این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارائه دهنده پارچه ضخیم ضد آب

آنچه در این مقاله می خوانید:

همه چیز در مورد پارچه ضخیم ضد آبارائه پارچه ضد آبسفارش پارچه ضخیم ضد آبقابل تنفس بودنسفارش خرید پارچه ضخیم ضد آب
ارائه دهنده پارچه ضخیم ضدآب

ارائه، سفارش، تولید، ساخت و صادرات انواع پارچه ضدآب و پارچه ضخیم ضد آب باعث شده است فناوری و تکنولوژی های بالا نیز برای عرضه، تهیه، فروش و خرید آن در بازار جهانی گسترش یابد. استفاده از غشاء ریز متخلخل و لمینت از آن جمله است.

همه چیز در مورد پارچه ضخیم ضد آب

پارچه ضخیم ضد آب یکی دیگر از انوع پارچه ضد آب هاست. در اینجا به برخی از خصوصیات پارچه ضد آب اشاره می شود. برای تهیه ساخت و تولید پارچه ضد آب از پلیمر جامد هم استفاده می شود موادی که دارای فیلم یا روکش پلیمر جامد هستند، مقاومت بالا در برابر نفوذ آب دارند هم در پوشش پارچه ضخیم ضدآب نیز استفاده می شود.

گاهی از پوشش یا از فیلمهای نازک آبدوست استفاده می شود زیرا میزان نفوذ پذیری بخار آب از طریق چنین نوع فیلمهایی به ضخامت آنها بستگی دارد. زیرا فیلمهای آبدوست ضخیم تر در برابر مایعات نفوذ پذیر تر هستند.

انتقال بخار رطوبت به لطف انتشار مولکولی حاصل می شود زیرا رطوبت توسط غشای آب دوست یا پوشش جذب می شود، و از طریق فیلم پخش می شود و از طرف دیگر آزاد می شود. روند کار در شکل نشان داده شده است.

غشاء Sympatex در میان این نوع از پارچه ضد آب قابل تنفسWBF قرار دارد. این غشا خنثی از نظر آب و هوا و کاملاً قابل بازیافت است و حاوی PTFE و PFC نیست. برخی از برند ها مانند یک برند آلمانی Sympatex به دلیل فناوری استفاده شده در این پارچه ضخیم ضد آب و عملکردی عالی در سازگار با محیط زیست ارائه می دهد.

ارائه پارچه ضد آب

در بین نشان ها، برند و مارک های ورزشی و لباس محافظ کار محبوبیت پیدا کرده است. به هر حال ارائه و سفارش سیمپاتکس در بازارهای اروپا از نظر لباس و کفش های قابل تنفس ضد آب بسیار محبوب تر است.

 

شکل 1 مکانیزم انتقال رطوبت در پارچه ضد آب و سازه آبدوست

ارائه دهنده پارچه ضخیم ضد آب

طیف گسترده ای از محصولات برتر در حوزه پارچه ضخیم ضدآب در فضای باز مجهز به غشای  Sympatex وجود دارد. در میان آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کفش کوهنوردی
  • کفش و چکمه کار
  • تجهیزات اسکی و اسنوبرد
  • کت
  • تجهیزات دوچرخه سواری
  • دستکش
  • گتر ضد آب و روکش کفش

سفارش پارچه ضخیم ضد آب

پارچه ضد آب دارای غشاهای ریز متخلخل هستند. ممبران ها یا غشاء ها فیلم های نازکی هستند که از پلیمرها ساخته می شوند. در واقع دو نوع غشاء وجود دارد. غشاهای ریز متخلخل که آبگریز هستند و غشاهای آب دوست.

پلیمرهای پرکاربرد برای پارچه های ریز متخلخل، PTFE  منبسط شده (ePTFE) و پلی یورتان ها (PU) هستند. فیلم های ریز متخلخل حدود 1.2-1.4 میلیارد سوراخ کوچک در سانتی متر مربع دارند. این منافذ بسیار کوچکتر از کوچکترین قطرات باران هستند و معمولاً بین 0.1 تا 10 میکرومتر (1 میلی متر = 1000 میکرومتر) هستند. در عین حال، آنها بزرگتر از مولکول های بخار آب هستند تا بتوانند از طریق منافذ غشا عبور کنند.

 

شکل 2 اصول کار ساختار ریز متخلخل در انتقال بخار آب

ارائه دهنده پارچه ضخیم ضد آب
ارائه دهنده پارچه ضخیم ضد آب

روند کار در شکل زیر نشان داده شده است. اولین لایه تجاری ریز متخلخل در منسوجات توسط WL Gore در دهه 70 معرفی شد و از ساختار ریز متخلخل تشکیل شده بود که حدود 70٪ هوا بود. این غشا حدود 1.4 میلیارد منافذ در سانتی متر مربع دارد که هر منافذ 20 هزار برابر کوچکتر از یک قطره آب است، اما 700 برابر بزرگتر از یک مولکول بخار است.

غشا و فرآیندهای غشایی به یک پارچه معمولی ورقه می شود تا مقاومت مکانیکی کافی را داشته باشد (فیلم از نظر مکانیکی ضعیف است).

قابل تنفس بودن

ارائه دهنده پارچه ضخیم ضد آب
ارائه دهنده پارچه ضخیم ضد آب

جالب اینجاست که قابلیت تنفس پارچه ضد آب از جمله پارچه ضخیم ضد آب بستگی زیادی به شرایط جوی دارد. پوشاک ارائه و سفارش با استفاده از غشاهای قابل تنفس ضدآب در برابر باد و بارش مقاوم هستند اما در شرایط خاص، به عنوان مثال پس از قرار گرفتن در معرض شرایط شدید بارانی، تنفس حتی می تواند به شدت محدود شود.

همچنین قابلیت تنفس پارچه ضد آب و پارچه ضد آب ضخیم در هوای مرطوب و بادی و همچنین در شرایط مرطوب و گرم کاهش می یابد. به نظر می رسد که باد و باران اثرات متضادی بر میزان انتقال بخار آب پارچه ضخیم ضدآب و دیگر انواع پارچه ضد آب دارند زیرا باد آن را افزایش می دهد در حالی که باران آن را کاهش می دهد.

امروزه ژاپن در عرضه، تهیه، عرضه، پخش، ساخت، تولید و ارائه پوشش های جدید ریز متخلخل و لمینت برای پارچه ضد آب پیشگام است. 10 سال گذشته، شرکت های ژاپنی تعدادی ژاپن در عرضه، تهیه، عرضه، پخش، ساخت، تولید و ارائه پوشش های جدید ریز متخلخل و لمینت جدید وارد شده اند.

از جمله دلایل اصلی این امر می توان به بازار گسترده سفارش و ارائه انواع پارچه ضد آب و پارچه ضخیم ضدآب، وسایل خانگی و ظرفیت صادرات پوشاک مصنوعی اشاره کرد. اروپا نیز به دلیل محبوبیت بالای تفریحات در فضای باز و طبیعت گردی، یک بازیگر بزرگ و بازار عمده منسوجات قابل تنفس ضد آب مبتنی بر غشا است.

سفارش خرید پارچه ضخیم ضد آب

با سفارش مستقیم پارچه ضخیم ضد آب از تولید کننده ایرانی، شما با  اعتماد کامل می توانید به ادامه تولید و فروش آن اطمینان داشته باشید. تولید عمده، کیفیت بالا همراه با قیمت ارزان شعار ماست.

بازار رو به گسترش، همراه با روش ها، دستگاه ها، تکنولوژی و فناوری های جدید نیز به کمک رشد و توسعه، عرضه و تهیه انواع پارچه ضد آب و پارچه ضخیم ضد آب آمده است. تولید و ساخت پارچه ضد آب و تنوع گسترده بازار فروش این نوع محصول رونق کسب و کار با دوام و با حاشیه سود خوب را نوید می دهد.

به عنوان تولید کننده انواع پارچه ضد آب و بنر و نانو که نیاز به تکنولوژی و فناوری خاصی دارد، امادگی تولید و سفارش انبوه برای داخل و خارج کشور برای صادرات را داریم. عرضه پخش و فروش مستقیم و بی واسطه و مداوم به صورت عمده به شرکت های دخیل در امر صادارات منسوجات و انواع پارچه ضد آب اصل اول در گرفتن بازار است.

مشتریان می توانند به شما اعتماد واطمینان داشته باشند که در هر شرایطی شما اجناس و کالای سفارشی را دریافت می کنند. زیرا همه مواد و مراحل کار در داخل کشور انجام می شود.

Call Now Buttonتماس بگیرید