این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارائه دهنده پارچه بنرایرانی باکیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید:

معرفی انواع پارچه بنر ایرانی قیمت روزپارچه بنر ایرانی باکیفیتانواع پارچه بنرایرانی باکیفیتارائه عرضه فروش تولید و پخش پارچه بنر ایرانی باکیفیت
ارائه دهنده پارچه بنرایرانی باکیفیت

پارچه بنرایرانی تولید شده در داخل کشور باکیفیت برتر و قابل رقابت با پارچه بنر چینی و کره ایی، آماده عرضه، ارسال و فروش مستقیم به صورت عمده به داخل و خارج کشور است. پخش پارچه بنر ایرانی به بازار شهرهای تهران، اصفهان، مشهد، شیراز و کرج با خرید به قیمت روز امکان پذیر شده است.

معرفی انواع پارچه بنر ایرانی قیمت روز

پارچه بنر وینیل یکی از انواع پارچه های بنری است که مناسب تبلیغات برای فضای باز است . اکنون بیشتر تبلیغات ها و آگهی ها در حال حاضر بر روی پارچه بنر و به صورت دیجیتالی بر روی چاپگرهای جوهر افشان بزرگ چاپ می شوند.

بدین ترتیب با داشتن پارچه بنر درجه یک با کیفیت قادر به چاپ بر روی بیلبورد در فضای باز و با استفاده از تمام رنگ ها خواهیم بود. با توجه به نوع پارچه بنر مورد استفاده و کیفیت آن قیمت آن نیز متفاوت خواهد شد.

متداول ترین ماده مورد استفاده پارچه وینیل با  وزن سنگین که از نظر فنی به عنوان پی وی سی PVC  شناخته می شود. وزن بسترهای مختلف پارچه بنر از 9 اونس سبک تا سنگین 22 اونس در هر یارد مربع مربع (900 گرم در متر مربع) متغیر است و ممکن است دو یا یک طرفه باشد. وزن، مساحت و بسنر پارچه بنر تولیدو عرضه شده بر قیمت آن موثر است.

ارائه دهنده پارچه بنرایرانی باکیفیت
ارائه دهنده پارچه بنرایرانی باکیفیت

همچنین می توان بر روی پارچه بنر منافذ یا شکاف هایی به منظور سهولت در آویختن پارچه بنر اضافه کرد. گاهی اوقات پارچه بنر آنقدر بزرگ است که می توان کل یک ساختمان را بپوشانند. معمولاً روی پارچه بنر pvc  مش مخصوص چاپ کار می شود تا مقداری باد از آنها عبور کنند. انواع مختلفی از پارچه بنر وینیل وجود دارد. عمر مفید آن از 3-5 سال است.

پارچه بنر ایرانی باکیفیت

پارچه بنر وینیل کاربردها و کاربردهای بسیاری دارند. با تولید پارچه بنرایرانی باکیفیت و با خرید مستقیم آن از تولید کننده ایرانی شما می توانید از آن در بسیاری از موارد استفاده کنید.

پارچه بنرایرانی باکیفیت اغلب برای تبلیغ آرم یک شرکت، تبلیغ ویژه، رویداد، برای معرفی تیم یا مدرسه استفاده می شود. از آنجا که پارچه بنرایرانی باکیفیت یک ماده قابل انعطاف و همچنین قابل حمل است، شما می توانید پارچه بنرایرانی باکیفیت را تقریباً در هر مکانی استفاده و  مشاهده کنید.

پارچه بنرایرانی باکیفیت را معمولاً به صورت بیلبورد، بنر میز، بنر نمایشگاه تجاری، بنر ساختمانی، بنر خیابانی، بنر جشنواره و همچنین پرچم های استادیوم نیز می توان دید و استفاده نمود.

یک بنر وینیل با کیفیت همچنین از لبه بیرونی برای قرار دادن حلقه های فلزی یا طنابی Grommets استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که به درستی ایمن هستن. سوراخ های نیکل در آن باعث می شود بنر بر روی تیرهای حصار، دیوارها یا کنار ساختمان آویزان شود.

انواع پارچه بنرایرانی باکیفیت

در شرایط باد، از حلقه های فلزی یا طنابی Grommets در لبه یک پارچه بنرایرانی باکیفیت استفاده می شود تا در مقابل باد مشکلی برایش پیش نیاید. این سوراخ های حلقه های فلزی یا طنابی grommet به راحتی از پارچه بنرایرانی باکیفیت که برای موارد مختلف مانند پرچم خارج می شوند.

ارائه دهنده پارچه بنرایرانی باکیفیت
ارائه دهنده پارچه بنرایرانی باکیفیت

نوارهای سجاف بنر همچنین به عنوان تزئینی و جلوگیری از لایه لایه شدن و بلند شدن لبه های پارچه بنر ایرانی باکیفیت استفاده می شود.

ارائه عرضه فروش تولید و پخش پارچه بنر ایرانی باکیفیت

زمانی که شما کالای با کیفیت همچون پارچه بنر ایرانی تولید می کنید، مسلما ارائه عرضه فروش و پخش آن نیز بعد از مدتی براحتی امکان پذیر می شود و مشتریان زیادی جذب این محصول می شوند. زیرا آن ها در می یابند که این پارچه بنرایرانی باکیفیت قابل رقابت با انواع چینی و کره ایی است و از نظر قیمت نیز بسیار برای بازار داخلی و خارجی جذابیت دارد.

فروش مستقیم و بی واسطه پارچه بنرایرانی باکیفیت توسط تولید کننده داخلی اطمینان از تداوم عرضه ارسال و پخش کالا به شما اطمینان خاطر می دهد که از تامین کالای خود و عرضه و فروش به مشتریان مطمئن باشید.

برای سفارش عمده با ما در تماس باشید.

جمشید رحمانی

برای مشاوره و فروش به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

مشاوره و فروش

 این مجموعه شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید