل انواع پارچه ضد آب وارداتی توجیه پذیر است.

سفارش عمده خرید مستقیم برای خریدار عمده فروش و کسانی که قصد ارائه و صادر کردن انواع پارچه ضد آب ارزان تولید داخل به خارج و کشورهای همسایه و همجوار را دارند، منافع اقتصادی خوبی به همراه خواهد داشت.

بازار داخلی و صادر کردن انواع پارچه ضد آب ارزان به بازار های جهانی هر دو منافع بیشماری را برای تولید کننده، خریدار عمده، فروشنده عمده، صادر کننده و کالا بازار منسوجات داشته باعث رونق اقتصادی هم خواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید